У четвер ринок криптовалюти пережив значне падіння, чистий відтік склав 35,215 мільярда доларів, що спричинило падіння ринкової капіталізації на 3,32% з 1,062 трильйона доларів до 1,026 трильйона доларів. Ця новина стала ударом для оптимістично налаштованих інвесторів, які спостерігали зростання ринку криптовалюти в останні тижні. Які найкращі криптовалюти купувати сьогодні в цьому середовищі?

Дві найбільш значущі криптовалюти за ринковою капіталізацією, Bitcoin і Ethereum, лідирували зі зниженням ринкової капіталізації. Ринкова капіталізація Bitcoin впала на 2,90% до 459,49 мільярдів доларів, а Ethereum впала на 0,78% до 203,99 мільярдів доларів.

Однак ціна біткойна в даний час трохи відновлюється за останні години і на момент написання торгується на рівні 24 420 доларів. Незважаючи на те, що на початку цього тижня ціна біткойна вперше з серпня 2022 року піднялася вище 25 000 доларів, вона не змогла зберегти приріст і пізніше відступила до поточного рівня, оскільки інвестори почали фіксувати прибуток.

Ціна Ethereum також відновилася за останні години, торгуючись на рівні 1697 доларів на момент написання. Ethereum дотримувався подібної моделі, як і біткойн, досягнувши піку в 1732 долари, а потім повернувшись до поточного рівня та досягнувши мінімуму в 1631 долар.

В Останній крок SEC у боротьбі з криптовалютоювін висуває звинувачення Do Kwon і Terraform Labs за нібито обман інвесторів у схемі, яка включає мільярди доларів з квітня 2018 року. В офіційному судовому поданні Південного округу Нью-Йорка було виявлено, що Kwon збирав гроші від інвесторів через продаж кількох взаємопов’язані цифрові активи, які були незареєстрованими цінними паперами.

The Скарга SEC сказав, що Terraform Labs і Kwon ввели в оману інвесторів щодо стабільності TerraUSD (UST) і що токени криптовалюти компанії зростуть у ціні.

TerraUSD отримав свою вартість через інший парний токен під назвою Luna. Інвестори TerraUSD і Luna втратили приблизно 42 мільярди доларів у всьому світі. До свого краху в травні 2022 року ринкова капіталізація TerraUSD становила понад 18,5 мільярдів доларів і була десятою за величиною криптовалютою.

Оскільки вартість біткойна консолідується, інвестори користуються можливістю переоцінити свої портфелі та шукати нові можливості для інвестицій. Якщо ви шукаєте найкращу криптовалюту для покупки сьогодні, розгляньте потенційний позитивний технічний та/або фундаментальний аналіз монет, таких як MEMAG, MATIC, FGHT, LRC, CCHG, FIL і RIA, щоб визначити, яка може бути правильною для ви.

Meta Masters Guild бере участь у іграх Web3 із платформою нового покоління

Meta Masters Guild прагне вирішити деякі проблеми, які існують у світі Web3-ігор, завдяки своїм інноваційним концепціям ігор і передовій платформі. Оскільки ігрова індустрія переходить у бік децентралізації та розширення можливостей гравців, MMG позиціонується як головний гравець у цьому процвітаючому секторі.

Інвестори виявили великий інтерес до токена MEMAG від MMG, етапи попереднього продажу неодноразово були розпродані, а останній етап завершено. Партнерство компанії з видатною ігровою студією Gamearound щодо майбутнього запуску Meta Kart Racers у третьому кварталі 2023 року лише посилило ажіотаж навколо MMG.

Ігри MMG містять незамінні токени (NFT), що дозволяє гравцям володіти різними аспектами гри, в яку вони грають. Створення рідного ринку NFT надає можливості для внутрішньоігрової торгівлі активами, тоді як MEMAG служить валютою екосистеми MMG, пропонуючи функції управління та ставок і слугуючи основним засобом транзакцій для гравців MMG.

За оцінками галузевих експертів, до 2028 року ринок ігор Web3 досягне 104,5 мільярдів доларів, і MMG прагне скористатися можливістю зростання. MMG надає перевагу тому, щоб надати гравцям захоплюючий ігровий досвід, а не моделі з оплатою за прогрес, демонструючи свою прихильність створенню ігор найвищого рівня.

MMG має чітко сформульовану дорожню карту та різноманітний асортимент ігор, що дає їй можливість утвердитися як процвітаюча ігрова екосистема на ринку GameFi, що швидко розвивається. Інвестори залучили 4,950 мільйона доларів під час передпродажу, який завершився. Тепер інвестори можуть досліджувати магазин NFT проекту, щоб придбати ексклюзивні MEMAG NFT, і оголошення про розміщення на біржі незабаром.

