Логотип Ripple. Джерело: Adobe

XRPкриптовалюта, яка живить блокчейн XRP Ledger, створений глобальним постачальником послуг криптовалютних платежів пульсація, спостерігає відкат у четвер. Востаннє XRP переходив з рук у руки трохи нижче 0,39 долара, знизившись приблизно на 1,5% за день і в межах останніх діапазонів 0,38-41 долара.

Останні позитивні новини про те, що 1) Ripple закріпив a новий великий партнер в ОАЕ (біржа Joyalukkas) і 2) те, що XRP Ledger і лабораторія розробки Ripple RippleX прагнуть побудувати міжланцюговий міст, який забезпечить взаємодію з мережею XRP, не спромоглися стимулювати позитивні ціни.

Прогнозування ціни – що далі для XRP?

Незважаючи на стриманий тон останніх торгів, XRP загрожує серйозним найближчим проривом. Якщо криптовалюта зможе піднятися на північ від спадного тренду, який триває з вересня минулого року, двері можуть бути відкриті для швидкого зростання назад до 0,50 долара. Однак, якщо XRP порушить свій висхідний тренд від мінімумів початку 2023 року в районі 0,30 долара, ймовірним буде падіння до попередніх місячних мінімумів у районі 0,36 долара.

Настав час купувати XRP?

Технічний аналіз показує, що XRP може піднятися вище в середньостроковій перспективі. Інвестори, які бажають отримати швидкий прибуток, можливо, захочуть увійти незабаром, але не раніше, ніж проведуть власне дослідження та належну обачність. Запитуючи, чи настав час купувати актив, інвестори завжди повинні враховувати прогноз ціни активу.

Якщо вони вважають це позитивним у середньостроковій та довгостроковій перспективі, можливо, це варто інвестувати. Враховуючи високу волатильність ринків криптовалют, інвестори повинні інвестувати лише те, що вони можуть дозволити собі втратити.

Купуйте XRP зараз

Варто розглянути альтернативи XRP

XRP може підскочити в середньостроковій перспективі. Але трейдери, які шукають швидшого прибутку, можуть захотіти розглянути інші токени з високим потенціалом, наприклад ті, що продаються на передпродажі, обіцяючи перспективні криптопроекти. Ми переглянули деякі з найкращих кандидатів у цьому списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.