Джерело: AdobeStock / gguy

Coinbase оголосила про призупинення торгівлі Binance USD (BUSD), заявивши, що стейблкоїн не відповідає стандартам лістингу.

У понеділок найбільша біржа криптовалют у США заявила, що призупинить торгівлю стейблкоїном BUSD з 13 березня. Призупинення стосується Coinbase.com, Coinbase Pro, Coinbase Exchange і Coinbase Prime, додала платформа в іншому твіті.

«Ми регулярно контролюємо активи на нашій біржі, щоб переконатися, що вони відповідають нашим стандартам лістингу. На основі наших останніх перевірок Coinbase призупинить торгівлю Binance USD (BUSD) 13 березня 2023 року приблизно о 12:00 за східним часом».

Цей крок стався лише через два тижні після того, як Департамент фінансових послуг Нью-Йорка (DFS) наказав Paxos, криптофірмі, яка випускає стейблкойн Binance Binance USD (BUSD), припинити карбування токенів BUSD. У споживчому сповіщенні ДФС повідомила, що видала Замовити «в результаті кількох невирішених проблем, пов’язаних із наглядом Paxos за його відносинами з Binance».

Згодом з’ясувалося, що SEC планує подати до суду компанії над випуском BUSD. Агентство аргументувало це тим, що BUSD вважається незареєстрованим цінним папером.

Після регулятивних обмежень Paxos оголосив, що «припиняє свої відносини з Binance» і припинить випуск нових токенів BUSD з 21 лютого. Однак компанія продовжуватиме підтримувати та викуповувати токени принаймні до лютого 2024 року.

Як повідомлялося, минулого тижня генеральний директор Paxos Чарльз Каскарілла повідомив, що компанія веде переговори з SEC щодо свого рішення вважати стейблкойн BUSD цінним папером, додавши, що вони продовжать розмову в закритому режимі.

«Ми ведемо конструктивні дискусії з SEC, і ми з нетерпінням чекаємо продовження цього діалогу в закритому режимі», — як повідомляється, сказав Каскарілья, зазначивши, що компанія готова захищати свою позицію щодо того, що BUSD не є цінним папером через судовий процес.

Binance дивиться далі, ніж прив’язані до долара стейблкойни

На тлі посилення регулятивного контролю в США Binance виявила, що вона також дивиться не тільки на Paxos і стейблкойни на основі доларів.

Патрік Гіллманн, директор зі стратегії Binance, сказав в інтерв’ю минулого тижня було сказано, що кілька приватних і державних організацій виявили зацікавленість у співпраці з біржею щодо запуску ще одного стейблкойна, який може не базуватися на доларах.

«Є дуже цікаві можливості, особливо в Європі та на Близькому Сході», — сказав Хіллманн в інтерв’ю Forbes, не надавши більше деталей.

До цього генеральний директор Binance Чанпен Чжао також висунув ідею біржі випустити недоларовий стейблкойн. У Twitter постCZ сказав, що компанія вивчає інших емітентів і стейблкойни, не засновані на доларах США.

Окрім саги навколо свого стейблкоїну, Binance також стикається зі зростаючими труднощами в США на низці інших фронтів. Минулого місяця банківський партнер біржі Signature Bank піднятий мінімальні транзакції для переказів у доларах, оголосивши, що він оброблятиме угоди лише користувачів із банківськими рахунками в доларах США на суму понад 100 000 доларів США.

Обмін також оголосив що на початку цього місяця він тимчасово призупиняє зняття та депозити в доларах США для міжнародних клієнтів.