Монети VeChain. Джерело: Adobe

ПТО, тикер для ст VeChain криптовалюта, яка підтримує блокчейн VeChain із підтримкою смарт-контрактів, активно розвивалася у 2023 році. Приріст криптовалют наближається до 100% з початку року, причому курс VET/USD наразі переходить із рук в зону 0,30 долара порівняно з кінцем 2022 року. рівні близько $0,15.

Насос дійсно почав працювати на початку/середині січня, коли ПТО піднявся на північ від низхідного тренду, який тривав аж до кінця 2021 року. Однак нещодавно «бики» набрали подальшого імпульсу після того, як VeChain двічі успішно відскочив від свого 200DMA, що є сильним підтвердженням позитивного зсуву в імпульс ринку.

VET/USD нещодавно очистив свої максимуми 4 кварталу 2022 року в районі $0,2850, і бики тепер очікують перевірки наступної великої області опору в $0,33s. Прорив вище тут розчистить шлях до руху до опору близько 0,39 долара.

Вибух інтересу до багатообіцяючих альткойнів, таких як VeChain, є хорошим передвісником для токенів менш відомих перспективних криптопроектів. Інвестиції в попередній продаж токенів чудового криптопроекту є одним із найкращих способів отримати віддачу від криптовалюти. Ось список кількох попередніх продажів, перевірених командою Industry Talk на Cryptonews.com, які, на думку спостерігачів, можуть початися пізніше цього року.

Fight Out (FGHT) – передпродаж зараз

Молода криптоніша, яка займається переходом до заробітку, показала багато перспектив, але перші історії успіху, такі як STEPN, мають значні обмеження, які досі не дозволяли їм завоювати мейнстрім. Fight Out, який рекламує себе як майбутнє «переходь, щоб заробити», хоче змінити це у 2023 році.

Fight Out — це абсолютно новий фітнес-додаток і мережа тренажерних залів web3, які винагороджують своїх користувачів за тренування, виконання завдань і змагання в першому у своєму роді фітнес-метавсесвіті. У той час як існуючі додатки M2E, такі як STEPN, відстежують лише кроки та вимагають дорогих бай-інів для невзаємозамінних токенів (NFT), щоб взяти участь, Fight Out використовує більш цілісний підхід до відстеження та винагороди своїх користувачів за їхні вправи та діяльність, і не потрібні будь-які дорогі бай-іни для участі.

Наразі Fight Out проводить попередній продаж токена FGHT, який буде підтримувати екосистему web3, і вже зібрав колосальні майже 4,5 мільйона доларів. Планується, що токен буде розміщено на централізованих біржах у квітні за ціною 0,033 долара за токен. Інвесторам слід діяти швидко, оскільки якщо вони зараз захищають токени, вони можуть отримати майже 50% прибутку до того моменту, коли криптотокени будуть представлені на біржах на початку 2 кварталу.

Прибуток може бути ще вищим, якщо інвестори скористаються щедрою бонусною схемою Fight Out, яка пропонує бонус у розмірі до 67% залежно від того, скільки FGHT купує інвестор і на який термін вони вирішать його отримати. Також зауважте, що незабаром Fight Out проведе масштабну роздачу на 250 000 доларів.

Відвідайте Fight Out Now

C+Charge (CCHG) – попередній продаж переходить на етап 2

Зараз C+Charge створює платіжну систему Peer-to-Peer (P2P) на основі блокчейну для станцій зарядки електромобілів, яка дозволить водіям електромобілів (EV) отримувати вуглецеві кредити. C+Charge прагне підвищити роль вуглецевих кредитів як основного стимулу для впровадження електромобілів. Зараз великі виробники електромобілів, такі як Tesla, заробляють мільйони на продажу вуглецевих кредитів забруднювачам.

C+Charge хоче демократизувати ринок вуглецевих кредитів, дозволяючи більшій кількості цих винагород опинитися в руках власників електромобілів, а не лише великих компаній. C+Charge щойно розпочала попередній продаж токена CCHG, який його платформа використовуватиме для оплати на станціях зарядки електромобілів. Наразі токени продаються за $0,016 за штуку, хоча до кінця передпродажу ціна зросте на 70%.

Інвестори, зацікавлені в ранньому вступі в багатообіцяючий екологічно чистий криптовалютний проект, повинні поспішати, оскільки проект уже зібрав понад 1,3 мільйона доларів, а попередній продаж уже увійшов у другий етап. Інвесторам слід зауважити, що токени, що залишилися, можна було швидко зібрати.

Криптокит нещодавно забрав CCHG на суму понад 99 000 доларів США за одну транзакцію, що можна перевірити тут на BscScan. Інвестори також повинні знати, що C+Charge проводить щедру роздачу в розмірі 50 000 доларів США.

Відвідайте C+Charge тут

RobotEra (TARO) – передпродажна ціна скоро зросте

Децентралізовані метавсесвітні «ігри» на основі криптографії, ймовірно, стануть ключовою частиною майбутнього крипто/ігрового простору, оскільки технологічні тенденції все більше штовхають нас у цифровий простір. RobotEra, ігровий метавсесвіт із роботом/космічною тематикою, який незабаром буде запущений і планує включити в інтерактивний світ поєднання ігор «грай, щоб заробити» та «гравець проти гравця», може стати чудовою ставкою, оскільки платформа заплановано на 2023 рік.

Напередодні запуску RobotEra проводить попередній продаж токена TARO, який використовуватиметься як внутрішньоігрова валюта. За кілька тижнів після запуску RobotEra зібрала понад 920 000 доларів США. Наразі токени продаються за 0,02 долара, але незабаром ця ціна зросте до 0,025 долара, тому зацікавлені інвестори повинні швидко прийти. RobotEra також незабаром планує почати продаж NFT-роботів, якими гравці зможуть користуватися в метавсесвіті. Інвестори, які вже придбали TARO, повинні стежити за оновленнями.

Відвідайте RobotEra тут