Монета BNB. Джерело: Adobe

Це був великий тиждень для БНБ, криптовалюта, яка підтримує Binance Smart Chain. Після падіння до двомісячного мінімуму наприкінці минулого тижня в середині $260 на тлі загального зниження ризику для класів активів на тлі занепокоєння щодо банкрутства банків США, БНБ побачив приголомшливий відскок.

На поточних рівнях близько 330 доларів США БНБ/USD переходить з рук у руки майже на 25% порівняно з мінімумами минулого тижня. Частково ралі можна пояснити більш широким відновленням крипторинку завдяки суміші 1) оптимізму щодо того, що реакція влади США на проблеми з банками буде достатньою, щоб запобігти кризі, 2) що в умовах крихкої банківської системи, Федеральна резервна система не зробить занадто жорстких і 3) зростає розповідь про те, що криптовалюта є надійним притулком від проблем у традиційній фінансовій системі.

Але хоча решта криптовалютного ринку консолідується за останні кілька днів, БНБ продовжив накачування і востаннє зріс на 8% за останні 24 години згідно з CoinMarketCap. Ймовірно, це пов’язано з новиною про те, що Uniswap, найбільша децентралізована біржа, розгорнута в ланцюжку BNB, значно додавши корисність ланцюжків. Аналітики очікують, що це принесе значно більше активності в мережі.

Прогнозування ціни – куди далі для BNB?

З технічної точки зору справи для BNB виглядають дуже добре. Зараз криптовалюта торгується майже на північ від усіх своїх основних ковзних середніх, відновившись після недавнього падіння на південь від 200DMA на рівні 287 доларів. Більше того, підйом криптовалюти цього тижня призвів до того, що вона суттєво прорвалася на північ від спадного тренду, який обмежував цінову дію аж до початку лютого.

Перевірка лютневих річних максимумів у 330 доларів на даний момент здається майже певною. Не дивно, що зараз інвестори запитують, що буде далі з BNB, коли він досягне нових річних максимумів. Техніки, ймовірно, прийдуть до висновку, що прорив вище поточних річних максимумів відкриває двері для можливого зростання назад до листопадових максимумів близько 400 доларів.

Це означає ще 20% зростання від поточних рівнів, що багато, але можливо в контексті нещодавнього 25% відновлення від мінімумів минулого тижня, яке зайняло лише один день. Але враховуючи, що 14-денний індекс відносної сили (RSI) BNB досягає межі перекупленості, подальше зростання на 20% може зайняти деякий час.

Зі стабілізацією ширшого ринку криптовалют (біткойн застряг біля/трохи нижче 25 000 доларів США вже кілька днів), BNB незабаром може вступити в період консолідації на рівні від низьких до середніх 300 доларів. Інвестори будуть придивлятися до майбутніх макроподій, таких як засідання ФРС наступного тижня щоб побачити, чи зміниться рекомендація Центробанку США щодо процентної ставки так різко, як зараз сподівається ринок.

Трейдери також стежитимуть за поточною банківською кризою, яка, схоже, поширилася на Європу (Credit Suisse в біді). Подальше хвилювання може спровокувати короткостроковий спад у криптовалюті разом з іншими ризиковими активами, але наративи про те, що криптовалюта є надійним притулком від кризи в традиційній фінансовій системі, можуть зрештою перемогти.