Джерело: Unsplash

Найбільший емітент стейблкойнів, Tether, має оголосив замороження 32 адрес, пов’язаних із злочинними коштами, пов’язаними з інцидентами в Ізраїлі та Україні, на суму 870 тис. дол.

16 жовтня Tether заявив, що співпрацює з ізраїльським органом боротьби зі злочинністю NBCTF для протидії тероризму та військовим діям, що фінансуються криптовалютою. Tether каже, що співпрацює з 31 країною, щоб заморозити злочинні фінанси, на сьогоднішній день заморожено активи на загальну суму 835 мільйонів доларів.

Заморожування адреси означає, що Tether обмежує можливість «надсилати USDT» функції цього гаманця, тобто власник не може переказувати кошти, доки заморожування не буде знято.

The новопризначений Генеральний директор Tether Паоло Ардоіно сказав, що;

«Криптовалюта є потужним інструментом, але це не інструмент для злочинів. Всупереч поширеній думці, транзакції з криптовалютою не є анонімними; це активи, які найбільше простежуються та відстежуються».

Здатність Tether заморожувати та повертати вкрадені кошти законним користувачам демонструє нові інноваційні можливості та рівень безпеки, які технології блокчейну можуть принести глобальній фінансовій системі.

Він також додав,

«Кожна транзакція реєструється в блокчейні, що робить можливим для будь-кого відстежувати рух коштів. Отже, злочинці, досить дурні, щоб використовувати криптовалюти для незаконної діяльності, неминуче будуть ідентифіковані».

Це також показує, що Tether готовий вжити заходів для захисту своїх користувачів, ускладнює злочинцям використання його стейблкойна для відмивання грошей і допомагає запобігти шахрайству.

Відданість Tether правоохоронній діяльності та попередній внесок у прозорість криптоіндустрії

Здатність Tether підтримувати правоохоронні органи базується на здатності не лише стежити за рухом USDT, коли зловмисники переміщують кошти, але й заморожувати USDT після відповідних судових розглядів та оцінки ризиків.

Однак це не єдиний раз, коли Tether допоміг підвищити прозорість і репутацію індустрії криптовалют. Минулого року, у жовтні, Binance Smart Chain зазнала хакерської атаки, яка призвела до втрати 570 мільйонів доларів.

Tether швидко відреагував, включивши в чорний список адресу, що порушила правила, щойно вони запідозрили, що переміщення токенів було результатом атаки, а не чогось більш доброго.

Також у листопаді минулого року Tether завмерла Його стейблкоїн USDT на суму 46 мільйонів доларів після запиту правоохоронних органів щодо гаманця FTX під час краху біржі.

Станом на жовтень минулого року Tether тісно співпрацював із правоохоронними органами в усьому світі, щоб допомогти в розслідуванні та допоміг заморозити активи на суму понад 360 мільйонів доларів США, з яких 101 мільйон доларів США було перевипущено або планується перевипустити.

Запобігання зловживанням зловмисниками цілісними фінансовими мережами та підтримка глобальних правоохоронних органів у запобіганні злочинності, тероризму та критичним загрозам національній безпеці є критично важливою частиною створення сучасних платіжних систем.

Ардойно заявив далі, що;

«Tether залишається відданим сприянню відповідальному використанню технології блокчейн і надійному захисту від кіберзлочинності; ми з нетерпінням очікуємо продовження співпраці з міжнародними правоохоронними органами в рамках нашої відданості глобальній безпеці та фінансовій цілісності».

Проактивні заходи Tether, які співпрацюють із правоохоронними органами в усьому світі, підкреслюють здатність індустрії криптовалют ефективно перешкоджати злочинному використанню. Це підкреслює можливість відстеження транзакцій блокчейну як потужний стримуючий фактор проти незаконної діяльності.