© Леовольферт

Авіакомпанії та GSA тепер можуть отримати безкоштовний доступ до платформи CargoBooking від Awery Aviation Software у вибраних місцях, а експедитори також можуть використовувати її без необхідності реєстрації.

Портал Awery пропонує розподіл тарифів на вантажні повітряні перевезення в режимі реального часу, ціни та варіанти бронювання, а доступ тепер безкоштовний у Південній Африці, Швейцарії та Іспанії, а планується розгортання інших місць.

«Ми вважаємо, що доступ має бути безкоштовним LinkedIn або Facebookі ми будемо монетизувати це, пропонуючи преміальний сервіс з перевагами», – пояснила Анна Балан, керівник CargoBooking.

«Аналіз даних, звіти та реклама будуть частиною преміум-платної послуги, але для всіх учасників буде безкоштовний базовий відкритий доступ», — пояснила вона.

«Процеси можуть відрізнятися в різних країнах, тому ми починаємо там, де нам зручно, перш ніж запускати в інших місцях. Якщо ми будемо робити це по черзі, ми зможемо гарантувати якість обслуговування клієнтів», – сказала вона Loadstar вчора в Air Cargo Africa в Йоганнесбурзі.

«Ми налаштовуємо нашу платформу відповідно до потреб клієнта, тому це може бути довший процес, але він справді окупається з точки зору якості».

На відміну від інших порталів, Awery дозволяє експедиторам бронювати без попередньої реєстрації. Платформа також включає eMagic, який перетворює електронні та текстові запити з різних форматів і мов у стандартний формат даних, скорочуючи ручні процеси.

Пані Балан сказала, що експедитори готові співпрацювати безпосередньо через портал.

прискіпливий

Анна Балан

«Зараз ринок просить нас про доступ», — сказала вона. «Окремо GSA важко працювати з кількома авіакомпаніями та кількома системами – тепер вони можуть отримати доступ до них через одну платформу».

Awery – українська компанія, яка була змушена перенести свою штаб-квартиру до Софії через російське вторгнення, і має близько 60 співробітників по всьому світу.

Пані Балан, якій 26 років і вона є старшим менеджером у Awery, сказала, що це компанія, повна молодих підприємців, додавши: «Awery дійсно піклується про команду. І причина, чому я захоплююся Awery, полягає в тому, що він вітає молодих людей з ідеями, і ви знаєте, що ваша думка вітається. Це особлива атмосфера, і я відчуваю, що мене дуже цінують».