Біткойн злітає. Джерело: Adobe

Біткоїни зростання ціни з початку 2023 року, коли ціна підскочила майже на 70%, супроводжувалося зростанням Bitcoin обсяги торгів.

Щоденні обсяги торгів нещодавно досягли найвищого рівня з моменту падіння FTX і склали понад 70 мільярдів доларів.

Bitcoin востаннє переходила з рук у руки трохи вище 28 000 доларів США, що на 40% більше порівняно з попередніми місячними мінімумами нижче 20 000 доларів США.

Дійсно, Bitcoin обсяги торгів, здається, перебувають у остаточному висхідному тренді, причому 21- та 50-денне ковзне середнє обсягів нещодавно піднялося вище 200DMA обсягів, а перше наблизилося до найвищого рівня з середини 2021 року.

Зростання обсягів торгів відбувається в періоди агресивного руху ринку, тобто під час гострих фаз бичачого та ведмежого ринку.

Бики біткойнів сподіваються, що ринок залишиться в рамках першої з цих фаз.

Показники мережі також мають позитивну тенденцію

Покращення, пов’язані з торгівлею біткойнами на біржах, відбуваються в той час, коли дані з мережі показують, що активність у самому блокчейні біткойнів також зростає.

Як видно на наведених нижче графіках, представлених The Block, кількість транзакцій, що здійснюються щодня в блокчейні біткойн, нещодавно досягла найвищого рівня з початку 2021 року.

Тим часом зростання кількості активних адрес у мережі Bitcoin за останні тижні не було таким вражаючим, але показник все ще близький до багатомісячних максимумів.

В іншому місці швидкість, з якою нові адреси вперше взаємодіють з мережею біткойн, також зростає.

Адреси з ненульовим балансом також продовжують штурмувати вище. Згідно з даними Glassnode, цей показник нещодавно вперше перевищив 45 мільйонів.

Занепокоєння фінансовою кризою може призвести до зростання біткойна

Незважаючи на те зростаючі технічні знаки У зв’язку з тим, що ринок біткойнів у короткостроковій перспективі стає гарячим, аналітики вважають, що шум фінансової кризи все ж може спричинити підвищення ринкової капіталізації найбільшої у світі криптовалюти.

Останніми тижнями біткойн виступає в якості безпечної гавані, зростаючи разом із золотом, оскільки інвестори звертаються до валютних альтернатив, які не вразливі до краху традиційної фінансової системи.

Якщо голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл спотворить свої повідомлення про перспективи посилення політики після оголошення політики в середу, то це може посилити занепокоєння щодо кризи.

За словами старшого макростратега Bloomberg Майка МакГлоуна, нещодавнє значне перевищення ціни біткойна порівняно з золотом може свідчити про те, що починається новий «суперцикл».

МакГлоун також зазначив, що нещодавня відносна сила порівняно з більшістю активів може бути ознакою того, що біткойн переходить до торгівлі більше як золото та казначейські зобов’язання США (тобто безпечна гавань), а не ризиковий актив.