Парки розваг звинувачують у неналежній компенсації погодинних працівниківПарки розваг звинувачують у неналежній компенсації погодинних працівників | Law.com
Six Flags Great Adventure.

НОВИНИ

Цю скаргу вперше опублікував Law.com Radar.

16 жовтня 2023 року о 15:43

3 хвилини читання

X

Дякую, що поділився!

Вашу статтю успішно надіслано вказаним вами контактам.

На парки розваг Six Flags і Great America подали груповий позов щодо заробітної плати та погодинної роботи, стверджуючи, що вони не заплатили працівникам, які чекали в черзі на обов’язкову реєстрацію та виписку з безпеки.

Цю скаргу вперше оприлюднив Радар Law.com.

Вам може сподобатися

6 хвилин читання

3 хвилини читання

6 хвилин читання

5 хвилин читання

Більше від ALM

Преміум підписка

Завдяки цій підписці ви отримаєте необмежений доступ до високоякісного онлайн-контенту преміум-класу на вимогу від шанованих викладачів юридичної галузі. Це ідеально підходить для адвокатів, які мають ліцензії в кількох юрисдикціях, або для адвокатів, які виконали свої вимоги до CLE, але потребують доступу до ресурсної інформації для своїх сфер діяльності.
Переглянути зараз

Командні облікові записи

Наша послуга підписки на командний обліковий запис призначена для юридичних команд із чотирьох або більше адвокатів. Кожному адвокату надається необмежений доступ до високоякісного преміум-контенту на вимогу від шанованих викладачів юридичної галузі, а також адміністративний доступ для легкого керування CLE для всієї команди.
Переглянути зараз

Пакетні підписки

Отримайте доступ до деяких із найбільш обізнаних і досвідчених адвокатів із нашими 2 пакетами варіантів! Наші пакети відповідності підготовлені консультантами CLE і включають актуальні юридичні теми та проблеми в галузі. Наш другий варіант дає змогу створювати пакет і стратегічно вибирати вміст, який відповідає вашим потребам. Обидва варіанти мають однакову ціну.
Переглянути зараз

GlobeSt. ЧИСТА ОРЕНДА Осінь 2023

16 жовтня 2023 року – 17 жовтня 2023 року
Лос-Анджелес, Каліфорнія

Ця конференція збирає найвпливовіших і обізнаних керівників галузі нерухомості з сектору чистої оренди.

Вивчайте більше

GlobeSt. Багатосімейний осінь 2023

16 жовтня 2023 року – 17 жовтня 2023 року
Лос-Анджелес, Каліфорнія

Приєднуйтесь до провідних власників галузі, інвесторів, розробників, брокерів і фінансистів на БАГАТОСІМЕЙНІЙ ПОДІЇ РОКУ!

Вивчайте більше

Hofstein Weiner & Meyer, PC

10.10.2023
Юридичний розвідник

HOFSTEIN WEINER & MEYER, PC З РАДІСТЬЮ ОГОЛОШУЄ, ЩО АРЛАН МІНТЦ КАРДОН ТА ЕЛІЗАБЕТ А. ГАРДІНЕР ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ФІРМИ ЯК АКЦІОНЕРІВ. ФІРМА ПРОДОВЖАЄ ПРАКТИКУВАТИ ВИКЛЮЧНО У СФЕРІ СІМЕЙНОГО ПРАВА 2650, 1600 MARKET ST. РІТ ФІЛАДЕЛЬФІЯ, ПЕНСИЛЬВАНІЯ 19103 215.561. 1100 www.hwmfamilylaw.com

Переглянути оголошення ›