Логотип Floki Inu.

Криптовалютні ринки стабілізуються в четвер, с Bitcoin близько 24 000 доларів і Ethereum у верхній частині 1600 доларів, оскільки інвестори оцінюють це вчорашнє значення Протокол засідання ФРСщо, як несподівано, вказує на нові підвищення ставок попереду, і неоднозначні випуски економічних даних США в четвер.

Зростання ВВП США в 4 кв була переглянута нижче попередньої оцінки слабкості споживачів, тоді як щотижневі звернення по безробіттю вказували на все ще дуже сильний ринок праці.

Зараз криптовалютні ринки готуються до п’ятничного звіту про інфляцію Core PCE у США, який є улюбленим показником інфляції ФРС, а також будь-яких інших новин на фронті регулювання на тлі Постійне придушення SEC про великі криптокомпанії.

Криптовалюти «блакитні фішки», такі як біткойн та ефіріум, можуть працювати дуже добре цього року. Але інвестори часто можуть отримати кращий прибуток, інвестуючи в альткоїни, які, хоч і більш мінливі, мають більший потенціал зростання.

Ось список кількох альткойнів, які інвесторам варто розглянути щодо додавання до свого портфоліо, включно з кількома альткойнами, які останнім часом були в тренді, і асортиментом токенів, які продаються на передпродажі багатообіцяючими перспективними крипто-стартапами.

Fight Out (FGHT)

Fight Out — це абсолютно новий фітнес-додаток і мережа тренажерних залів web3, які винагороджують своїх користувачів за тренування, виконання завдань і змагання в першому у своєму роді фітнес-метавсесвіті.

У той час як існуючі додатки M2E, такі як STEPN, відстежують лише кроки та вимагають дорогих бай-інів для невзаємозамінних токенів (NFT), щоб взяти участь, Fight Out використовує більш цілісний підхід до відстеження та винагороди своїх користувачів за їхні вправи та діяльність, і не потрібні будь-які дорогі бай-іни для участі.

Наразі Fight Out проводить попередній продаж токена FGHT, який буде підтримувати екосистему Web3, і вже зібрав колосальні понад 4,6 мільйона доларів.

Планується, що токен буде розміщено на централізованих біржах у квітні за ціною 0,033 долара за токен.

Інвесторам слід діяти швидко, оскільки якщо вони зараз забезпечать токени, вони можуть отримати майже 40% прибутку до того моменту, коли криптотокени будуть представлені на біржах на початку 2 кварталу.

Інвестори повинні знати, що залежно від того, скільки токенів вони купують і на який термін вони вирішать їх передати, вони можуть отримати величезний бонус до 67%.

Інвестори також можуть отримати додатковий 5% бонус на всі токени, придбані тими, хто використав реферальне посилання. Fight Out також проводить розіграш на 250 000 доларів.

Відвідайте Fight Out Now

Флокі Іну (FLOKI)

Флокі-іну (FLOKI), криптовалюта, створена в 2021 році на честь собаки шиба-іну Ілона Маска на ім’я Флокі, останніми тижнями зростає. Востаннє токени FLOKI переходили з рук в руки трохи менше ніж на 0,00005 доларів США, що становить приголомшливе зростання на понад 500% за рік.

Команда розробників Floki нещодавно оприлюднила свою дорожню карту на 2023 рік, піднявши ажіотаж щодо криптовалюти цього тижня.

Основні оновлення екосистеми Floki цього року включають запуск програми стекінгу, платформи децентралізованих фінансів (DeFi) і дебетової картки на тему Floki, а також оновлення гри Floki web3 Valhalla.

Бики сподіваються, що FLOKI незабаром зможе перевірити свої історичні максимуми в районі $0,0003, що є ще зростанням на 600% від поточних рівнів.

Купуйте FLOKI зараз

C+Charge (CCHG)

C+Charge створює нову революційну систему однорангових платежів (P2P) на основі блокчейну для станцій зарядки електромобілів, яка вперше дозволить водіям електромобілів (EV) отримувати вуглецеві кредити. C+Charge прагне підвищити роль вуглецевих кредитів як основного стимулу для впровадження електромобілів.

C+Charge хоче демократизувати ринок вуглецевих кредитів, дозволяючи більшій кількості цих винагород опинитися в руках власників електромобілів, а не лише великих компаній. C+Charge щойно розпочала попередній продаж токена CCHG, який його платформа використовуватиме для оплати на станціях зарядки електромобілів. Наразі токени продаються за $0,017 за штуку, хоча до кінця передпродажу ціна зросте на 60%.

Інвестори, зацікавлені в ранньому вступі в багатообіцяючий екологічно чистий криптовалютний проект, повинні поспішати, адже проект уже зібрав понад 1,5 мільйона доларів, а попередній продаж уже увійшов у другий етап.

Інвестори також повинні знати, що C+Charge проводить щедру роздачу в розмірі 50 000 доларів США і нещодавно також вирішила запровадити механізм спалювання, щоб гарантувати, що криптотокен є дефляційним.

Відвідайте C+Charge тут

Стеки (STX)

Протоколи масштабування біткойнів рівня 2 раптово стали модними після надзвичайно успішного запуску минулорічного протоколу невзаємозамінних токенів (NFT) Bitcoin Ordinal, який карбує NFT безпосередньо в блокчейні біткойнів.

Успіх протоколу змусив більше людей задуматися про більш масштабовані способи карбування біткойн-NFT, як-от протоколи рівня 2 біткойн, як-от Stacks, а також підштовхнув загальне зростання ажіотажу навколо ідеї можливого децентралізованого фінансування на основі біткойна. /Екосистема додатків.

Stacks, децентралізоване рішення для масштабування рівня 2 із підтримкою смарт-контрактів для біткойнів, рекламують як ідеальне місце для побудови такої екосистеми.

І STX, стимулюючий, корисний і керуючий токен, який підтримує протокол, в результаті стрімко зростає. STX/USD востаннє змінювався в районі $0,84, підвищившись приблизно на 34% цього тижня та підвищившись більш ніж на 200% з початку місяця.

Купуйте STX зараз

Кальварія (RIA)

Крипто-ігровий стартап Calvaria, що грає, щоб заробити (P2E), який наразі розробляє те, що має стати однією з найвірусніших ігор на базі блокчейну 2023 року, нещодавно завершив попередній продаж токена RIA, який буде підтримувати його екосистему Web3.

Пізніше цього року Calvaria випустить свою бойову карточну гру з незамінними токенами (NFT) на тему фентезі Duels of Eternity.

Інвесторам, які пропустили попередній продаж, не варто впадати у відчай – RIA нещодавно була зареєстрована на основних криптовалютних біржах, таких як LBank, BKex і Uniswap.

RIA все ще торгується за досить низькою ціною трохи вище $0,01. Коли гра буде запущена пізніше цього року, деякі спостерігачі вважають, що ціна може бути набагато вищою.

Відвідайте Кальварію тут