Акції компаній, пов’язаних з криптовалютою, в тому числі Coinbase Global, Signature Bank і Ebang International впали під час передринкової торгівлі Silvergate Capital рішення припинити свою платіжну мережу криптовалюти SEN.

На тлі поточної складної ситуації на ринку криптовалют, спричиненої кризою Silvergate, які криптовалюти сьогодні найкраще купувати?

Банк Ла-Хойя, штат Каліфорнія, пояснив це рішення підходом, заснованим на оцінці ризику, щоб зберегти життєздатність свого бізнесу. У результаті вона втратила кількох великих імен у криптопросторі як партнерів, що призвело до загального розпродажу на крипторинку, який спостерігався Bitcoin і Ethereum ціни впали на 4,8% і 4,7% відповідно за попередній тиждень.

як Джером ПауеллГолова Федеральної резервної системи, готується дати два раунди свідчень перед Комітетом Конгресу з фінансових послуг, макроекономічне середовище також продовжує нагріватися.

Інвестори уважно стежать за його словами щодо майбутньої економічної політики та процентних ставок, оскільки ми очікуємо рішення ФРС про підвищення базової ставки через два тижні.

На завершення цього насиченого тижня економічними новинами інвестори також приділятимуть пильну увагу даним щодо заробітної плати в несільськогосподарському секторі та зауваженням Японський банк посадових осіб.

Цього місяця настрої на криптовалютних ринках швидко змінюються від позитивного оптимізму до нейтралітету. Відповідно до Crypto Fear & Greed Indexця позиція, здається, все ближче й ближче до «страху» від «нейтральної».

Ціна BTC увійшла у фазу консолідації на вихідних, причому на ринку спостерігалася дуже незначна волатильність. Однак учасники ринку очікують, що це може змінитися найближчими днями через публікацію вищезгаданих макроекономічних даних.

У зв’язку з поточною кризою в Silvergate Capital і цими майбутніми випусками макроекономічних даних інвестори, зрозуміло, стурбовані потенційним впливом на ринок криптовалют.

Тому як ніколи важливо ретельно розглядати як фундаментальний, так і технічний аналіз при виборі інвестиційних варіантів. Виходячи з цих аналізів, є кілька криптовалют, які, здається, є одними з найкращих криптовалют для покупки на сьогодні, в тому числі FGHT, MKR, METRO, IMX, CCHGі ТАРО.

Чому Fight Out має велике значення для інвесторів

Fight Out збирається стати кардинальним фактором у фітнес-індустрії, використовуючи Web3 і складну технологію переходи до заробітку (M2E). Оскільки світ оговтується від пандемії COVID-19, багато хто шукає способи залишатися здоровими та бути у формі в світі після карантину.

Через високу плату за спортзал, відсутність мотивації та відсутність індивідуальних планів тренувань багато людей намагаються підтримувати свій режим фізичної форми.

Fight Out прагне вирішити ці проблеми за допомогою передового додатка M2E, фітнес-коіну ​​та мережі тренажерних залів. Поєднуючи технологію Move-to-Earn із Web3, Fight Out пропонує унікальну платформу, яка мотивує користувачів підтримувати свій режим фізичної форми, одночасно отримуючи винагороди у вигляді токенів REPS.

Додаток M2E від Fight Out пропонує персоналізовані плани тренувань, які відповідають індивідуальним потребам кожного користувача. Додаток відстежує ваш прогрес, пропонуючи відгуки та рекомендації, які допоможуть вам досягти ваших фітнес-цілей. Токени REPS, зароблені через додаток, можна обміняти на абонемент у спортзал, товари та підписку на додаток.

Мережа тренажерних залів Fight Out планується запустити в 4 кварталі 2023 року, і вона обіцяє запропонувати щось унікальне для фітнес-індустрії. Тренажерний зал буде оснащено технологією Web3, включаючи цифрові дзеркала та датчики, які відстежуватимуть тренування для персоналізованих порад. Користувачі також матимуть доступ до платформи, керованої спільнотою, яка сприяє цілеспрямованому підходу до фітнесу.

Fight Out також збирається стати лідером спортивного ринку Web3. Завдяки партнерству з UFC та іншими провідними спортсменами функції метавсесвіту Fight Out дозволять уболівальникам змагатися між собою та зі своїми улюбленими спортсменами. Користувачі зможуть створювати свої аватари та кидати виклик іншим у метавсесвіті, заробляючи попутно токени в програмі.

Передпродаж Fight Out для свого токена FGHT наразі зібрав майже 5,2 мільйона доларів і не демонструє жодних ознак уповільнення, що робить його одним із найкращих криптовалют, які можна купити сьогодні, коли він готується до запуску.

