Bitcoin, піонерський цифровий актив, знову привернув світову увагу, коли він перевищив грізний рівень опору в 30 000 доларів США. Каталізатором цього зростання став колосальний приплив у розмірі 10 мільярдів доларів, що свідчить про відновлення довіри як інституційних, так і роздрібних інвесторів.

З цим значним порушенням опору аналіз ринку віщує початок нового циклу бичачого ринку. Оскільки світ уважно спостерігає за траєкторією біткойна, залишається головне питання: наскільки високо він злетить цього разу?

Знімок поточних показників

Наразі біткойн торгується на похвальні 29 623 долари. Цифрове золото має вражаючий 24-годинний обсяг торгів у розмірі приблизно 21 мільярда доларів США, що свідчить про тенденцію до зростання понад 3% за цей період часу.

Біткойн гордо сидить на вершині, домінуючи на крипторинку, утримуючи рейтинг №1 на CoinMarketCap. Його реальна ринкова капіталізація становить приголомшливі 578 мільярдів доларів.

Розглянувши показники пропозиції, наразі в обігу знаходиться 19,52 мільйона монет BTC, що наближається до максимального обмеження пропозиції в 21 мільйон монет.

Прогнозування ціни біткойна

Аналіз поточного технічного ландшафту для Bitcoin, ми знаходимо кілька ключових показників, які дають уявлення про його потенційну траєкторію. Поворотна точка, вирішальний технічний рівень, наразі становить 29 350 доларів США.

Коли ми орієнтуємося в ціновому ландшафті, біткойн стикається з миттєвим опором на рівні 30 285 доларів США. Подальші опори послідовно розташовуються на 31 075 і 31 820 доларів.

З іншого боку, криптовалюта встановила свою негайну підтримку на рівні 28 200 доларів США. Поглиблюючись, наступні рівні підтримки можна побачити на рівні 27 285 і 26 555 доларів США.

Звернувши нашу увагу на технічні індикатори, індекс відносної міцності (RSI) виділяється помітно. Зараз значення RSI для біткойна становить 68.

Це важливо, оскільки значення RSI вище 70 зазвичай означає, що актив може бути на території перекупленості, що свідчить про потенційну корекцію в найближчому майбутньому.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

На іншому кінці спектру RSI нижче 30 вказуватиме на стан перепроданості. У випадку з біткойнами RSI, будучи трохи меншим за 70, демонструє сильний бичачий настрій.

Однак трейдери повинні бути напоготові, оскільки це також означає неминучу можливість корекції ціни.

Додатковим доповненням до нашого технічного аналізу є 50-денне експоненціальне ковзне середнє (EMA), ще один важливий показник. Для біткойна ця EMA зараз оцінюється в 28 700 доларів США.

Цей індикатор разом із згаданими вище показниками надає повне уявлення про поточну позицію біткойна на ринку та потенційні майбутні рухи.

15 найпопулярніших криптовалют у 2023 році

Будьте в курсі подій у світі цифрових активів, досліджуючи нашу підібрану колекцію з 15 найкращих альтернативних криптовалют і ICO-проектів, за якими варто стежити у 2023 році.

Наш список склали професіонали з Industry Talk and Криптоновинизабезпечуючи консультації експертів і критичну інформацію для ваших інвестицій у криптовалюту.

Скористайтеся цією можливістю, щоб відкрити потенціал цих цифрових активів і бути в курсі.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonews.com

Відмова від відповідальності: криптовалютні проекти, схвалені в цій статті, не є фінансовою порадою автора публікації чи публікації – криптовалюти є дуже мінливими інвестиціями зі значним ризиком, завжди проводите власні дослідження.