Ціна Bitcoin Останніми днями була дуже мінлива через невизначеність навколо Tether, найбільшого у світі стейблкоіна. Tether стикався з юридичними проблемами, які призвели до страху, невпевненості та сумнівів на ринку криптовалют, спричинивши падіння BTC до рівня 22 000 доларів.

Тим часом кілька відомих криптовалют, включаючи Litecoin (LTC) і Dogecoin (DOGE), також зазнали незначного зниження цін.

Нещодавній спад на крипто-ринку можна пояснити публікацією виробничих даних у США та занепокоєнням щодо доступності банківських послуг для крипто-компаній у США.

У цій статті ми розглянемо поточний стан ринку криптовалют і спрогнозуємо ціну біткойна на найближчі дні.

Невизначеність у Сільвергейті, ослаблення криптовалюти

Після закриття ринку в середу Silvergate подав звіт до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC), оголосивши про затримку подання свого річного звіту, оскільки він оцінює вплив кількох подій на свою діяльність.

У результаті вартість криптовалют, включаючи біткойн, різко впала і демонструє неоднозначні сигнали. Варто зазначити, що подія Silvergate справила значний вплив на вартість криптовалют.

Примітно, що Silvergate Capital (SI) оголосив у середу ввечері, що відкладає подання свого річного звіту через збитки, понесені в результаті падіння FTX у листопаді та кількох регуляторних перевірок.

Як наслідок, це мало негативний вплив на настрої ринку, змусивши інвесторів і трейдерів втратити віру в стабільність і безпеку криптоіндустрії, що могло призвести до широкого розпродажу на ринку.

Більше того, негативна реакція, з якою зіткнулася Silvergate Capital, призвела до посилення регулятивного контролю за індустрією криптовалют, що змусило владу вагатися видавати ліцензії компаніям, пов’язаним із криптовалютою. Це потенційно може обмежити зростання та розширення галузі.

Уникнення ризику на ринку біткойнів

Глобальний ринок криптовалюти готовий завершити тиждень на ведмежій ноті через низку факторів. Публікація надійних економічних даних США викликала припущення, що Федеральна резервна система може вжити більш агресивних заходів для боротьби зі стійкою інфляцією шляхом підвищення процентних ставок.

Інвестори та трейдери уважно стежать за економічними показниками, готуючись до можливого підвищення ставок та інфляції. Оскільки економіка працює добре та інфляційний тиск все ще присутній, цілком імовірно, що Федеральна резервна система підвищить свою облікову ставку до рівня, вищого за очікуваний наприкінці минулого року.

Ціна біткойна

Bitcoin наразі ціна становить 22 357 доларів США з 24-годинним обсягом торгів у 18,5 мільярдів доларів США, що демонструє падіння на 0,25% за останні 24 години. Подібним чином Ethereum торгується на рівні 1570 доларів із 24-годинним обсягом торгів у 6,7 мільярда доларів і впав на 0,15% за останні 24 години.

Відповідно до технічного аналізу, пара BTC/USD може порушити симетричний трикутник на рівні 23 250 доларів. За такого сценарію ціна BTC може опинитися в зоні підтримки в 22 046 доларів. Подальший провал нижче цієї зони підтримки може призвести до падіння BTC до 21 450 доларів.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Крім того, наявність ведмежої поглинаючої свічки вказує на сильний упереджений продаж. Однак, якщо свічки закриються вище цього рівня, може статися бичачий відскок, націлений на 22 800 доларів або вище до позначки 23 750 доларів.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

Інвестори, які зацікавлені в придбанні біткойнів, можуть вивчити альтернативні варіанти, які забезпечують більший потенціал для короткострокового зростання.

Cryptonews провів комплексний аналіз 15 найкращих криптовалют, які інвесторам варто розглянути у 2023 році. Натисніть посилання нижче, щоб дізнатися більше.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonew