Крипто ракета. Джерело: Adobe

Після майже досягнення $0,50 за токен на вихідних, Conflux (CFX), токен, який забезпечує високу пропускну здатність Conflux, блокчейн рівня 1 на базі Tree-Graph, знову впав нижче рівня 0,40 дол.

За даними CoinMarketCap, це означає, що токен зараз впав приблизно на 10% за останні 24 години. Тим не менш, прогнози цін залишаються позитивними.

Однак криптовалюта все ще є однією з найкращих за останні сім днів, набравши приголомшливих понад 60% за цей період часу.

Дійсно, незважаючи на останній відкат, CFX все ще тримається значно вище ключової зони підтримки $0,37, що приблизно відповідає максимуму лютого.

CFX виріс на 200% порівняно з попередніми місячними мінімумами в районі $0,13, коли криптовалюта відскочила від свого 50DMA.

Що сприяє величезним досягненням Driving Conflux (CFX)?

Тим часом річний приріст Conflux становить близько 1700%, і спостерігачі не дивно запитують, чи купують кити і чи стимулюють цей крок. Це, безперечно, могло бути так.

Приголомшливе зростання криптовалюти цього року відбулося на тлі надії, що Conflux отримає вигоду від передбачуваного повернення Китаю до криптовалюти.

Криптопроект розвиває партнерські відносини з низкою підприємств у регіоні, і деякі розглядають його як найбільш ймовірного блокчейн-кандидата для відповідності нормативним вимогам там.

Ці партнерства включають 1) з Little Red Book (китайський еквівалент Instagram), чиї 180 мільйонів користувачів тепер зможуть відображати незамінні токени (NFT) на основі Conflux у своїх профілях, і 2) з China Telecom.

Conflux погодилася надати телекомунікаційному гіганту мобільні пристрої web3 і блокчейн-SIM-карти.

Куди далі для Conflux (CFX)?

Оскільки CFX нещодавно скинув свої попередні річні максимуми, надруковані ще в лютому в районі $0,37, бики звернули свою увагу на максимуми вересня 2021 року в $0,85.

Це означало б подальше зростання на 100% від поточних рівнів і збільшило б приріст після мінімумів кінця грудня приблизно до 3700%.

Поки криптовалюти «блакитних фішок», як-от біткойн та ефіріум, продовжуватимуть добре працювати на тлі безпечних потоків через занепокоєння щодо глобальної банківської системи, CFX також може продовжувати відчувати попутний вітер через ширші ринкові умови.

Ці показники можуть бути додатково підтримані сподіваннями на суттєве пом’якшення фінансових умов з боку ФРС та інших центральних банків у найближчому майбутньому.

Ще одна тема, на яку варто звернути увагу Гонконгнещодавній крок легалізувати торгівлю (деякими) криптовалютами.

Багато хто вважає це тим, що Пекін перевіряє потенційну легалізацію криптовалюти на материку, і, враховуючи зазначені вище моменти про Популярність і впровадження Conflux у КитаїCFX може стати ключовим бенефіціаром цього.

Альтернативи Conflux (CFX).

Короткостроковий прогноз Conflux дуже сильний. Але інвестори завжди повинні прагнути до диверсифікації своїх активів.

Хорошим способом зробити це може бути перевірка деяких високопотенційних передпродажів криптовалюти – історично склалося, що участь у проекті на ранній стадії передпродажу була найкращим способом отримати віддачу від криптовалюти.

У списку нижче ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.