Відвідайте Fight Out Now

Творець (MKR)

Maker (MKR) нещодавно випередив інші криптовалюти в топ-100 списку, підвищившись на 21% за останні сім днів, тоді як основні цифрові валюти, такі як Bitcoin та Ethereum, зіткнулися з ведмежою тенденцією. Нещодавня тенденція до зростання ціни MKR свідчить про зростаючий інтерес до платформи, яка дозволяє користувачам позичати та позичати криптовалюти без централізованого посередника.

Підвищення ціни MKR пов’язане з переглянутими результатами опитування виконавчого комітету від Maker, запровадженням нової моделі ціноутворення та підвищенням ліміту боргу з 5 мільйонів DAI до 10 мільйонів DAI.

Після вчорашнього переміщення на 10,10% ціна MKR торгується нижче безпосередньої області опору від 949 до 981 доларів США на рівні 941 доларів США з втратою 2,52% сьогодні.

Якщо ціна MKR вдасться відновити цей рівень, наступною потенційною ціллю буде область між $1048 і $1074. Негайну підтримку можна знайти на поточному коливальному мінімумі від 822 до 838 доларів США з 20-денною EMA на рівні 818 доларів США.

Оскільки децентралізоване фінансування продовжує привертати увагу інвесторів, такі платформи, як Maker, ймовірно, побачать зростання попиту, що призведе до потенційного зростання ціни MKR у довгостроковій перспективі. Однак для більшої потенційної коротко- та середньострокової вигоди Metropoly є чудовою альтернативою для інвестицій.

Нерухомість Metropoly NFT становить «частку» вартості

NFT-ринок нерухомості Metropoly набирає популярності серед криптоінвестиційної спільноти. Платформа пропонує інвесторам можливість інвестувати в нерухомість, яка приносить дохід, без традиційних бар’єрів, пов’язаних із перевірками кредитоспроможності, високими початковими внесками, іпотечними кредитами чи вимогами до оформлення документів.

Інвестори можуть насолоджуватися пасивним доходом завдяки автоматизованим платежам за оренду, а аналітика та дані Metropoly у реальному часі роблять управління інвестиціями більш доступним для інвесторів. Миттєва ліквідність платформи також є унікальною особливістю, що дозволяє інвесторам продавати свою нерухомість за 70% ціни негайно або йти на аукціон, щоб отримати найвищу ставку.

NFT на платформі підтримуються фізичними властивостями, причому кожен NFT представляє частку власності. Це робить NFT-маркетплейс Metropoly унікальною пропозицією в сфері інвестицій у нерухомість.

Зараз доступна бета-версія Metropoly, яка демонструє бачення платформи на майбутнє. Партнерство платформи з ChainAdoption, Tenset і понад 20 крипто-інфлюенсерами допомогло підвищити її авторитет у криптоінвестиційному співтоваристві.

Низький бар’єр входу на платформу в 100 доларів робить її привабливим варіантом для криптоінвесторів, які прагнуть диверсифікувати свої інвестиційні портфелі, оскільки її NFT у сфері нерухомості пропонують захист від інфляції, пропонуючи щомісячний дохід від оренди та вигоди від довгострокового підвищення вартості.

Незалежно від того, новачок ви чи досвідчений інвестор, попередній продаж Metropoly пропонує чудову можливість заробити на цьому новому ринку. Поточні інвестиції вже склали майже 600 тис. доларів США та METRO, причому ціни зростали протягом 9 етапів, що зробило METRO однією з найкращих криптовалют для покупки сьогодні, перш ніж її ціна знову підніметься.

Відвідайте Metropoly зараз

ImmutableX (IMX)

Immutable X (IMX) продемонстрував стійкість у своїх цінових рухах під час нещодавнього спаду на ринку, оскільки 3 березня він відскочив від 50-денної EMA в 0,88 долара, закрившись вище 20-денної EMA в 1 долар, що вказує на сильний тиск купівлі на нижчих рівнях.

Заглядаючи вперед, ціна IMX може зустріти опір на рівні 1,12 долара, де потенційно можуть втрутитися ведмеді та підштовхнути ціни донизу. Однак, якщо покупцям вдасться проштовхнутися, це може набрати обертів і підскочити до значної перешкоди на рівні від 1,247 до 1,290 доларів. Цей рівень є критично важливим для спостереження, оскільки прорив і закриття вище нього може сигналізувати про початок нового висхідного тренду, коли ціни IMX потенційно піднімуться до 1,60 долара.

