Веб-сайт Stacks

Stacks (STX), криптовалюта, яка підтримує смарт-контракт Bitcoin рівень 2 масштабування blockchain називається Стекибачив 13тис найвищий обсяг торгів серед усіх криптовалют за останні 24 години, згідно з даними, представленими CoinGecko у вівторок.

Цінові прогнози згодом залишаються позитивними.

STXВостаннє ціна/долар США коливалась близько 1,26 дол. США, близько до найвищого рівня з квітня 2022 року, у вівторок підвищившись приблизно на 6,4%, збільшивши тижневий приріст майже до 10%.

Обсяги торгів досягли величезних 430 мільйонів доларів, що відповідає понад 25% загальної ринкової капіталізації криптовалют.

Навпаки, обсяги торгів біткойном, які за останні 24 години становили трохи більше 36 мільярдів доларів, відповідають лише приблизно 6,7% його загальної ринкової капіталізації (близько 540 мільярдів доларів).

Стеки все ще накачуються

За останні 30 днів Stacks є найефективнішою криптовалютою в топ-100 за ринковою капіталізацією, отримавши приріст майже в 3 рази.

Це значно краще, ніж наступна найефективніша криптовалюта за той самий період часу Conflux (CFX), яка зросла трохи більше ніж на 30% за той самий період часу.

Stacks набирає обертів на тлі зростаючого ажіотажу щодо потенціалу протоколу рівня 2 сприяти появі децентралізованої екосистеми web3, орієнтованої на біткойн.

Початковим каталізатором підвищеного інтересу до проекту став успіх Порядкові незамінний протокол маркера, який приніс NFT безпосередньо в блокчейн Bitcoin.

Річний приріст криптовалюти становить понад 500%, що є приголомшливим поворотом у долі криптовалюти.

Слід визнати, що це все ще залишає стеки на 65% нижчими за історичні максимуми, досягнуті наприкінці 2021 року вище 3,0 долара.

Наскільки високими можуть бути стеки?

Недавній Стаття Forbes цитуючи «дослідників», припустили, що Stacks може стати «багатомільярдною» криптовалютою.

Якщо вони праві, і Stacks стане топ-20 монетою з ринковою капіталізацією понад 5,0 мільярдів доларів, це призведе до того, що ціна STX досягне принаймні 3,65 доларів за токен (враховуючи поточну пропозицію приблизно 1,367 мільярда).

Це означає подальший приріст понад 200% від поточного рівня.

Прогнозування ціни – куди рухаються Stacks (STX) у найближчій перспективі?

Не слід скидати з рахунків швидке зростання до нових історичних максимумів у зв’язку з нещодавньою вражаючою продуктивністю Stack, завдяки якій цього року він уже зріс понад 500%.

Але наступного етапу прибутку, ймовірно, доведеться почекати принаймні після Засідання Федеральної резервної системи США в середущо поки що тримає трейдерів у режимі очікування.

Якщо ФРС здасться занадто агресивною, це може викликати нові занепокоєння щодо США (і світу) стабільність банку і свіжі надходження надійних притулків до криптовалют, таких як біткойн (і, враховуючи його близькість до біткойна, стеки)

Тим часом, якщо Федеральна резервна система здасться більш агресивною, це може збільшити ризикові активи (включно з криптовалютами, такими як Stacks).

Ризики, здається, спрямовані в бік подальших прибутків. Якщо Stacks помітить короткочасний відкат до $1,0, покупці, які провалюються, цілком можуть чекати.

Наступна ціль підвищення — перевірка максимумів квітня 2022 року в районі 1,58 долара, а потім зона підтримки, що перетворилася на опір, близько 1,90 долара трохи вище.

Купуйте Crypto зараз

Стеки (STX) Альтернативи для розгляду

Найближча перспектива Stacks дуже сильна. Але інвестори завжди повинні прагнути до диверсифікації своїх активів.

Хорошим способом зробити це може бути перевірка деяких високопотенційних передпродажів криптовалюти – історично склалося, що участь у проекті на ранній стадії передпродажу була найкращим способом отримати віддачу від криптовалюти.

У списку нижче ми переглянули 15 найкращих криптовалют за 2023 рік, проаналізовані Криптоновини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.