Сіба-Іну (SHIB) перебуває на шляху зіткнення з 200-денною MA. SHIB вибухне чи відскочить перед запуском Shibarium?

Минулого тижня аналіз торкнувся ймовірності відкату SHIB від опору на $0,00001500. Зараз це міцно триває.

Shiba Inu перебував у моделі відновлення протягом восьми днів, оскільки цінова дія була змушена зближуватися до низхідної сторони зі зростанням 200-денної MA.

Зараз торгується на рівні $0,00001245 (24-годинна зміна на -3%), бики боролися за підтримку на $0,00001250.

Це закріпилося як рівень підтримки на вихідних, оскільки SHIB, здається, знаходить підлогу.

TradingView / SHIBUSDT

Цінові рівні все ще знаходяться вище більш очевидної локальної підтримки на рівні $0,00001150 – $0,00001200. 200-денний MA зріс, щоб посилити цей локальний рівень підтримки.

Як високо міг би піднятися Shiba Inu (SHIB)?

Звуження смуг Боллінджера говорить про те, що наближається вирішальний крок. Перевірка 200-денної MA, ймовірно, змусить прийняти таке рішення.

Дивлячись на індикатори SHIB, це додає аргументів на неминучий крок.

RSI 14 показує бичачу дивергенцію на рівні 39 – оскільки SHIB, здається, рухається до території перепроданості. Примітно, що RSI не досягав максимуму з 4 лютого, що означає 9-денне відновлення RSI.

Погляд на MACD показує 0,000000026 – знову бичача дивергенція (хоча й незначна). Це також може відображати ралі, що перебуває на межі 200-денної MA.

Таким чином, з потенціалом зростання в $0,00001500 (+21%) і зниженням ризику пробою до $0,00001150 (-7%).

TradingView / SHIBUSDT

Поточний коефіцієнт ризику: винагороди SHIB становить 3,0 — дуже привабливий вихід — характеризується обмеженим ризиком зниження.

Але чому Shiba Inu (SHIB) згуртовується?

У вчорашньому аналізі цін Shiba Inu було підкреслено, що Швидкість спалювання Shiba Inu зросла на 1000% в годинах.

Величезне зростання швидкості спалювання змусило деяких аналітиків припустити, що вхідний ринок відновиться.

З огляду на те, що дефляційний тиск лише посилиться із запуском Shibarium (передбачається, що він буде запущений цього тижня), незабаром ситуація може піднятися. Shibarium призведе до спалювання мільярдів додаткових SHIB, посилюючи дефіцит пропозиції та теоретично підвищуючи ціну.

Альткойн-проекти мають перевершити Shiba Inu (SHIB) цього року?

З огляду на те, що цінова дія Shiba Inu опинилася в нестабільному становищі, деякі інвестори можуть залишатися невпевненими. Щоб допомогти, ось кілька проектів альткойнів, які можуть запропонувати більший і надійніший прибуток.

Мета Гільдія майстрів ($MEMAG)

Meta Masters Guild має намір змінити простір GameFi на краще. Цей багатообіцяючий новий сектор постраждав від репутації через інтенсивну увагу до монетизації – це величезне відштовхування для гравців у всьому світі.

Meta Masters Guild має на меті змінити це, співпрацюючи з великими студіями потрійного рівня AAA, такими як GameAround, щоб забезпечити захоплюючий досвід відеоігор з високим октановим числом, що значно випереджає будь-яку внутрішньоігрову економіку через зростаючу екосистему MMG.

$MEMAG зараз у передпродажі в передостанньому 6-му раунді, і до початку останнього 7-го раунду залишилося всього два дні! Це призведе до того, що ціна $MEMAG підскочить майже на 10% до 0,021 долара за токен.

В екосистемі вже є низка ігор у передпродажі, зокрема Meta Kart Racers і Raid NFT. Це вражаюче зростання проекту в екосистемі, яка ще навіть не завершила передпродажне фінансування!

Однією з найцікавіших ігор, що розробляються, є Meta Masters World, мета якої вперше представити стратегічні ігри на ринку Web3.

Гравці починають з невеликої армії та вирушають у роздираний війною світ будівництва імперії PvP. Ви можете придбати свою землю, накопичивши багатства або проливши кров.

Планується повне налаштування персонажа, щоб ви могли стати персонажем, якого ви завжди уявляли. І якщо ви придбаєте достатньо землі в мета — ваша імперія заплатить вам у реальному житті запланованою ігровою валютою, яку також можна обміняти на $MEMAG.

Там, звичайно, буде економічний ринок, схожий на RuneScape, який дозволить гравцям використовувати $MEMAG для оновлення своїх імперій.

Незабаром буде розкрито більше деталей про цю назву. Слідкуйте за Meta Masters Guild Розбрат і Телеграма бути в курсі подій.

Відвідайте Meta Masters Guild зараз

Fight Out ($FGHT)

Fight Out — ще один революційний криптопроект, який незабаром з’явиться на біржах (запланований на квітень).

Захоплюючий проект Move-2-Earn має намір сколихнути простір інноваційною технологією, яка кидає виклик STEPN, яка може лише контролювати просту вправу ходьби.

Fight Out надає цілісну систему моніторингу, яка може записувати будь-яку вправу, від часу, проведеного в тренажерному залі, до годин у додзьо. Майже 4 мільйони доларів було зібрано під час передпродажу, який розпочався наприкінці четвертого кварталу 2022 року.

Fight Out сподівається усунути бар’єри для входу, які постають у формі знань Web3 і дорогих початкових NFT, пов’язаних із такими платформами, як STEPN.

Основний підхід полягає в тому, щоб відкрити індустрію web3, щоб кожен міг отримати користь, ведучи здоровий спосіб життя. Користувачі, які приєднаються до цієї нової екосистеми, отримають доступ до фітнес-додатку Move-to-Earn (M2E) і мережі фізичних тренажерних залів по всьому світу.

Fight Out винагороджує всі типи вправ – і справді платить за допомогою рідного токена $FGHT, що розширює весь ринок фізичних і цифрових винагород.

Незважаючи на те, що Fight Out перебуває на стадії передпродажу, команда вже просувається в криптоіндустрії.

Минулого тижня команда провела проектне інтерв’ю з Binance перевірте це тут!

Відвідайте Fight Out Now

C+Charge ($CCHG)

Чи готові ви приєднатися до революції зеленої енергетики та отримувати від цього прибуток? Не дивіться далі, ніж C+Charge (CCHG), нова криптовалюта, яка має здійснити революцію в галузі вуглецевих кредитів.

Оскільки електромобілі (EV) стають все більш поширеними з такими, як Tesla. Попит на зарядні станції для електромобілів стрімко зростає.

І з прогнозованим зростанням галузі вуглецевих кредитів на 2,4 трильйона доларів до 2027 року ніколи не було найкращого часу, щоб взяти участь у цьому.

Але чому тільки великі виробники електромобілів, такі як Tesla, повинні пожинати переваги?

C+Charge пропонує кардинальне рішення.

Його однорангова (P2P) платіжна система для заряджання електромобілів, заснована на технології блокчейн, дає власникам електромобілів шанс отримати вуглецеві кредити та брати участь у розвитку галузі.

Не пропустіть свій шанс отримати шматок пирога.

Попередній продаж CCHG токен вже триває, пропонуючи першим інвесторам можливість потрапити на перший поверх цього екологічно чистого проекту. Крім того, є розіграш у розмірі 50 тисяч доларів для ранніх пташок.

Приєднуйтесь до руху C+Charge сьогодні та станьте частиною проекту, який не лише приносить прибуток, але й впливає на навколишнє середовище. Інвестуйте в світліше, екологічніше майбутнє.

Відвідайте C+Charge зараз