Останнім часом криптовалютний ринок пережив спад, коли ціни на біткойн і ефіріум впали на 5,09% і 6,39% відповідно на попередньому закритті свічки. Загальна капіталізація крипто-ринку також знизилася і наразі становить близько 1 трильйона доларів США, що на 1,2% менше за попередні 24 години.

Хоча очікувалися деякі корекції ринку, нещодавнє оголошення SEC про заборону стейкинга як послуги посилило падіння ринку. Враховуючи ці фактори, читайте далі, щоб дізнатися про найкращі криптовалюти, які можна купити сьогодні.

SEC також нещодавно висунула звинувачення криптовалютній біржі Kraken за те, що вона не зареєструвала програму розміщення цифрових активів як послугу. Відтоді Kraken погодився припинити свої послуги криптовалютного стекінгу та сплатити штраф у розмірі 30 мільйонів доларів.

У світлі цього кроку голова SEC Гарі Генслер наголосив на необхідності дотримання крипто-посередниками відповідних законів про цінні папери, пропонуючи інвестиційні контракти в обмін на токени.

Незважаючи на своє рішення, SEC зазнала критики як з боку членів криптоспільноти, так і з боку деяких законодавців. Наприклад, представник більшості в Палаті представників США Том Еммер висловив своє несхвалення, стверджуючи, що, перешкоджаючи громадянам США отримати доступ до офшорних послуг, SEC завдає шкоди американському народу.

Коли справа доходить до інвестування в нестабільний криптовалютний ринок, який зараз відчуває такий юридичний тиск, вибір правильних проектів може бути складним завданням. Однак у цей час корекції ринку та консолідації було б доцільно зосередитися на токенах, які демонструють сильні фундаментальні показники та/або технічний аналіз.

Кілька криптовалют, які мають потенціал для отримання сприятливих прибутків, включають MEMAG, RPL, FGHT, LDO та CCHG, одні з найкращих криптовалют, які можна купити сьогодні.

Meta Masters Guild запускає ігрову мережу Web3, що змінює гру

Із запуском кількох нових ігор і платформ стає все більш очевидним, що майбутнє ігор рухається до децентралізації та розширення можливостей геймерів. Meta Masters Guild (MMG), ігрова гільдія Web3 та екосистема мобільних ігор, що підтримується метавсесвітом, швидко позиціонує себе як ключового гравця в зростаючому ігровому ландшафті Web3.

MMG викликав значний інтерес напередодні свого запуску, оскільки попередній продаж його токена MEMAG швидко розпродувався етап за етапом. Останній етап передпродажу має відбутися найближчим часом, і інвестори можуть очікувати зростання ціни токенів MEMAG з 0,021 до 0,023 долара, що відображає зростання на 228,6% порівняно з початковим етапом передпродажу.

Партнерство компанії з провідною ігровою студією Gamearound також викликає ажіотаж, зокрема з оголошенням про запуск Meta Kart Racers у третьому кварталі 2023 року.

Однією з ключових особливостей MMG є використання Незамінні токени (NFT) дозволити геймерам володіти частинами ігор, у які вони грають. Створення рідного ринку NFT дасть користувачам можливість торгувати внутрішньоігровими активами, подібно до успішного ринку скінів CS:GO. MEMAG слугуватиме засобом розрахунків у всій екосистемі MMG, а також матиме функції управління та ставок.

Прогнозується, що до 2028 року ринок ігор Web3 зросте до 104,5 мільярдів доларів, і MMG прагне захопити шматок цього пирога. Зосередженість компанії на високоякісних іграх, а не на крипто-ажіотажі відрізняє її від інших платформ «грай, щоб заробити» та підкреслює її прагнення забезпечити справді захоплюючий і захоплюючий ігровий досвід.

Маючи чітку дорожню карту та високий потенціал успіху, MMG готова стати процвітаючою ігровою екосистемою на ринку GameFi, що швидко розвивається. Інвестори, які хочуть взяти участь у акції, можуть відвідати веб-сайт MMG і підключити свій гаманець Wallet Connect або MetaMask, щоб придбати MEMAG за допомогою ETH або USDT.

Відвідайте Meta Masters Guild зараз

Rocket Pool (RPL)

Rocket Pool останнім часом робить кроки на крипторинку, кидаючи виклик недавній тенденції до зниження багатьох монет. Незважаючи на падіння біткойна нижче позначки в 22 000 доларів США та втрати інших провідних криптовалют, Rocket Pool продовжує зростати, показавши зростання на 18,82% порівняно з попереднім закриттям свічки.

Цю вражаючу продуктивність можна пояснити сильною підтримкою різних технічних індикаторів, таких як індекс відносної сили (RSI) і ковзні середні, які мають тенденцію до зростання. RSI, зокрема, зараз становить 71,48, демонструючи, що бики контролюють вартість Rocket Pool.

