Боїнг

Проблема з якістю покриття паливних баків, схоже, затримує нові поставки Boeing 767-300F, включаючи 58 літаків-заправників KC-46 на базі 767.

Згідно зі звітом, покриття центральної конструкції бака, якщо воно неналежне, може відшаруватися і заблокувати паливні фільтри, не даючи паливу потрапити до двигунів. Повітряна течія.

У звіті зазначається, що минулого року постачальник центропланових баків 767-300F перейшов з пенсільванської Triumph Group на французьку компанію Daher і не проводив відповідних випробувань покриття. Більше 12 літаків у інвентарі Boeing можуть постраждати, що вплине на поставки літаків, йдеться у звіті.

Поки що Boeing ще не поставив 767, близько 100 замовлено. Серед них 27 для FedEx і ще 27 для UPS, а також 58 літаків-заправників для ВПС США.

У липні, вересні та листопаді минулого року компанія Maersk Air Cargo отримала три літаки 767-300F і останнє покриття в Loadstar шоу два літака перебували на техобслуговуванні або на землі з початку року.

«Я бачив, що один із 767 Maersk Air Cargo був на землі у Сеулі, і мав те, що виглядало як функціональний контрольний політ», – сказав один із контактів авіаційної служби. «Велика небезпека проблеми з паливним баком полягала в тому, що двигуни, що спалахнули, заклеїлися фарбою, і я не здивуюся, якби це було пов’язано. Двигуни абсолютно нові».

Про це повідомив старший бренд-менеджер компанії Boeing Джим Проулкс Loadstar довгий список очікування варіанту літака Boeing 767 «не слід розуміти як список відкладених поставок», і що Boeing просто доставить літаки, «коли ми до цього прийдемо».

Він додав: «Завдяки стандартному процесу Boeing було виявлено проблеми з якістю деяких компонентів танкера 767/KC-46. Ми продовжуємо співпрацювати з нашим постачальником, регулятором і клієнтами, щоб вирішити цю проблему.

«Ми будемо поставляти літаки в міру завершення переробки, і ми не змінюємо наші загальні плани поставок на рік. Наш інженерний аналіз на сьогоднішній день показує, що проблема не є безпосередньою проблемою безпеки або польотів».

Як відомо, брак палива вважається причиною багатьох авіаційних аварій, у тому числі рейсу British Airways 38, який не досяг злітно-посадкової смуги в Хітроу після того, як кристали льоду заблокували паливопроводи B777. На щастя, всі 152 пасажири та члени екіпажу вижили, хоча літак був списаний.