Джерело: Savvapanf Photo/Adobe

південнокорейський поліція заарештувала 30 осіб у рамках розслідування підозрюваної криптовалютної афери на 8 мільйонів доларів. Схоже, натхненники обіцяли інвесторам «гарантований прибуток» до 2000%.

Мунхва Ільбо повідомляється, що за оцінками столичної поліції Сеула, «банді» вдалося обдурити майже 160 жертв із загальних 8 мільйонів доларів. Поліція вважає, що банда могла випустити монету та бути членами керівного фонду токена. Потім група, як повідомляється, застосувала складну тактику для маніпулювання цінами на токени після того, як він був розміщений на біржі великої вітчизняної біржі.

Столичне управління розслідування фінансових злочинів заявило, що передало всіх 30 осіб прокуратурі.

У відділі заявили, що операція була зосереджена навколо каналів «крипточитальні» в додатку для чату Telegram. За словами поліції, банда намагалася вплинути на ціни безіменної монети, що котирується, з вересня по листопад 2021 року.

Поліція Південної Кореї: оператори «криптошахрайства» обіцяли «500%-2000% прибутку»

Банда переконала жертв об’єднати свої гроші, щоб банда могла здійснити велику купівлю монет – у спробі підвищити ціни. Але коли ціни зросли, банда, як повідомляється, продала монети з великим прибутком і не передала гроші своїм жертвам.

Поліція заявила, що банда повідомила жертвам, що вони можуть розраховувати на отримання «до 500%-2000%» прибутку від своїх інвестицій.

Офіцери заявили, що вони заморозили кілька криптообмінних гаманців і конфіскували кошти на суму майже 1 мільйон доларів.

ЗМІ додали, що поліція також розкрила плани створити «консультативний орган» із криптобіржами. Офіцери вважають, що такий орган дозволить їм швидше розпочати розслідування у підозрюваних випадках маніпулювання цінами на криптовалюту.

Раніше цього місяця генерального директора фальшивого південнокорейського криптобанку засудили до 10 років в’язниці суд визнав його винним у шахрайстві інвесторів на 181 мільйон доларів.