Фото: Сходження

Під новим керівництвом Ascent Global Logistics готова до глобального розширення та поштовху до критичної логістики охорони здоров’я.

Логістична компанія вартістю 2,5 мільярда доларів переходить з власника після того, як материнська компанія Elliott Investment Management продала її приватній інвестиційній компанії HIG Capital.

Перехід завершено, за винятком сертифікації зміни власника компанії USA Jet та її флоту з 15 вантажних суден, заявив новий генеральний директор Пол Мартінс.

Фірма, що базується в Мічигані, пропонує широкий спектр логістичних послуг, але її основна увага зосереджена на критично важливих рішеннях, здебільшого для автомобільних і промислових клієнтів, які складають більшість її клієнтської бази з понад 4000 осіб.

Однак пан Мартінс сказав: «Нам потрібно диверсифікувати. Ми сильно орієнтовані на автомобільний і промисловий сектори», і додав, що він буде орієнтуватися на охорону здоров’я, сектор, який пропонує широкі можливості для критично важливих послуг.

Пан Мартінс добре розбирається в цій сфері. З 2014 по 2019 рік він був генеральним директором MNX Global Logistics, надаючи термінові послуги для сфери охорони здоров’я, переміщуючи радіофармацевтичні препарати, живі органи та клітинну та генну терапію по всьому світу.

Він виключив набіг на електронну комерцію, сказавши, що це не вписується в фокус Ascent на термінових послугах.

Але він також прагне розширити глобальне охоплення Ascent. Зараз левова частка його бізнесу припадає на внутрішній ринок, а на міжнародний – від 25% до 27%.

«Я хочу досягти балансу до 50:50 або 60:40, при цьому 40% буде припадати на внутрішні США», — сказав пан Мартінс.

Це передбачатиме деякі придбання, пояснив він.

«Нас підтримує приватний капітал. Ми купимо пару компаній, які забезпечать нам присутність у стратегічних місцях по всьому світу», — сказав він.

Наразі Ascent співпрацює з міжнародними партнерами, але має філії та великий кол-центр у Мексиці, а також інші офіси в Монтерреї та Гвадалахарі. Регіон і надалі залишатиметься в центрі уваги, сказав пан Мартінс.

Іншим пунктом його порядку денного є оновлення флоту авіакомпанії USA Jet, який наразі складається з різних типів, включаючи MD-80 і пару B727-200. Він сказав, що «дивиться на наступне покоління літаків», яке включатиме кілька літаків Falcon, які було б чудово відправляти живі органи та інші важливі медичні відправлення, зазначив він.

Крім того, Ascent має стратегічні відносини з низкою перевізників, які надають їй доступ до широкого спектру типів, від турбогвинтових Beechcraft 1900 до B747-400F.

Технології — це ще один важливий напрямок в арсеналі компанії. Він має онлайн-платформу, яка дозволяє клієнтам запрошувати сповільнені пропозиції від перевізників, які пройшли перевірку та результати роботи яких оновлюються після виконання кожного завдання.

«Ми повинні мати технічні можливості, але ми не технологічна компанія, яка займається критично важливою логістикою; ми — логістична компанія, яка використовує технології», — сказав пан Мартінс. «Зрештою, це наші люди, які роблять різницю».