13 лютого курс BTC/USD почав торгуватися на рівні 21 796 доларів. Зараз він торгується на рівні 21 504 доларів, що майже на 2% менше за попередні 24 години. BTC/USD коливався між максимумом у $21 902,00 і мінімумом у $21 444,00 і втратив 6% у ціні за останній тиждень, що закінчився 12 лютого

CBUAE запускає ініціативу FIT для стимулювання цифрових транзакцій

12 лютого Центральний банк Об’єднаних Арабських Еміратів (CBUAE) введено програма трансформації фінансової інфраструктури (FIT) для сприяння цифровій трансформації фінансового сектора. Програма FIT розгортатиметься поетапно, починаючи з впровадження різноманітних інфраструктур і послуг цифрових платежів.

Згодом програма буде розширена, щоб включити різноманітні цифрові інфраструктури, пов’язані з управлінням даними та регулюванням. У рамках першого етапу ініціативи FIT CBUAE планує запровадити цифрову валюту національного та міжнародного центрального банку (CBDC).

У заяві банк стверджував, що FIT є кроком до того, щоб зробити CBUAE одним із провідних центральних банків світу. Ініціатива спрямована на сприяння цифровим транзакціям і розвиток галузі фінансових послуг.

Згідно із заявою, ці цифрові інфраструктури підвищать свою безпеку та операційну стійкість, покращуючи інновації та клієнтський досвід, знижуючи операційні витрати та покращуючи відповідність нормативним вимогам.

Центральний банк ОАЕ оприлюднив план трансформації фінансової інфраструктури, який складається з дев’яти цифрових фінансових заходів, спрямованих на перетворення країни на центр цифрових платежів. Як наслідок, новина позитивна для найпопулярнішої цифрової валюти біткойн.

МВФ попереджає Сальвадор: зверни увагу на ризики впровадження біткойнів

10 лютого Міжнародний валютний фонд (МВФ) звільнений декларацію про застереження після свого нещодавнього візиту до Сальвадору, де він зв’язався з фінансовими представниками країни. Після свого нещодавнього візиту до Сальвадору, де він зустрівся з фінансовими представниками країни, Міжнародний валютний фонд (МВФ) 10 лютого виступив із застережливою заявою.

У зв’язку з економічними ризиками, які представляють біткойн-облігації, МВФ закликав Сальвадор уникати торгівлі ними. Країна Центральної Америки, яка підтримує цифрові активи, посилила правила, що призвело до цієї останньої розробки.

За даними МВФ, ризики, пов’язані з використанням біткойна як законного платіжного засобу, ще не матеріалізувалися. Прийняття нового законодавства, спрямованого на заохочення використання цифрових активів і біткойн-облігацій, може збільшити ризики. Крім того, МВФ вважає, що державні закупівлі біткойнів мають бути більш прозорими.

МВФ також наголосив на важливості підвищення прозорості урядом Сальвадору своїх транзакцій з біткойнами та надання прозорого звіту про фінансовий стан гаманця Chivo, його державного гаманця з біткойнами.

Уряд Сальвадору зазнав критики через відсутність прозорості у використанні державних коштів для купівлі біткойнів. Крім того, попередження МВФ про ризик біткойна може вплинути на BTC/USD.

Розшифровка впливу даних про інфляцію в США на ціни криптовалют

Дані про інфляцію за січневий індекс споживчих цін (CPI) будуть опубліковані Бюро статистики праці США 14 лютого. Раніше ринки та Федеральна резервна система США не дійшли згоди щодо того, коли підвищувати процентні ставки.

Нещодавно ринки перейшли на бік ФРС, очікуючи чергового підвищення в березні та, можливо, ще одного в травні. Це може бути пов’язано з тим, що кількість робочих місць у січні знизила ймовірність рецесії, але це також може бути результатом занепокоєння щодо звіту про CPI за січень.

ІСЦ у січні очікується на рівні 0,5%. Крім того, звіт може бути не таким сприятливим, як деякі очікують. BTC/USD та інші криптовалюти впали, оскільки нормативні обмеження продовжували тиснути на ціни цифрових активів.

У вівторок, однак, на криптовалюти чекає інший сюрприз, оскільки очікується, що значні макроекономічні дані стануть наступним важливим ринковим тригером.

Ціна біткойна

На сьогодні в прямому ефірі Bitcoin ціна становить 22 012 доларів, а 24-годинний обсяг торгів – 16,6 мільярда доларів. За останні 24 години біткоін виріс на 1,54%. Наразі біткойн посідає перше місце в рейтингу CoinMarketCap, його ринкова капіталізація становить 424 мільярди доларів. Обігу біткойнів становить 19 288 937 монет BTC, максимальна кількість монет – 21 000 000 BTC.

Зараз біткойн наближається до 38,6% відновлення на рівні 21 290 доларів на технічному фронті. Якщо цей рівень буде порушено, може відкритися додатковий простір для продажу, що потенційно призведе до зниження до рівня 20 300 доларів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Однак, якщо свічки закриються вище рівня 21 300 доларів, існує ймовірність бичачого відскоку до рівня 22 375 доларів. Збільшення купівельного тиску може підштовхнути ціну біткойна до наступного рівня опору в 24 260 доларів.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

CryptoNews Industry Talk опублікував огляд 15 найкращих криптовалют, на які варто звернути увагу у 2023 році, спрямований на допомогу у прийнятті інвестиційних рішень. Крім того, існують інші інвестиційні можливості з потенціалом високого прибутку, які варто розглянути.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини