Джерело / Сем Кулінг x FotoCitizen

Провідна платформа GameFi Enjin (ENJ) вчора спостерігала значне зростання на 20% на фоні позитивних новин FOMC. Зараз ціна повернулася на 4%, і бики замислюються, чи настав час наступного кроку вгору.

Enjin (ENJ) пережив вражаючий 2023 рік, сформувавши бичачий торговий канал після ралі, яке почалося в січні.

Стійка бичача технічна структура є міцною і може створити основу для того, щоб ENJ відновив минулі висоти.

Enjin — це платформа, яка надає розробникам GameFi необхідні інструменти для створення на базі Ethereum.

Аналіз цін Enjin (ENJ).

Коли Новий рік зламав лід важкої крипто-зими для Enjin, у січні спостерігався постійний ріст на 82%.

Період консолідації в лютому переніс цінову динаміку протягом трьох тижнів. До тих пір, поки свічка прориву 20% не викликала вчора стрімке зростання ENJ.

Цьому сприяли позитивні новини про розвиток, опубліковані у звіті CoinMarketCap. І підбадьорений позитивним настроєм від Засідання FOMC.

Після трьох тижнів консолідації вище 0,45 долара виник сильний рівень підтримки.

З урахуванням цінових дій Enjin орієнтується на потенціал зростання до $0,70 (+35%) – історичного рівня, який востаннє спостерігався в серпні 2022 року.

TradingView / ENJ USDT

Наскільки високо може піднятися Enjin (ENJ)?

Що стосується сигналів індикатора, RSI знаходиться на огорожі на рівні 52.

Варто відзначити, як швидко RSI зміг охолонути після вчорашнього зростання, що свідчить про те, що за цим зростанням ціни стоїть сильний імпульс.

MACD надає невелику впевненість, демонструючи незначну бичачу дивергенцію.

Оскільки нічого не вказує на занепокоєння, схоже, що відновлення Енджіна продовжиться – за умови, що фундаментальні показники залишаться незмінними.

А зі структурою ризику: винагорода 2,55 — привабливим входом, що характеризується обмеженим ризиком падіння — бики Enjin на параді.

Але з огляду на те, що GameFi, як очікується, стане проривним криптосектором з орієнтовною майбутньою ринковою капіталізацією 38 мільярдів доларів до 2008 рокуякі інші токени GameFi можуть отримати великий прибуток цього року?

Йти шляхом воїна: боротися (FGHT)

боротьба
Джерело / Fight Out

У зв’язку з тим, що наратив play-2-earn міцно повернувся на ринок після випуску STEPN, багато інвесторів прагнуть знайти безпечніші угоди GameFi з кращим потенціалом зростання та менш нестабільною ціною.

Одним із серйозних конкурентів, який привертає значну увагу в криптовалютному Twitter, є Fight Out (FGHT).

Позиціонуючи себе як досконаліший і краще розроблений STEPN, цей новий додаток play-2-earn dApp має на меті відправити вас у подорож до того, як ви станете справжнім бійцем.

Де STEPN зазнав невдачі – з одновимірними крокомірами, які вимірювали кількість кроків, і завищеною екосистемою, яка змушувала гравців здійснювати великі транзакції, щоб отримати реальний прибуток.

Fight Out прагне досягти успіху, надаючи складну та універсальну програму, яка може оцінювати та стимулювати різні типи фізичної активності, починаючи від тренувань боксу та закінчуючи нічними сеансами важкої атлетики в тренажерному залі.

Все це базується на аватарі, пов’язаному з душею (подумайте про це як про кросівки STEPN, які не можна купити чи перепродати) – спеціально розроблений гравцем, цей NFT втілює фітнес-мандрівку користувача.

Коли ви тренуєтеся та тренуєтеся, це записується та підвищує статистику вашого душевного аватара в режимі реального часу, а також заробляє ігрові жетони $REPS.

Ці токени $REPS можна обміняти на рідні мережеві $FGHT, які можна перевести в готівку, витратити на ринку NFT або виставити для розіграшу в змаганнях PVP спільноти з високими ставками, де ви протиставляєтеся іншим користувачам, щоб побачити, хто зможе тренуватися найзапотужніше цього тижня .

Що ще? Наголошуючи на розвитку громади, Fight Out співпрацює з кількома елітними спортсменами для проведення тренувань громади, включно з чемпіоном світу з боксу Саванна Маршалл.

Щоб отримати максимальну віддачу від передпродажу Fight Out, вам потрібно буде діяти швидко, оскільки зібрано понад 4,65 мільйона доларів, а ціни на токени попереднього продажу поступово зростають кожні 12 годин під час чесного запуску.

Команда Fight Out нещодавно оголосила про запуск прибуткової програми реферальних промо-посилань. Це дає користувачам можливість отримувати 5% комісії за реєстрацію своїх друзів.

Все, що потрібно зробити користувачам, це перейти на домашню сторінку Fight Out, підключити дійсний крипто-гаманець, а потім натиснути кнопку 5% реферального посилання.

На цьому етапі буде створено унікальне реферальне посилання, щоб отримати комісію. Поділіться посиланням з друзями та родиною або опублікуйте його у своїх соціальних мережах.

Це означає, що кожного разу, коли хтось купує токен $FGHT, ви отримуєте 5% від суми покупки.

Відвідайте Fight Out Here

C+Charge (CCHG)

C+Charge ($CCHG) це нова криптовалюта, яка струсить індустрію вуглецевих кредитів.

Цей інноваційний стартап має на меті скористатися прогнозованим зростанням галузі на 2,4 трильйона доларів США до 2027 року. І вам не потрібно шукати далеко, щоб переконатися в його актуальності.

На дорогах з’являються станції для зарядки електромобілів (EV) для парків блискучих Tesla та інших електромобілів – C+Charge пропонує звичайним людям шанс отримати шматок пирога.

Компанія пропонує платіжну систему Peer-2-Peer (P2P) для зарядки електромобілів (EV) за допомогою технології блокчейн.

Завдяки цій системі водії електромобілів можуть заробляти вуглецеві кредити та отримувати прибуток від зростання галузі.

Зараз лише такі великі виробники електромобілів, як Tesla, користуються вуглецевими кредитами. Чому ці прибутки повинні концентруватися в руках небагатьох?

C+Charge має на меті вирівняти умови гри та надати ці винагороди власникам електромобілів, і інвестори в захваті від зібраних понад 1,56 мільйона доларів.

Попередній продаж токена CCHG вже триває, що дає першим інвесторам шанс потрапити на перший поверх цього екологічного проекту. Також існує роздача в розмірі 50 тисяч доларів для інвесторів, які починають пташку.

Приєднуйтесь до революції C+Charge сьогодні та станьте частиною проекту, який змінює навколишнє середовище.

Купуйте CCHG тут

RobotEra (TARO)

РоботЕра — це проект GameFi, який дозволяє гравцям розробляти та створювати власних роботів, беручи їх у бій у різноманітних іграх і випробуваннях, включаючи перегони, битви та стратегічні ігри, де гравці можуть випробувати своїх роботів.

Платформа дозволяє гравцям отримувати винагороди у вигляді власних мережевих токенів $TARO, які використовуються для купівлі та продажу віртуальних активів і оплати комісії та винагород платформи.

Наразі RobotEra знаходиться на етапі передпродажу, що є можливістю для зацікавлених інвесторів придбати $TARO до того, як він стане загальнодоступним для торгівлі.

Передпродаж пропонує TARO за зниженою ціною 0,02 USDT за токен з мінімальною вимогою до покупки 50 USDT.

У попередньому продажу залишилося лише 45 000 000 токенів $TARO, і перший етап попереднього продажу незабаром закінчиться, оскільки кити почнуть шалено накопичувати.

Попередній продаж розділений на два етапи, на другому етапі пропонується $TARO за вищою ціною 0,025 USDT за токен.

Таким чином, інвестори можуть отримати більш вигідну пропозицію, якщо вони купують TARO на першому етапі передпродажу.

На момент написання статті в рамках попереднього продажу вже було продано 46 989 818 токенів $TARO – багато з яких були з’їдені спритними кити GameFi.

Інвестори можуть придбати токени $TARO під час передпродажу за посиланням нижче.

Купуйте TARO тут

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.