Фото: порт Ашдод

Evergreen заявив форс мажор на 1778 teu Завжди затишнийякий не зміг зайти в ізраїльський порт Ашдод, як було заплановано, і направив до Хайфи.

Лінія повідомила, що ситуація поза її контролем, і що весь вантаж, призначений до Ашдоду, було вивантажено в Хайфі, додавши: «Після цього договір перевезення вважається розірваним, і всі зобов’язання перевізника припиняються».

У ньому було сказано клієнтам: «Щоб захистити ваші інтереси та мінімізувати ваші витрати, ми щиро рекомендуємо вам отримати доставку товарів у порту Хайфи якомога швидше. Якщо необхідно, ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою до свого страховика вантажу».

Хоча Ашдод продовжує працювати, на лініях спостерігаються затори в порту, веб-сайт якого заблоковано з міркувань безпеки.

Зазначається на Facebook: «Вже зараз ми продовжуємо роботу в порту в звичайному режимі, реагуючи на потреби держави Ізраїль. Портовики підтримують безперебійність роботи – розвантажують і завантажують товари першої необхідності для жителів Ізраїлю. Порт продовжує працювати у звичному режимі… разом ми переможемо».

MSC повідомила клієнтам: «Наразі основні порти Ізраїлю продовжують працювати, включаючи ключові термінали в Ашдоді та Хайфі, однак наразі в Ашдоді спостерігаються затори через посилені перевірки безпеки та нестачу робочої сили, що призводить до збільшення часу очікування. Внутрішні сполучення – як автомобільні, так і залізничні – повністю працюють у країні та навколо неї».

Він сказав, що продовжить приймати замовлення для Ізраїлю, але попередив: «Певні небезпечні вантажі не можуть бути випущені в порту Ашдода через урядові обмеження для певних кодів ООН на даний момент. Тому наразі неможливо створювати нові замовлення для обмежених вантажів DG.

«Якщо постраждалий вантаж уже перебуває в дорозі, існують плани на випадок непередбачених ситуацій щодо вивантаження в альтернативних місцях, і ми будемо інформувати клієнтів про будь-які зміни в пункті призначення їхнього вантажу».

MSC додала, що її офіси в Ізраїлі закриті.

Maersk заявив, що також продовжує приймати замовлення, і його послуги «залишаються робочими» — також за винятком небезпечних вантажів у Хайфі та Ашдоді.

Він додав, що пропонує «кілька пакетів допомоги для клієнтів, які перевозять вантаж в Ізраїлі або прямують до Ізраїлю», що складається з відмови від комісії за зміну пункту призначення (COD) — «з урахуванням витрат на повторне розміщення та переміщення, а також будь-яких різниця в ціні морського фрахту до нового пункту призначення». І він зупинив годинник із затриманням і простоєм у всіх місцях Ізраїлю до 8 листопада.

У ньому додано: «Дійсно до подальшого повідомлення для імпортних контейнерів на воді до Ізраїлю та контейнерів, заповнених у порту першого завантаження, що прямують до Ізраїлю. Кінцевий термін подання запитів COD становить три дні до розрахункового часу прибуття в порт перевантаження та п’ять днів до розрахункового часу прибуття в кінцевий (первинний) порт розвантаження».

Компанія Freightos, яка має офіси в Ізраїлі, підтвердила, що її співробітники в безпеці, і заявила, що ставки в Ізраїлі впали.

«Ставки на контейнери з Китаю до порту Ашдод знизилися приблизно на 10% з минулого тижня, але відповідають ставкам для регіону в цілому. На знак часу ізраїльський перевізник Zim попередив про можливість короткочасних перерв у обслуговуванні та оголосив про надбавку за військовий ризик у розмірі 80-120 доларів США на контейнери до та з ізраїльських портів».

Він пояснив, що це означатиме збільшення ставок на імпортний контейнер на 4-7%. Зазначається, що ставки з європейських хабів до Ашдода також в основному впали, хоча й менш різко, «що свідчить про те, що обидві смуги продовжують працювати в звичайному режимі, оскільки ставки наразі відповідають тенденціям більшого регіонального ринку».

Повідомляється, що страховики внесли додаткові премії, збільшені в десять разів, на рейси до Ізраїлю в розмірі від 0,15% до 0,2% від вартості судна – десятки тисяч доларів – з 0,0125%.

Тим часом ціни на нафту зростають через конфлікт, причому за останні п’ять днів ціна на нафту Brent подорожчала на 3,3%. Ligentia повідомила клієнтам: «Якщо ці підвищення збережуться, вони можуть вплинути на додаткові збори за паливо для транспортування та майбутній коефіцієнт коригування бункерів».