Серед бурхливої ​​реакції світових ринків на Конфлікт Ізраїль – ХАМАС, Bitcoin стійко стоїть. Станом на суботу провідна криптовалюта торгується на рівні 34 126 доларів США, що є помірним зростанням майже на 0,10%. Ця стабільність в умовах геополітичних хвилювань підкреслює зростаючу роль біткойна як потенційного хеджування від традиційної нестабільності ринку.

Ще більше зміцнюючи свої позиції, Комісія з цінних паперів і цінних паперів США під керівництвом голови Гері Генслера наразі розглядає заявки на 8–10 спотових біткойн-ETF.

Оскільки інвестори та ентузіасти в усьому світі уважно спостерігають за цими подіями, багато хто запитує: куди далі рухаються BTC? Це Прогноз курсу біткоіни має на меті відповісти саме на це питання.

Геополітичні заворушення: як конфлікт Ізраїлю та ХАМАС впливає на глобальні настрої

Оскільки ізраїльські сухопутні сили посилюють свої операції, інтенсивність обстрілу Ізраїлем Гази, особливо в північному секторі, продовжує зростати. Генеральна Асамблея ООН у необов’язковій резолюції закликала до гуманітарного припинення вогню в Газі.

Організації охорони здоров’я та гуманітарні організації висловлюють глибоку стурбованість добробутом палестинців у секторі Газа, оскільки цей район майже повністю знеструмлений.

Повідомляється, що переговори між Ізраїлем і ХАМАС за сприяння Катару просуваються і досягли просунутої стадії. З 7 жовтня понад 7326 палестинців трагічно загинули через ізраїльські удари, тоді як понад 1400 загинули від нападів ХАМАС на Ізраїль.

У світлі цих важливих глобальних подій, схоже, що ціна біткойна зростає, а вартість BTC зростає у відповідь на ситуацію, що розвивається.

Оскільки геополітичний ландшафт стає все більш бурхливим, багато хто вивчає альтернативні варіанти інвестицій як запобіжний захід, що сприяє зростанню ціни біткойна.

У центрі уваги криптовалюта: Gensler SEC оголошує про перегляд 8-10 заявок на біткойн ETF

Голова SEC Гері Генслер нещодавно повідомила, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) розглядає від восьми до десяти заявок на Біржові біткойн-фонди (ETF).

Примітно, що SEC дала зелене світло ETF, пов’язаним із ф’ючерсними контрактами на біткойн, але не схвалила спотовий ETF біткойн.

Докладніше про обговорення навколо них Bitcoin ETFГенслер зазначив, що рішення будуть прийматися за участю комісії з п’яти осіб.

Незважаючи на те, що заявки мали різні дати подання, Генслер утримався від прогнозування результатів і не вказав терміни прийняття рішень.

Незважаючи на те, що Генслер не перерахував конкретні вісім-десять заявок на біткойн ETF, які розглядаються SEC, доступні публічні записи показують, що всього дванадцять таких заявок очікують на розгляд.

Серед них заявки від відомих фірм, таких як ARK Investment ManagementGrayscale, Bitwise, Fidelity, VanEck і Invesco виділяються.

Початкова реакція ринку на цю новину свідчила про сплеск оптимізму з припущеннями про потенційне зростання кількості схвалень біткойн ETF.

Прогнозування ціни біткойна

Ключова точка біткойна знаходиться на рівні 33 920 доларів США, що позначає рівень корекції Фібоначчі у 23,6%. Безпосередній верхній опір становить 35 185 доларів, за ним йдуть 36 100 і 36 975 доларів. І навпаки, первинна підтримка становить 33 130 доларів США, а подальша підтримка становить 32 460 доларів США та 31 825 доларів США.

RSI, міра швидкості руху ціни, становить 60, що вказує на помірне зростання. Стохастичний осцилятор показує високу позначку 92,327, що вказує на умови потенційної перекупленості та можливу корекцію ціни.

ADX(14) дає сильний сигнал покупки на рівні 62, тоді як ATR(14) підкреслює значну волатильність на рівні 1288.

Графік цін на біткоіни
Графік цін на біткойн – Джерело: Tradingview

50 EMA, що відображає середнє значення за останні 50 днів з акцентом на останніх цінах, становить 33 760 доларів США, що вказує на короткострокову перспективу зростання.

Підсумовуючи, біткойн продовжує рости вище 33 920 доларів. Якщо він опуститься нижче цього, продажі можуть посилитися. Найближчим часом біткойн може випробувати опір у 35 185 доларів.

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Будьте в курсі подій у світі цифрових активів, досліджуючи нашу підібрану колекцію з 15 найкращих альтернативних криптовалют і ICO-проектів, за якими варто стежити у 2023 році. Наш список склали професіонали з Industry Talk та Криптоновинизабезпечуючи консультації експертів і критичну інформацію для ваших інвестицій у криптовалюту.

Скористайтеся цією можливістю, щоб відкрити потенціал цих цифрових активів і бути в курсі.

Відмова від відповідальності: криптовалютні проекти, схвалені в цій статті, не є фінансовою порадою автора публікації чи публікації – криптовалюти є дуже мінливими інвестиціями зі значним ризиком, завжди проводите власні дослідження.