Термінал CLdN в Роттердамі. Кредит CLdN

Новини про те, що люксембурзький поромний оператор CLdN цього тижня запускає сполучення ро-ро між Роттердамом і Тіспортом, є поштовхом для несупроводжуваних вантажів.

CLdN також додав ще три рейси із Зебрюгге до Пурфліта в Ессексі.

Після Brexit та хвилі пандемії, які вплинули на ринок вантажних перевезень, нестача робочої сили стала гострішою, зокрема водії вантажівок не бажають перетинати кордони чи їздити на великі відстані, коли місцеві доставки можна здійснювати за допомогою трейлерів до пунктів призначення у Великобританії та ЄС. і за його межами.

Останні дані Міністерства транспорту Великої Британії показують, що кількість вантажівок, що перевозяться між Великою Британією та Європою, скоротилася трохи менше ніж на 200 000, тобто на 9% у період між 2020 і 2021 роками, хоча останні дані за перші дев’ять місяців 2022 року показують, що збільшення на 1%. Навпаки, несупроводжувані вантажні перевезення зросли лише на 1% між 2020 і 2021 роками. Проте минулого року це також продемонструвало більш жваве зростання, збільшившись на 6% за перші дев’ять місяців.

Цю тенденцію, на думку CLdN, вона може використати за допомогою своєї нової послуги, скорочуючи витрати на паливо та викиди для вантажів, що прямують на північ із Дувра та Фолкстоуна.

Про це заявив речник Тім Вікс Loadstar компанія повідомила, що перше плавання відправиться з Роттердама в п’ятницю та прибуде в Тіспорт наступного дня.

Він також зазначив, що нестача водіїв і затори в південно-східній Англії сприяють попиту на європейські поромні послуги для заходу в північні порти Великобританії, де вантаж можна висадити ближче до кінцевого пункту призначення.

«Ми отримали значну підтримку від клієнтів, і, оскільки у нас також є транспортно-експедиційний бізнес, ми можемо допомогти їм з деталями щодо імпорту та експорту», ​​– пояснив пан Вікс.

Тим часом пором перевізника на 8000 смуг Дельфіна повернувся до експлуатації минулого місяця після того, як був оснащений роторними вітрилами, щоб зменшити споживання палива. Дельфіна вказано як такі, що працюють у Великобританії, Ірландії та Зебрюгге, але пан Вікс сказав Loadstar: «Наші судна розгортаються на основі моделей попиту та для досягнення найкращого балансу для кожного маршруту. Жодне судно не призначено лише для одного маршруту».

Це також стосуватиметься новобудов на двох паливних двигунах такого ж розміру, які поромна компанія замовила на заводі Hyundai Mipo у Південній Кореї. Судна, як на дизельному паливі, так і на зрідженому природному газі високого тиску, повинні бути поставлені в першій половині 2025 року.