Bitcoin, найвідоміша та найбільша у світі криптовалюта, нещодавно продовжила свою висхідну траєкторію, підскочивши до 28 527 доларів у понеділок вранці. Протягом останніх 24 годин BTC зріс більш ніж на 4%, а за останній тиждень він отримав понад 28%, зміцнивши свій статус одного з найефективніших активів на ринку.

Недавнє різке зростання цін на криптовалюту можна пояснити триваючою банківською кризою, яка спонукала інвесторів шукати альтернативні активи, що призвело до збільшення попиту та цін на криптовалюти.

Важливо відзначити, що нещодавні крахи Silicon Valley Bank і Signature Bank поставили світовий банківський сектор у ненадійне становище.

Крім того, UBS, швейцарський банківський бегемотоголосила про надзвичайний план придбання свого конкурента Credit Suisse, що бореться, посилюючи невизначеність у банківській галузі та наголошуючи на проблемах, з якими стикаються фінансові установи у підтримці стабільності в ці неспокійні часи.

І навпаки, на економіку може сильно вплинути оголошення Федеральної резервної системи про процентну ставку 22 березня.

The Федеральний резерв стикається з вирішальним рішенням щодо підвищення процентних ставок, що потенційно може допомогти приборкати інфляцію, але також завдасть шкоди економіці, що призведе до подальшого банкрутства банків. Через цю невизначеність деякі інвестори звертаються до біткойна як потенційного хеджування від поточної фінансової системи.

Вартість біткойна зросла більш ніж на 30% через зростання побоювань щодо нестабільності глобальної банківської системи

Вартість біткойна неухильно зростає, зі сплеском понад 30% за останній тиждень на тлі зростання занепокоєння щодо стабільності світової банківської системи. Тим не менш, нещодавнє банкрутство Greensill Capital і триваюча криза в Credit Suisse знову викликали побоювання щодо здоров’я фінансової системи.

Отже, багато інвесторів шукають альтернативні активи, такі як біткойн, який розглядається як безпечне місце проти традиційних фінансових установ.

Світовий ринок криптовалюти перебуває на підйомі, і багато криптовалют зазнали значного зростання перед засіданням Федерального резерву. Хоча побоювання щодо потенційної фінансової кризи послабили настрої на фондовому ринку, вони пішли на користь ринку криптовалют.

Варто зазначити, що центральні банки вжили заходів для надання екстрених заходів щодо ліквідності, щоб допомогти банківському сектору та запобігти подальшому краху. Проте побоювання щодо потенційних наслідків несподіваного банкрутства відомих американських компаній минулого тижня зберігаються.

Ціна біткойна

Зараз біткойн коштує 28 400 доларів, а 24-годинний обсяг торгів – 48 мільярдів доларів. За останні 24 години вартість біткойна зросла на 4%.

З технічної точки зору, пара BTC/USD наразі демонструє бичачу тенденцію, стикаючись з початковою перешкодою на рівні 27 740 доларів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Якщо опір у 27 740 доларів буде успішно подолано, існує ймовірність того, що ціна біткойна злетить до порогів у 29 000 або 30 700 доларів. Однак у разі спаду очікується, що рівні підтримки на рівні приблизно 26 600 і 25 200 доларів залишаться стабільними.

Купуйте BTC зараз

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Експерти Industry Talk і Cryptonews склали список 15 найкращих криптовалют, на які варто звернути увагу у 2023 році. Регулярно перевіряйте інформацію про нові ICO-проекти та альткоїни.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonews