Bitcoin переживає нестабільний період, коли криптовалюта впала майже на 4% за останній тиждень. На момент написання BTC наближається до ключового рівня підтримки, і аналітики уважно стежать за ринком, щоб визначити, де буде наступна ціль для цифрового активу.

У цьому контексті важливо вивчити фактори, які можуть вплинути на ціну BTC у короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Як зростання процентних ставок впливає на біткойн та інші цифрові активи

Відповідно до звіту про витрати на особисте споживання (PCE), опублікованого Бюро економічного аналізу (BEA) 24 лютого, у січні інфляція зросла на 5,4% порівняно з попереднім роком.

Базова інфляція, яку Федеральна резервна система вважає за краще використовувати для вимірювання інфляції, зросла на 4,7% із січня 2022 року. Індекс долара США (DXY) досяг 105,26, найвищого рівня з 6 січня, що відображає вплив зростання інфляції.

Федеральна резервна система встановила загальну інфляцію на рівні 2% як ціль, і очікується, що відсоткова ставка підвищуватиметься для боротьби з інфляцією. Через потенційне підвищення ставок більшість ринків очікує, що Федеральна резервна система продовжить підвищувати процентні ставки.

Коли дані PCE показали зростання інфляції на 5,4% у січні, BTC/USD знизився, що свідчить про чутливість біткойна до зростання процентних ставок.

Інвестиції в криптовалюту та обережна позиція МВФ

Під час Конференція G20 в Бенгалуру 25 лютого директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва припустила, що заборона приватних криптовалют може бути варіантом. МВФ також запропонував нові вказівки для своїх країн-членів щодо регулювання криптовалют, викладені у звіті від 23 лютого.

План дій агентства з дев’яти пунктів наголошує на необхідності уникати визнання криптовалютних активів офіційними грошима або законним платіжним засобом, одночасно запроваджуючи жорсткіші правила щодо віртуальних валют для покращення фінансової стабільності.

The Жорстка позиція МВФ на криптовалютах може призвести до посилення нагляду та регулювання, що може вплинути на прийняття та вартість BTC/USD.

У чому полягає складність майнінгу біткойнів і як це впливає на прибутковість?

24 лютого 2023 року складність видобутку біткоїнів досягла історичного максимуму (ATH). Згідно з даними в ланцюжку, під час останнього перерахунку на блоці 778 323 складність майнінгу зросла до 43,05.

За останні два тижні складність видобутку біткойнів зросла на 9,95% до нового історичного максимуму, що свідчить про те, що більше майнерів виходять на ринок, щоб отримати прибуток від зростання ціни BTC.

Складність майнінгу вимірює, скільки ітерацій повинні виконати майнери, щоб отримати хеш блоку Bitcoin. Як наслідок, складність вирішення блоку зростає разом із його розміром, що знижує прибутковість майнінгу.

Хоча складність майнінгу безпосередньо не впливає на ціну, збільшення складності призводить до більшої потреби в енергії для видобутку одного BTC, що робить майнерам дорожчим збереження прибутку.

Твердий, але обмежений діапазоном BTC є позитивним показником для биків. Незважаючи на поточне падіння ціни біткойна, актив має потенціал для відновлення. Майнери також налаштовані на підвищення ціни BTC/USD.

Ціна біткойна

26 лютого ц. BTC/USD почав торгуватися на рівні 23 177,00 доларів США. Наразі він торгується на рівні 23 245,00 доларів США, що означає зростання на 0,78% за останні 24 години. Найвище значення BTC/USD за останні 24 години становило 23 302,00 доларів США, а найнижче – 23 083,00 доларів США. Однак за минулий тиждень вартість BTC знизилася більш ніж на 5,5%.

Безпосередній рівень підтримки пари BTC/USD становить 22 800 доларів США, і якщо він прорветься нижче цього рівня, це потенційно може поставити ціну BTC у наступну зону підтримки на рівні 22 150 доларів США.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Біткойн все ще стикається з опором на рівні 23 500 доларів, тоді як його безпосередній рівень підтримки залишається на рівні 22 800 доларів. Прорив нижче рівня підтримки може поставити BTC у наступну зону підтримки на рівні 22 150 доларів.

Однак, оскільки пара BTC/USD увійшла в зону перепроданості, існує ймовірність того, що BTC може відскочити та пробити рівень опору в 23 500 доларів США, що потенційно призведе до ціни 24 250 доларів.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

Інвестори, які хочуть придбати біткойн, можуть розглянути альтернативи з більшим простором для зростання в короткостроковій перспективі. Cryptonews опублікував поглиблений аналіз 15 найкращих криптовалют, які інвестори можуть захотіти розглянути у 2023 році. Натисніть нижче, щоб дізнатися більше.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Cryptonew