Джерело: Pixabay

Великобританія посилить нагляд за крипто-сектором, розсилаючи фізичним особам податкові форми, які тепер включають окрему опцію звітності для крипто-активів.

Зміни податкової форми набудуть чинності з податкового року, що закінчується у квітні 2025 року, і застосовуються до форм податку на приріст капіталу.

Це податки, які сплачують інвестори, коли активи, включаючи криптоактиви, продаються з метою отримання прибутку.

«Уряд вносить зміни до форм податкової декларації для самооцінки, які вимагають окремої ідентифікації сум щодо криптоактивів», — йдеться в заяві Міністерства фінансів Великобританії. документ опубліковано в середу.

Про новий варіант звітності оголосив міністр фінансів Джеремі Хант у рамках річного бюджету, оприлюдненого в середу.

Наразі в бюджеті не було оприлюднено жодних інших правил чи обмежень щодо криптовалюти.

«Максимізуйте потенціал» метавсесвіту

Тим часом, і, можливо, на більш позитивній ноті, уряд заявив, що хоче «максимізувати потенціал» т.зв. метавсесвіттермін, який використовується для опису віртуальних світів, які можуть залежати або не залежати від криптографії та технології блокчейн.

Уряд також заявив, що впровадження метавсесвіту має здійснюватися таким чином, щоб захистити від ризиків для конфіденційності, безпеки та інших форм шкоди споживачам.

Глобальний хаб для криптовалют

Великобританія намагалася позиціонувати себе, щоб стати більш домінуючим гравцем у криптоекономіці, а уряд у 2022 році оголосив про плани країни стати глобальним криптоцентром.

Частиною ініціативи був план, оприлюднений тодішнім канцлером казначейства Ріші Сунаком, щоб дозволити стейблкойни, які будуть використовуватися в платіжній системі Великобританії.

«Заходи, які ми окреслили сьогодні, допоможуть гарантувати, що фірми зможуть інвестувати, впроваджувати інновації та нарощувати масштаби в цій країні», — сказав тоді Сунак.