Криптобики перебувають у наступі після насиченої подіями події, яка характеризується розголошенням ризиків занепалих банків Сполучених Штатів. Ціна Terra Luna Classic різко зросла протягом вихідних, оскільки інвестори відреагували на безладні події навколо Silicon Valley Bank (SVB) і Signature Bank New York.

З іншого боку, підтримка на рівні $0,00012 вистояла і не дозволила LUNC розтягнути ногу до $0,00012. Експерти передбачали, що токен може подолати ліквідність на цьому ціновому рівні, якщо він проскочить нижче порушеної підтримки на рівні 0,00014 доларів США.

Також передбачалося різке та негайне відновлення з тієї ж області підтримки та відповідало прогнозу, Terra Luna Classic у понеділок агресивно підскочив до 0,0001336 доларів США на момент написання статті.

Завдяки збільшенню 24-годинного обсягу торгів на понад 167% до 123 мільйонів доларів США, LUNC може мати відповідну позицію, щоб відновити втрачені позиції, досягнувши 0,00021 доларів США — нового максимуму 2023 року.

Трейдери часто використовують збільшення обсягу, щоб оцінити рівень інтересу серед інвесторів. Іншими словами, це демонструє їхню готовність до накопичення, що означає сильніший імпульс за LUNC.

Оцінка технічного прогнозу ціни Terra Luna Classic

Ціна Terra Luna Classic поступово зменшується до V-подібного відновлення, яке може досягти 0,0021 долара за кілька тижнів – можливо, місяців. Однак питання серед інвесторів полягає в тому, чи зможе ціна LUNC витримати це рефлекторне зростання?

З наведеного нижче графіка денного періоду ми можемо зробити висновок, що підтримка на рівні $0,00012 забезпечила велику ліквідність для Terra Luna Classic ціна і є основною причиною підвищення на 10%.

Тим не менш, LUNC, схоже, готовий натиснути паузу та забезпечити ще одну вищу підтримку, бажано вище $0,0001325, перш ніж розпочати наступну атаку на $0,00014.

t
Денний графік LUNC/USD

Той самий денний графік вносить у технічну перспективу сильний опір спадаючої лінії тренду з початку лютого, коли ціна Terra Luna Classic змінилася на 0,00021 долара. Спроба відновлення на початку березня провалилася після позначення тієї самої лінії опору.

З цієї причини інвестори повинні передбачити затримки, оскільки LUNC наближається до низхідної лінії тренду. З огляду на те, що ціна Terra Luna Classic перевищила наступну перешкоду на рівні 0,00014 доларів і, як наслідок, лінію тренду, від биків можна було б очікувати більшого, оскільки вони, ймовірно, скористаються імпульсом для зростання, орієнтованого на 0,00018 і 0,00021 доларів.

З іншого боку, лінія тренду в поєднанні з перевантаженням продавців на рівні $0,00014 може легко перекинутися в нову точку контролю, імовірно, змусить ціну Terra Luna Classic консолідуватися між $0,00012 і $0,00014 протягом кількох тижнів, перш ніж вирішити наступний напрямок.

Ось рівні, на які варто звернути увагу в Terra Luna Classic Price – 4-годинний графік

Два ключових рівня, проаналізованих на денному таймфреймі, все ще актуальні на чотиригодинному графіку. Підтримка на рівні $0,00012 забезпечила ліквідність для зростання, яке спостерігалося в понеділок, однак покупці повинні підготуватися до більш сильного виклику на рівні $0,00014.

50-денна експоненціальна ковзна середня (EMA) (червона лінія) на рівні $0,0001336 вже сповільнила висхідний імпульс LUNC. Тим часом щоденне закриття вище цього цінового рівня є критичним для продовження висхідного тренду.

Інвестори, які все ще не впевнені в здатності LUNC підтримувати відновлення, чекатимуть, поки «бики» підтвердять 0,0001336 доларів як підтримку, перш ніж підтримати проект. Такий крок також необхідний для того, щоб впевненість у висхідному тренді залишалася недоторканою та прокладала шлях для розширеного зростання.

Terra Luna Classic
Денний графік LUNC/USD

Тим не менш, ціна Terra Luna Classic виглядає комфортно в оптимістичному таборі, підтримана сигналом на покупку від індикатора розбіжності конвергенції ковзного середнього (MACD).

Інвестори, ймовірно, вирішили купити LUNC, оскільки синя лінія MACD перевернулася вище сигнальної лінії червоного кольору. Рух у позитивну область вище середньої лінії на 0,00 ще більше зміцнить присутність биків на ринку.

Деякі ключові цілі для зростання починаються з 50-денної EMA. Незважаючи на те, що цей рівень уже використаний, цей рівень має бути підтверджено як підтримку для ціни Terra Luna Classic, щоб зберегти тенденцію до півночі.

Друга критична ціль знаходиться на рівні $0,00014 і може бути екстрапольована, щоб включити 100-денну EMA (лінія синього кольору) на тому ж чотиригодинному графіку. Трейдери, які вперто налаштовані на підвищення, можуть зачекати ще одного сплеску, перш ніж закривати свої позиції на цьому рівні.

Однак ідеальною дією було б отримати готівку на 50-денній EMA перед тим, як розміщувати нові замовлення на покупку після того, як LUNC підтвердить свою позицію вище $0,0001336. Це означає, що 100-денна EMA буде другою ціллю з можливим входом для зростання, дивлячись на рівень корекції Фібоначчі в 61,8%, що підкреслюється рівнем Фібоначчі в 61,8% на $0,0001532.

Якщо ціна Terra Luna Classic збереже висхідний тренд незмінним вище 200-денної EMA (лінія фіолетового кольору), інвестори можуть почати звикати до вибухового руху до $0,00018 і $0,00021 відповідно.

З іншого боку, нездатність перевищити 50-денну EMA призведе до послаблення відновлення, яке спостерігалося в понеділок. Не можна виключити ще один стрибок основної підтримки на рівні $0,00012, особливо враховуючи, що криптовалютний ринок, ймовірно, зіткнеться з посиленням зараження від крах банків Сполучених Штатів.

Купуйте Terra Luna Classic зараз.

Класичні альтернативи Terra Luna, які варто розглянути сьогодні

Якщо ви шукаєте інші криптопроекти з високим потенціалом, окрім LUNC, ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Пов’язані статті: