Джерело: GoodIdeas/Adobe

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC). юридичне подання проти Лабораторії Terraform та його генеральний директор До Квон “може допомогти південнокорейський справу прокурорів проти Квона», — йдеться у звіті.

Відповідно до Ханкук Ільбо, головної південнокорейської газети, статус SEC як «квазі-судового органу» допоможе південнокорейським прокурорам. Раніше експерти з права стверджували, що прокурорам може бути важко засудити Квона за порушення прав на цінні папери. Це пов’язано з тим, що законодавство Південної Кореї не класифікує криптоактиви як цінні папери.

Справа прокуратури Південної Кореї проти Квона може залежати від того, чи зможуть вони переконати національний суд, що монети екосистеми Terra насправді є цінними паперами. Якщо вони зможуть, вони можуть довести, що Квон продавав незареєстровані монети, знаючи, що вони насправді були цінними паперами.

Представник прокуратури заявив:

«Заявка SEC є позитивною подією. Оскільки суди Південної Кореї визначають характер віртуальних активів у Кореї, ми зосередимося на доведенні цього [Terra coins are] цінні папери, спостерігаючи за тенденціями в законодавстві США».

Раніше прокуратура назвав звинувачення «значущими».

Місцезнаходження Квона наразі невідоме. Прокурори вважають він проживає в Сербії. Його паспорт був анульований, а Інтерпол оголосив червоне повідомлення про його арешт.

Як SEC може подати «допомогу справі прокуратури Південної Кореї» проти До Квона?

ЗМІ стверджували, що SEC «практично визнала «природу цінних паперів» монет Terra в умовах своїх звинувачень проти Квона та Terraform.

Якщо суд США підтримає вердикт SEC, медіа зазначило, що це «ймовірно вплине на позицію [South Korean] судова влада».

Незважаючи на те, що багато чого залежатиме від вердикту американських судів, ЗМІ цитує юридичних експертів, які заявили, що ця заява є «обнадійливою новиною для прокуратури Південної Кореї» та може стати «прецедентом» для національних судів.

Така відсутність правового прецеденту вже завадила обвинуваченню. Спільна слідча група прокуратури Південного округу Сеула з розслідування злочинів у сфері фінансових цінних паперів минулого року не вдалося переконати суд видати ордер на арешт Деніела Шинаспівзасновник Terraform Labs.

Тоді Квон відсвяткував цю новину у Twitter.

Однак Квон утримується від публікацій з 10 грудня – приблизно з того часу, коли представники прокуратури почали стверджувати, що виявили його країну проживання.