Цього криптотижня… сталося багато чого. Біткойн впав у немилість втративши контроль над 22 тисячами доларів, ethereum опустився нижче 1500 доларівПро це заявив засновник Blockstream Ринкова капіталізація біткойна може досягти 200 трильйонів доларів до 2032 рокуочікування волатильності біткойна залишався низьким, незважаючи на гарячі цифри інфляції в СШАсвідчать очікування про низьку волатильність трейдери спокійно ставилися до цінових ризиків біткойна та ефіріумукрипто кити збільшили свої авуари в кількох альткойнахпевні крипто може вибухнути в 10 разів у 2023 роціголовний аналітик Wells Fargo передбачив кінець ведмежого ринку акційBloomberg Експерт забив на сполох, оскільки бики BTC завзято боролися щоб продовжити новорічне ралі, криптоексперти дали свої прогнозні ціни на cardanoі Марк Кубан хоче, щоб BTC знизився, щоб він міг купити більше цього. Тим часом SBI завершила поглинання Bitpoint Абу-Дабі пішов ва-банк на криптовалюту з інвестиційною програмою на 2 мільярди доларів для стартапів Web3 і blockchain.

за Цельсієм подав до суду проти свого колишнього генерального директора Алекса Машинського і ряд інших, щоб домагатися повернення «мільйонів доларів», і NovaWulf Digital Management уклав угоду з Celsius про купівлю її кредитних операцій. Круг стверджував, що Binance не повністю підтримала деякі проксі-сервери BUSDтоді як Комісія з цінних паперів США заявила про свій намір подати до суду на емітента BUSD Paxos. — оголосив Баккт закриття програми для споживачів оскільки регулятивний контроль посилився, і сказав Браян Армстронг Сервіси криптостейкінгу Coinbase не були цінними паперами і що він готовий захищати це в суді. Тим часом суддя США призупинив справи проти Сема Бенкмена-Звільненого до завершення кримінальних справ проти нього були інсайдери у FTX виписували повістки для пред’явлення конкретних документів наступного дня прокуратура США висловив стурбованість використанням VPN компанією Bankman-Fried під час перебування під домашнім арештом екс-ген оголошено двох поручителів за облігаціямиа також фонд колишнього керівника FTX перетворив пожертву в розмірі 600 000 доларів США у формі FTT на колосальні 150 мільйонів доларів.

Як це відбувалося, південнокорейський ютубер отримав «мільйони доларів» незадекларованого криптовалютного доходустверджували експерти Російські комерційні банки втратили б 684 мільйони доларів на рік якщо CBDC буде запущено, правоохоронні та регуляторні органи Великобританії об’єднали зусилля для демонтажу незаконних криптобанкоматіва SEC запропонувала проект, який би ускладнюють роботу хедж-фондів, компаній приватного капіталу та пенсійних фондів із криптокомпаніямипоки його нові правила опіки націлився на цифрові активи. Син колишнього генерального директора Mitsubishi Electric був заарештований у справі про насильницьке пограбування та викрадення криптовалюти в Японії та 50-річний натхненник «великої» та «міжнародної» Французького криптошахрая засудили до чотирьох років в’язниці. Постачальник криптоапаратного гаманця OneKey було успішно зламано лише за одну секунду фірмою з кібербезпеки Unciphered, північнокорейською хакерською групою Лазарус звернувся до нового криптозмішувача на ім’я СиндбадПро це попередили південнокорейські та американські спецслужби Хакери з Пхеньяну намагалися вразити «великі міжнародні установи» з атаками програм-вимагачів, а Binance та Huobi заморозили «пов’язану з Північною Кореєю» гаманці, що містять «приблизно 1,4 мільйона доларів у криптоактивах».

Давайте посміємося над ретельно відібраними жартами.

__________

GM, CT! Як справи?

__

Давайте подивимося, що робили ринки цього тижня. Хоча б періодично.

__

Весела гра для перегляду всією родиною.

Джерело: suncryptoin / Instagram

__

Пройшов там маленький побічний квест.

Джерело: coinexmemes / Instagram

__

Насправді лише маленька проблема.

__

Вони не знають…

__

Деякі святкували День святого Валентина.

__

Ось кілька рядків для всіх вас, хто працює над криптографією.

__

Додайте більше грошей! Продам нирку! (Не фінансові та/або медичні поради.)

__

Це шахрайство!

__

Перекваліфікація.

Джерело: crypto._.jokes / Instagram

__

Зовсім не страшно…

__

Подивіться на цю посмішку.

__

«Добре, хлопці (і іноді дівчина), хто буде наступним?»

__

швидко! Пріоритети!

__

Так молодець. Так захищений.

__

Давайте послухаємо, що скаже Чарлі Мангер. Знову.

__

Так. правильно? Хлопці? Так.

Джерело: bitcoin._baddie / Instagram

__

Ось історія на добраніч, яка підходить для будь-якого віку криптотрейдерів.

Джерело: Pentosh1 / Twitter

__

Пам’ятайте: ви впевнено вижили.