Звіт Santiment на ринку криптовалют показали, що хоча лютий почався багатообіцяюче, зрештою він став без подій, без будь-яких помітних подій. На початку березня ринок криптовалюти стикається з критичним закриттям першого кварталу, що створює невизначеність щодо його напрямку. На цьому фоні, які є найкращі крипто купити сьогодні?

Біткойн намагався подолати поріг у 25 000 доларів США і коливався трохи вище 20-денної EMA на рівні 23 690 доларів на момент написання статті. Незважаючи на те, що BTC ненадовго відновився наприкінці лютого, більшу частину місяця BTC переживав ведмежий тренд, що змусило багатьох інвесторів передбачити потенційний відкат до 21 000 доларів.

Santiment також відзначив зменшення обігу біткойна та його переміщення китів. Кількість біткойн-китів, визначених як унікальні суб’єкти, що контролюють 1000 BTC або більше, досягла трирічного мінімуму, впавши лише до 1663 з піку в 2161 у лютому 2021 року. Ці кити ще не повернулися на ринок із ціною 65 % нижчий за історичні максимуми.

Вибираючи найкращу криптовалюту для інвестування на «бичачому», «ведмежому» чи нейтральному ринку, дуже важливо оцінити фундаментальні та технічні характеристики проектів. На даний момент такі криптовалюти, як FGHT, AGIX, METRO, IMX, CCHG і RIA, є одними з найкращих криптовалют для покупки на основі такого аналізу.

Боріться, щоб нанести удар у сцені M2E

Fight Out, останній проект Move-to-Earn, який запускається пізніше цього року, має намір зробити значний вплив на ринок додатків для фітнесу завдяки передовій технології Web3 і рухатися, щоб заробляти (M2E).

За даними IHRSA, індустрія додатків для фітнесу стикається із серйозними проблемами: високий відсоток відсіву та відсутність мотивації призводять до того, що половина нових відвідувачів тренажерного залу припиняє роботу протягом шести місяців. Пандемія COVID-19 ще більше ускладнила ситуацію, оскільки закриття тренажерних залів змусило багатьох клієнтів шукати фітнес-послуги в інших місцях.

Fight Out має ідеальне рішення для цих проблем, надаючи користувачам персоналізовані NFT аватари, які відображають фітнес-статистику, індивідуальні плани тренувань і мотивацію за допомогою жетонів REPS, які можна обміняти на членство в тренажерному залі, товари та підписки на програми. У четвертому кварталі 2023 року компанія планує запустити свій перший тренажерний зал, обладнаний технологією Web3, із цифровими дзеркалами, які демонструватимуть профілі користувачів, і датчиками, які відстежуватимуть тренування для персоналізованих порад.

Компанія збирається стати провідним гравцем у спортивних єдиноборствах Web3 зі своєю платформою фентезійних ставок, що дозволяє користувачам створювати власні фантастичні бойові склади та отримувати прибуток від ставок на матчі проти однолітків чи незнайомців.

В додаток, Платформа Metaverse від Fight Out дозволить уболівальникам змагатися між собою та провідними спортсменами спорту, забезпечуючи всеохоплююче рішення, яке виходить за межі традиційних фітнес-додатків.

Під час передпродажу інвестори можуть отримати до 63% бонусів, причому токен FGHT вже зібрав майже 4,8 мільйона доларів, що свідчить про популярність платформи. Багатогранний підхід платформи, який включає M2E, медіа, майстер-класи та посібники з тренувань, гарантує, що вона залишиться найкращим вибором на крипто-ринку та здобуде їй місце як одна з найкращих криптовалют, які можна купити сьогодні.

Відвідайте Fight Out Now

SingularityNet (AGIX)

У галузі штучного інтелекту (ШІ) спостерігається зростання популярності криптовалют, а AGIX від SingularityNET знаходиться в авангарді.

Недавній інтерес Ілона Маска до AGIX викликав багато спекуляцій і потенційно сприяв нещодавньому зростанню токена. Інтерес співзасновника Tesla до пошуку альтернативних рішень для ChatGPT був благом для криптосектору, пов’язаного зі штучним інтелектом, і його наймання колишнього дослідника Google DeepMind Ігоря Бабускіна свідчить про те, що він знову зосередиться на ШІ. Враховуючи послужний список AGIX щодо об’єднання блокчейну та Технологія ШІнавколо його перспектив багато шуму.

З початку року AGIX має постійну тенденцію до зростання, і його поточний технічний аналіз вказує на продовження позитивних настроїв у найближчому майбутньому. Ринкова капіталізація токена зросла, і наразі він займає 84-ту позицію, що відображає восьмикратне зростання вартості з 1 січня. Найбільші кити Ethereum також виявили інтерес до AGIX, зробивши його одним із 10 найкращих токенів, які привертають увагу.

Побудова рівня корекції Фібоначчі під час його останнього коливання показує, що AGIX торгувався в діапазоні від 0,382 до 0,618 Fib протягом більшої частини лютого. Завдяки вчорашньому переміщенню на 11,10% ціна AGIX нарешті вийшла з діапазону.

На момент написання AGIX торгується на рівні 0,5382 долара США з приростом на 5,71% за день, намагаючись пробитися з Fib 0,786. Однією з можливих цілей для AGIX є $0,6678, максимум, який вона встановила 8 лютого, за якою слід розширений Fib 1,272 на $0,80. Як ШІ криптоіндустрія продовжує розвиватися та привертати увагу, тенденція зростання AGIX цілком може продовжуватися.

Інвестуйте в нерухомість за «частку» вартості за допомогою NFT від Metropoly

Metropoly, децентралізована інвестиційна платформа в нерухомість, збирається запустити ринок NFT для часткового володіння нерухомістю, що приносить дохід. На відміну від традиційного інвестування в нерухомість, ринок Metropoly пропонує миттєву ліквідність, відсутність перевірки кредитоспроможності та низький бар’єр входу з інвестиціями від 100 доларів США.

Інвестори також можуть отримувати пасивний дохід за допомогою автоматизованих орендних платежів, а аналітика в реальному часі та дані, надані Metropoly, спрощують управління інвестиціями. NFT на платформі підтримуватимуться фізичними властивостями, і кожен NFT представляє частину власності.

Під час попереднього продажу Metropoly зібрала понад 580 000 доларів США, і токени продаватимуться в дев’ять етапів підвищення ціни, що дає інвесторам чудову можливість увійти до того, як ціна зросте.

Платформа Metropoly кардинально змінює правила для індустрії нерухомості, пропонуючи клас матеріальних активів, які доступні кожному, створюють грошові потоки та є захистом від інфляції. Компанія прагне революціонізувати ринок нерухомості, і завдяки своєму інноваційному підходу та перевагам першого кроку вона може посісти монополію в онлайн-інвестиціях у нерухомість.

Незважаючи на те, що Metropoly стикається з конкуренцією з боку різноманітних інвестиційних можливостей у сфері криптовалют та нерухомості, вона виділяється своєю унікальною пропозицією ринку NFT, що підтримується реальними об’єктами.

Бета-версія торгової площадки Metropoly уже доступна, і інвестори можуть використовувати токен утиліти METRO, який успішно пройшов аудит CertiK і Solidproof, як спосіб оплати та винагороди на платформі. Маючи стратегічні партнерські стосунки з понад 20 крипто-інфлюенсерами, DTC Group, Chainadoption і Tenset, Metropoly має хороші можливості, щоб підірвати індустрію нерухомості, що робить її однією з найкращих криптовалют для покупки сьогодні.

Відвідайте Metropoly зараз

ImmutableX (IMX)

Immutable X (IMX) відчув сплеск попиту на свої незамінні токени (NFT) у лютому, що призвело до багатомісячного максимуму в $1,29, що на 240% більше ніж найнижча точка в грудні. Це зростання попиту можна пояснити партнерством платформи з Illuvium, провідним проектом метавсесвіту. Обсяг NFT в екосистемі Immutable X також різко зріс, і тільки в лютому CryptoSlam повідомив про обсяг торгів у 20 мільйонів доларів.

Illuvium планує випустити свою колекцію Genesis Collection of Illuvium: Beyond NFT 7 березня, з більш ніж 150 унікальними ілювіалами, доступними для покупки та обміну. Ці NFT були створені провідними художниками галузі та працюватимуть на основі Immutable X.

Illuvium — це платформа з тисячами геймерів у всьому світі, і її NFT побудовані на Ethereum блокчейн з інфраструктурою масштабування zk-rollup, наданою Immutable X, щоб підвищити швидкість обробки та зменшити експлуатаційні витрати.

Щоденний графік IMX демонструє сильний бичачий тренд за останні тижні з підтримкою від $0,931 до $0,966. Після вчорашнього закриття з підвищенням вартості на 9,31% криптовалюта на даний момент становить 1,05 долара США з втратою на 2,2% сьогодні.

Покупці, можливо, чекають запуску колекції NFT від Illuvium, що потенційно змусить IMX повторно перевірити точку опору на рівні 1,290 доларів США, що на 21% вище поточного рівня.

C+Charge заряджає вперед із стійкими рішеннями для зарядки

C+Charge — це інноваційна однорангова платіжна платформа для заряджання електромобілів на основі блокчейну, яка спрямована на покращення досвіду зарядки та оплати для власників електромобілів (EV) у всьому світі. Із зростанням впровадження електромобілів рішення для заряджання, які можуть відповідати зростаючому попиту, мають вирішальне значення, але поточна інфраструктура та додатки недостатні. Нова платформа C+Charge може вирішити цю проблему.

Компанія планує співпрацювати з існуючими зарядними станціями при будівництві нових, що дозволить клієнтам швидко знаходити найближчі зарядні станції та оплачувати токен CCHG. Технологія блокчейн, що лежить в основі CCHG, забезпечує ефективну та прозору обробку платежів. Додаток платформи також надає інформацію в реальному часі про місцеві варіанти зарядки та діагностику автомобіля.

C+Charge також пропонує власникам електромобілів власні токени Goodness (GNT) як вуглецеві кредити, які є перевіреними добровільними вуглецевими кредитами, якими можна торгувати в додатку. Ці токени підтримують великі компанії венчурного капіталу, такі як a16z Crypto та Invesco.

Завдяки партнерству з Flowcarbon C+Charge дозволяє власникам електромобілів отримувати вуглецеві кредити у вигляді GNT щоразу, коли вони заряджаються. Платформа забезпечує універсальну, просту в доступі платіжну систему, яка не вимагає від менеджерів мережі встановлення дорогого обладнання для торгових точок. Водії можуть просто використовувати токен CCHG для оплати, надаючи менеджерам автопарків можливість контролювати та вирішувати проблеми з певними платіжними станціями.

На додаток до оптимізації платежів у мережах зарядки електромобілів, програма C+Charge надає водіям електромобілів спосіб надійного пошуку станцій, які працюють без проблем, а також відстеження вуглецевих кредитів, безперебійну оплату для кількох варіантів інтеграції платформ і геолокацію легкодоступні зарядні станції.

Очікується, що до 2027 року галузь вуглецевих кредитів становитиме 2,4 трильйона доларів, а платформа C+Charge готова відкрити доступ для водіїв електромобілів. Оскільки пом’якшення наслідків зміни клімату є необхідною темою для інвестицій в осяжному майбутньому, C+Charge є перспективним варіантом використання технології блокчейн. Компанія вже знайшла свого першого міжнародного партнера, Perfect Solutions Turkey, додавши до мережі 20% зарядних пристроїв для електромобілів у країні.

Передпродаж C+Charge поділений на вісім етапів, кожен з яких триває один тиждень. Перший етап зібрав майже 2 мільйони доларів, а до наступного підвищення ціни залишилося лише шість днів.

Відвідайте C+Charge зараз

Calvaria (RIA) наближається до запуску як одна з найкращих криптовалют для покупки сьогодні

Calvaria: Duels of Eternity планується запустити як останню блокчейн-баттлову карткову гру. Пропонуючи гравцям можливість позмагатися в стратегічних турнірах із низкою унікальних персонажів, кожен зі своїми сильними та слабкими сторонами, гра виділяється з-поміж інших своєю прихильністю до децентралізації. Це означає, що гравці дійсно володіють своїми ігровими ресурсами та активами, маючи свободу купувати, продавати та торгувати ними, як їм заманеться.

Calvaria усуває бар’єри для входу, не вимагаючи від гравців жодних фінансових зобов’язань або високого рівня технічних знань. Після входу в гру гравцям надаються безкоштовні NFT, щоб почати будувати свої колоди. Для тих, хто бажає підвищити ставку, вони можуть вибрати ставку на токени RIA під час битви з іншими гравцями.

Серцем екосистеми Calvaria є токен $RIA, який є основною валютою всієї економіки гри. Загалом 10% від кожної зробленої покупки піде до фонду ставок для підтримки економічної стабільності системи, а решта піде до призового фонду.

Calvaria: Duels of Eternity обіцяє зробити революцію у світі цифрових ігор завдяки використанню технології блокчейн. Гра забезпечує новий рівень цінності та залученості для гравців, пропонуючи реальне володіння ігровими ресурсами та передові технології, що відрізняє її від усіх інших ігор у своєму класі.

Ті, хто бажає зайняти позицію в RIA, можуть зробити це на біржах BKex, LBank і Uniswap.

Відвідайте Кальварію зараз