Rocket Pool мав видатний початок року, досягнувши максимуму в $44,28 2 лютого, і торгуючи збоку протягом тижня. У четвер Rocket Pool подолав цей бар’єр, піднявшись на 18,82%.

Зараз Rocket Pool торгується на рівні $46,21, зазнавши втрати на 5,54% за день. Після досягнення внутрішньоденного максимуму в $56,60 криптовалюта зіткнулася з тиском продажів. Аналізуючи 4-годинні графіки, ціна Rocket Pool зараз торгується вище 20-денної EMA, яка потенційно може служити її підтримкою разом із 50-денною EMA.

Якщо ціна RPL продовжить падати, цілком можливо, що вона може повторно перевірити попередню зону опору від $43,12 до $43,83 для підтримки. Безпосереднім опором є психологічна область 50 доларів.

Fight Out: нова ера у фітнес-технологіях

Індустрія фітнесу знаходиться на порозі серйозної технічної перебудови Fight Out знаходиться в авангарді цієї трансформації. Платформа поєднує в собі передову технологію в додатку Move-to-Earn (M2E) і спільноті тренажерних залів, створюючи персоналізований і захоплюючий досвід тренувань.

Що відрізняє Fight Out від інших, так це його стратегія на основі стимулів і комплексні інструменти відстеження фізичної форми, які відстежують не тільки зроблені кроки. Додаток M2E винагороджує користувачів токенами REPS за досягнення фітнес-цілей вдома та в тренажерному залі, поєднуючи фінансову мотивацію з конкурентною перевагою.

Тренажерні зали Fight Out, що відкриються, також є великим прогресом у світі фітнесу. Оснащені вдосконаленою технологією, підключеною до додатків, зокрема моніторингом тренувань і вказівками в режимі реального часу, ці засоби пропонують високоіндивідуалізований досвід тренувань. Це поєднання технологій і налаштувань є новаторською розробкою у фітнес-індустрії.

Fight Out також має підтримку відомих спортсменів, у тому числі бійця UFC Аманду Рібас і колишню чемпіонку WBO в середній вазі Саванну Маршалл, які будуть проводити освітні заходи та підвищувати популярність проекту у фітнес-спільноті.

Інвестори також мають можливість скористатися потенціалом зростання Fight Out. Бонус у розмірі до 50% доступний для інвестицій понад 50 тисяч доларів, а токени FGHT вже принесли понад 4 мільйони доларів під час передпродажу, що робить їх одними з найкращих криптовалют, які можна купити сьогодні.

Відвідайте Fight Out Now

Lido DAO (LDO)

Незважаючи на чутки про заборону ставок, LDO привертає увагу в криптопросторі завдяки своїй вражаючій продуктивності.

Загальний LDO, розміщений у пулі стейкингу, зростає, надаючи більше користувачам можливість стати валідаторами Ethereum і отримувати прибуток. Контроль Lido Finance над DeFi Total Value (TVL) також забезпечує перше місце на ринку з поточним TVL у 8,02 мільярда доларів. за матеріалами DeFiLlamaна момент написання.

Вчора LDO спробував вирватися з психологічного опору в 3 долари, але врешті свічка закрилася на рівні 2,6 долара. Зараз криптовалюта торгується на рівні 2,32 долара з втратою 12,81% за день. 20-денна EMA наразі відстає від ціни, що також може бути її потенціалом динамічна підтримка.

Побудова розширеного рівня Фібоначчі від його останнього коливання показує рівні цін, на які LDO може відреагувати. LDO повторно протестував Fib 0,786 і Fib 0,382, де зареєстрував свій відповідний внутрішньоденний максимум у 2,838 доларів США та внутрішньоденний мінімум у 2,303 доларів США.

Якщо ціні LDO вдасться відновити поточний максимум коливання в $3,028, наступною потенційною ціллю для LDO стане розширений рівень Fib 1,414 на $3,487 разом із психологічним опором у $3,50.

C+Charge Бере на себе відповідальність за інновації ринку електромобілів

Власники електромобілів незабаром відчують більш легкий і інформований процес заряджання завдяки передовій платформі технології блокчейн C+Charge. Водії, крім видимості витрат, також мають шанс заробити вуглецевий кредит крипто через програму винагород.

Завдяки Flowcarbon C+Charge робить вуглецеві кредити доступнішими, пропонуючи водіям електромобілів можливість отримувати жетони Goodness Nature ($GNT) за використання програми.

Платформа також приносить користь власникам нерухомості, забезпечуючи відстеження споживання енергії під час кожного сеансу заряджання, гарантуючи, що водії, які не користуються електромобілем, не стягують плату за електроенергію, використану під час заряджання електромобіля, таким чином заохочуючи встановлення приватних зарядних пристроїв.

C+Charge вже доступний у попередньому продажу за ціною від 0,013 дол. США та має три етапи підвищення, поки не досягне 0,02350 дол.

Відвідайте C+Charge зараз