Bitcoinнайбільша у світі криптовалюта, продовжує своє зростання та привернула більше ставок близько позначки в 28 тисяч доларів, оскільки загальна ринкова капіталізація криптовалюти перевищила 1,17 трильйона доларів, що вказує на позитивну динаміку на ринку криптовалют і сприяє зростанню BTC.

Ця тенденція збігається з тим, що деякі великі банки США стикаються з труднощами, що призвело до відновлення дискусій про важливість цифрової валюти.

так само Ethereum зберіг бичачий тренд і торгується значно вище рівня 1800 доларів. Інші криптовалюти, такі як Dogecoin (DOGE), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) і Solana (SOL), також зазнали значного зростання.

Варто зазначити, що за останній тиждень найпопулярніша у світі криптовалюта Bitcoin зросла на 37%.

Це означає, що вартість біткойна зросте на 194 мільярди доларів у 2023 році, або на 66%.

Але зростаючі побоювання щодо всесвітньої банківської кризи спонукали інвесторів шукати альтернативні форми валюти, такі як біткойни, щоб зберегти свої активи.

Ринок криптовалют досяг 1,17 трильйона доларів на тлі банківської кризи в США

Глобальний ринок криптовалюти набирає обертів і перевищив позначку в 1,17 трильйона доларів. Триваюча криза в банківському секторі Сполучених Штатів вважається однією з основних причин зростання криптовалюти, оскільки вона підкреслює важливість цифрових активів.

Все більше людей звертаються до криптовалют для своїх інвестиційних потреб.

Зростаюча глобальна індустрія криптовалют приваблює інвесторів, які шукають альтернативні можливості для інвестування.

Останні кризи в банківському секторі підкреслили цінність цифрових активів, і біткойн є лідером, що робить його інноваційною та захоплюючою перспективою для інвестицій, яка, як очікується, залучить більше людей.

Колишній технічний директор Coinbase прогнозує, що через банківську кризу в США вартість біткойна може досягти 1 мільйона доларів за 90 днів

Як відомо, банки США стикаються з проблемами, що призвело до падіння їхньої вартості. Це сталося після нещодавнього закриття Silvergate і конфіскації владою Signature Bank і Silicon Valley Bank. У Європі UBS Group придбала Credit Suisse за 2 мільярди доларів, щоб допомогти Швейцарії підтримувати фінансову стабільність.

Оскільки фінансова криза підкреслює цінність цифрових активів, все більше людей звертаються до криптовалют. Поточна криза у фінансовому секторі Сполучених Штатів також розглядається як основний рушійний фактор зростання криптовалюти, що робить її більш привабливою, ніж інші валюти.

Колишній технічний директор Coinbase Баладжі Срінівасан вважає, що якщо станеться глобальна банківська криза, ціна біткойна може досягти 1 мільйона доларів менш ніж за 90 днів. Він передбачає гіперінфляційний сценарій у Сполучених Штатах, викликаний банківською кризою, що призведе до стрімкого зростання вартості біткойна найближчими днями.

Шрінівасан навіть поставив 2 мільйони доларів на свій прогноз майбутнього економіки США та його потенційний вплив на вартість біткойна. Постійна фінансова нестабільність спричинила попит на біткойни та інші криптовалюти як надійну інвестицію, що призвело до різкого зростання цін на BTC.

Ціна біткойна

У понеділок, BTC/USD пара продовжила зростання, подолавши рівень опору в $27 750. Якщо цей бичачий тренд збережеться, він потенційно може досягти $30 700 або навіть вище.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Однак, якщо рівні підтримки в $26 700 або $25 200 не вдасться, наступний рівень підтримки для біткойна буде на рівні $23 150. Незважаючи на потенційні падіння, загальний тренд залишається сильним через формування бичачих поглинаючих свічок.

Купуйте BTC зараз

Ціна Ethereum

У понеділок пара ETH/USD демонструє бичачу тенденцію, але її висхідний імпульс не такий сильний, як біткойн. Зараз Ethereum намагається пробити рівень 1800 доларів. Якщо парі ETH/USD вдасться подолати цей рівень, вона, швидше за все, зіткнеться з негайним опором на позначці 1900 доларів.

Діаграма цін Ethereum – Джерело: Tradingview2m

З іншого боку, пара ETH/USD, ймовірно, отримає негайну підтримку на рівні 1700 або 1620 доларів.

Купуйте ETH зараз

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Ознайомтеся зі складеним командою Industry Talk списком 15 найкращих альткойнів у 2023 році від Cryptonews. Список часто оновлюється новими ICO-проектами та альткойнами, тому часто відвідуйте його, щоб дізнатися про останні оновлення.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини