Джерело: SynFutures

Платформа постійної торгівлі без дозволу SynFutures нещодавно залучила 22 мільйони доларів у раунді фінансування серії B.

Інвестиційний раунд очолив Pantera Capital Дена Морхеда. Але інші учасники включають Hashkey Capital, SIG DT Investments (дочірня компанія Susquehanna International Group).

Нове фінансування SynFutures є другим з моменту запуску децентралізованого торгового протоколу кілька років тому.

У червні 2021 року SynFutures залучила приблизно 14 мільйонів доларів у раунді фінансування серії A від Polychain Capital, Bybit, Wintermute тощо.

Цей останній раунд фінансування збільшив ринкову оцінку SynFutures до 38 мільйонів доларів. Це робить його більш привабливим варіантом для компаній венчурного капіталу, які шукають високовартісних постачальників крипто-послуг.

Виступаючи в ексклюзивному інтерв’ю The Block про новий раунд збору коштів, генеральний директор і співзасновник SynFutures Рейчел Лін сказала, що підготовка до нового раунду фінансування почалася в 2022 році.

Вона заявила, що протокол децентралізованого обміну (DEX) буде відкритим для запуску токенів, але це значною мірою залежатиме від ринкових умов і глобального нормативного ландшафту криптовалют.

OysterAMM запускається разом зі збільшенням капіталу

Протокол DEX також оголосив про запуск свого протоколу Oyster automated market maker (AMM) і його тестової мережі версії 3 (V3).

Команда SynFutures заявила, що OysterAMM має всі переваги книги замовлень централізованого фінансування (CeFi) і моделі AMM, яка зазвичай використовується в децентралізованому фінансуванні (DeFi).

Це дозволяє AMM працювати з необмеженою ліквідністю, дозволяючи користувачам мати капітал, коли вони цього забажають або потребують.

Проливаючи більше світла на його можливості, кажуть, що протокол OysterAMM пропонує прискорення в 26 666 разів, що дозволяє йому легко конкурувати з визнаними централізованими біржами криптовалют.

Водночас співзасновник Лін зазначив, що торгові платформи CeFi мають великий обсяг торгівлі деривативами, чого не можна сказати про платформи DEX. Таким чином, його тестова мережа V3 полегшить користувачам торгівлю безстроковими ф’ючерсними контрактами на криптовалюту з достатнім кредитним плечем і нульовим терміном дії.

Це полегшить користувачам доступ до кращої ефективності торгівлі та генерує необхідну ліквідність.

SynFutures наразі працює на рівні 2 для масштабування Ethereum Polygon.

Децентралізована торгова платформа деривативів наразі може похвалитися загальним блокуванням вартості (TVL) у розмірі 6,21 мільйона доларів США. DeFiLlamaщо робить його найкращим протоколом DEX у мережі Polygon.