Наразі IMX торгується на рівні 1,08 долара з втратою 0,5% за день. Подальше падіння від цього рівня означатиме, що ведмеді все ще контролюють ситуацію.

Потім продавці можуть спробувати опустити криптовалюту нижче 20-денної EMA на рівні 1 долар і взяти на себе контроль. У разі успіху ціна IMX може впасти в діапазоні від $0,870 до $0,888, що збігається з 50-денним EMA на рівні $0,890.

На 4-годинному графіку ціна коливається між 0,92 і 1,12 долара США зі значною торговельною активністю поблизу рівнів підтримки та опору. Прив’язана до діапазону цінова дія може бути нестабільною та непередбачуваною, тому трейдерам рекомендується дочекатися підтвердження прориву, перш ніж розміщувати будь-які позиції.

C+Charge: вражаюче просте рішення великої проблеми

Оскільки популярність електромобілів (EV) продовжує зростати, зростає і потреба в зарядній інфраструктурі. C+Charge — це платформа на основі блокчейну, яка прагне допомогти в цьому шляхом покращення заряджання та оплати електромобілів.

Завдяки інноваційному підходу до сталої енергетики C+Charge прагне забезпечити власників електромобілів безперебійною, ефективною та екологічно чистою зарядкою.

Компанія планує будувати нові зарядні станції, а також працювати з існуючими, що дозволить клієнтам швидко знаходити найближчі зарядні станції та оплачувати токен CCHG.

Технологія блокчейн, що лежить в основі CCHG, забезпечує прозору та ефективну обробку платежів, а додаток платформи надає інформацію в режимі реального часу про місцеві варіанти оплати та діагностику транспортних засобів.

Власники електромобілів, які використовують платформу, також отримають вуглецеві кредити Goodness Native Tokens (GNT). Ці токени представляють собою підтверджені добровільні вуглецеві кредити, якими можна торгувати в додатку, і вони підтримуються великими компаніями венчурного капіталу, такими як a16z і Invesco.

Передпродаж C+Charge поділений на вісім етапів, кожен з яких триває тиждень до підвищення ціни. На даний момент попередній продаж зібрав понад 2,4 мільйона доларів, і на наступному етапі попереднього продажу трохи більше ніж за 1 день ціна токена зросте далі.

Відвідайте C+Charge зараз

Побудова світу вашої мрії: RobotEra дає волю вашій творчості

Метавсесвіт уже деякий час є модним словом у технологічній індустрії, і багато компаній прагнуть використати його потенціал. Серед цих компаній є RobotEra, новий проект метавсесвіту криптоігор, який створює унікальний ігровий досвід.

На відміну від багатьох інших проектів метавсесвіту, які зосереджені виключно на іграх, RobotEra використовує інший підхід. Метою проекту є створення захоплюючої та інтерактивної платформи, яка поєднує в собі розваги, створення, керування, дослідження та взаємодію, забезпечуючи безперешкодний досвід «грай, щоб заробити».

Однією з ключових особливостей RobotEra є використання криптовалют і цифрових активів. Інтегруючи ці елементи, гравці можуть заробляти реальні гроші за свій внесок у внутрішньоігрову економіку. Це відкриває нові можливості для гравців монетизувати свій ігровий процес і перетворити свою пристрасть до ігор на прибуткову кар’єру.

Іншим унікальним аспектом RobotEra є його зосередженість на віртуальній і доповненій реальності разом із інструментами для будівництва, схожими на Minecraft. Це дозволяє гравцям створювати та налаштовувати роботів, ландшафти та структури, вносячи новий рівень креативності в ігрову індустрію метавсесвіту.

Прихильність RobotEra до децентралізації та управління громадою є ще однією відмінною рисою. DAO платформи гарантує, що всі гравці можуть пропонувати або вирішувати стратегію реалізації своєї власної фракції, а також вирішувати використання токенів у власній скарбниці.

Це дає гравцям відчуття власності та контролю над платформою, що робить її справді спільною та демократичною грою.

RobotEra також створює динамічну екосистему, яка дозволяє гравцям співпрацювати, ділитися та торгувати один з одним. Спільний світ об’єднує унікальні землі гравців, відкриваючи безмежні можливості для тематичних парків, концертів, музеїв тощо. Це створює справді соціальний досвід, який виходить за рамки традиційних ігор.

Не пропустіть шанс стати одним із перших інвесторів у токен TARO від RobotEra, який швидко наближається до 1 мільйона доларів, зібраних під час передпродажу. Ця крипто монета є однією з найкращих криптовалют для покупки сьогодні, оскільки зараз чудовий час для покупки до того, як ціни підвищаться на етапі 2.

Відвідайте RobotEra зараз