Позов колишніх клієнтів проти адвоката та фірми штату Огайо відновлено на роботіПозов колишніх клієнтів проти адвоката та фірми штату Огайо відновлено | Law.com
Документи про правову недбалість в суді.

НОВИНИ

«Ми не вважаємо, що, виходячи з тверджень у зміненій скарзі, стверджуваний випадковий зв’язок між поведінкою Діке та втратою Ресорів є надто спекулятивним з точки зору закону, щоб достатньо обґрунтувати позов про юридичну недбалість», – суддя Марк С. Міллер. писав для суду. «Додатковим підтвердженням цього висновку є (передбачуваний) факт, що після того, як Resors найняли альтернативного юридичного радника, вони добилися припинення трьох справ про залежність і повернули опіку над своїми дітьми».

20 листопада 2023 року о 17:50

6 хвилин читання

X

Дякую, що поділився!

Вашу статтю успішно надіслано вказаним вами контактам.

Документи про правову недбалість в суді.

Апеляційний суд штату Огайо відновив позов про службову недбалість проти адвоката та юридичної контори, визнавши позов колишніх клієнтів у справі про опіку над дітьми.

Вам може сподобатися

6 хвилин читання

6 хвилин читання

6 хвилин читання

7 хвилин читання

Більше від ALM

Преміум підписка

Завдяки цій підписці ви отримаєте необмежений доступ до високоякісного онлайн-контенту преміум-класу на вимогу від шанованих викладачів юридичної галузі. Це ідеально підходить для адвокатів, які мають ліцензії в кількох юрисдикціях, або для адвокатів, які виконали свої вимоги до CLE, але потребують доступу до ресурсної інформації для своїх сфер діяльності.
Переглянути зараз

Командні облікові записи

Наша послуга підписки на командний обліковий запис призначена для юридичних команд із чотирьох або більше адвокатів. Кожному адвокату надається необмежений доступ до високоякісного преміум-контенту на вимогу від шанованих викладачів юридичної галузі, а також адміністративний доступ для легкого керування CLE для всієї команди.
Переглянути зараз

Пакетні підписки

Отримайте доступ до деяких із найбільш обізнаних і досвідчених адвокатів із нашими 2 пакетами варіантів! Наші пакети відповідності підготовлені консультантами CLE і включають актуальні юридичні теми та проблеми в галузі. Наш другий варіант дає змогу створювати пакет і стратегічно вибирати вміст, який відповідає вашим потребам. Обидва варіанти мають однакову ціну.
Переглянути зараз

Shapiro, Croland, Reiser, Apfel, & Di Iorio, LLP

20.11.2023
Юридичний журнал Нью-Джерсі

ShapiroCroland Attorneys at Law із задоволенням повідомляють, що VALERIE A. VLADYKA ПРИЄДНАЛОСЯ ДО ФІРМИ В ЯКОСТІ РАБОТИ Валері зосереджує свою практику на страховому покритті, комерційному судочинстві та спадкових справах 411 Hackensack Avenue, Hackensack, New Jersey 07601 Телефон: (201) 488-3900 | Телекопіювальний апарат: (201) 488-9481 |www.shapiro-croland.com Листопад 2023 р.

Переглянути оголошення ›