Відвідайте Meta Masters Guild зараз

Багатокутник (MATIC)

Останнім часом Polygon (MATIC) має висхідну траєкторію, за останні два місяці вартість зросла на 60%. Polygon призначив 27 березня датою запуску своєї віртуальної машини Ethereum (zkEVM) з нульовими знаннями, що, як очікується, стане основною рушійною силою для криптовалюти.

Ціна Polygon зараз зросла на 17,63% на тижневій свічці. На момент написання криптовалюта торгується на рівні $1,4581 і зросла на 6,35% за день. Зараз він намагається пробитися на північ від позначки в 1,50 долара. Якщо це вдасться, це означатиме 10-місячний максимум для криптовалюти, яка підтримує рішення для масштабування Ethereum рівня 2.

Технічні індикатори MACD і RSI свідчать про те, що коротко-довгострокове зміщення для MATIC є бичачим. Безпосередньою підтримкою для MATIC є діапазон між $1,2930 і $1,3341, тоді як опір може знаходитися між $1,4624 і $1,5060.

Стійкість Polygon в умовах вищої, ніж очікувалося, інфляції в США декого здивувала. Проте все більше розробників ігор обирають мережу масштабування для своїх сайтів запуску замість основної мережі ETH, що може сприяти її зростанню.

Боріться з трансформацією фітнес-індустрії за допомогою Web3, M2E

Fight Out прагне просунутися у фітнес-секторі за допомогою унікальної технології Web3 і технології переходу, щоб заробити (M2E), вирішуючи поширені проблеми, такі як високий відсоток відвідувачів тренажерних залів.

За даними IHRSA50% нових відвідувачів тренажерного залу кидають роботу протягом шести місяців головним чином через відсутність мотивації, зв’язку та персоналізації.

У звіті IHRSA також підкреслюється, що «постійне закриття 17% клубів у США — і навіть 40-50% у деяких країнах — призвело до того, що значна частина переміщених членів шукає нові альтернативи» на тлі пандемії COVID-19.

Fight Out пропонує комплексне рішення для людей, які шукають альтернативні варіанти, включаючи персоналізований аватар NFT, який демонструє статистику їхньої фізичної підготовки, гейміфікує їхню подорож до фітнесу та мотивує продовжувати залучення, а також винагороди REPS і власні плани тренувань.

Завдяки токенам REPS користувачі отримують стимул тренуватися вдома чи в тренажерному залі, а також можуть обміняти токени на знижки на підписку, сувеніри та абонемент у спортзал.

Fight Out планує запустити свій перший тренажерний зал в останньому кварталі 2023 року, оснащений сучасним обладнанням і унікальними функціями, такими як технологія на основі Web3, як-от цифрові дзеркала, що відображають фітнес-профіль користувача, і датчики, що відстежують тренування, щоб отримати пропозиції та інформацію про тренування.

Створюючи кероване спільнотою, персоналізоване та цілеспрямоване середовище, Fight Out позиціонує себе, щоб просунутися у сектор фітнесу.

Інвестори також можуть скористатися цією можливістю, інвестувавши понад 50 000 доларів США, отримуючи бонуси до 50% у попередньому продажу токенів проекту. Токени FGHT вже зібрали близько 4,28 мільйона доларів у період передпродажу, а наступний етап незабаром розпочнеться за вищими цінами.

Відвідайте Fight Out Now

Петля (LRC)

Після початку нового року з величезних 85,52% за перший місяць року LRC рухається вбік протягом більшої частини лютого. У середу криптовалюта спробувала подолати психологічний рівень $0,50 і зареєструвала внутрішньоденний максимум $0,4949.

Однак ціна відразу ж зіткнулася з тиском продажів, що зрештою знизило ціну до 0,4456 долара за день із втратою 2,01%. На момент написання LRC торгується на рівні $0,4457 із приростом 3,96% за день. Технічні індикатори свідчать про те, що LRC переживе період зростання в короткостроковому та довгостроковому майбутньому.

Безпосередня підтримка знаходиться в діапазоні від $0,3941 до $0,4020, а безпосередньою цільовою ціною все ще є рівень психологічного опору в $0,5000. Якщо повторити, потенційний імпульсний рух може підняти ціну до $0,5500.

C+Charge заряджає вперед із головними інноваціями ринку електромобілів

Завдяки інноваційній блокчейн-платформі C+Charge власники електромобілів (EV) незабаром насолоджуватимуться більш плавним і інформованим процесом зарядки та оплати. Зростання інтересу до електромобілів у всьому світі призвело до переходу до екологічно чистих енергетичних рішень, але поточна інфраструктура зарядних станцій не в змозі встигати за збільшенням кількості власників електромобілів, що призводить до неефективності та невизначених цін.

C+Charge запропонує мобільний додаток для власників електромобілів, яким потрібна додаткова інформація про зарядні станції та їхні автомобілі. Додаток надаватиме дані в режимі реального часу про найближчі варіанти заряджання та діагностуватиме автомобіль на наявність проблем із заряджанням.

C+Charge розробляє власні зарядні станції та співпрацює з існуючими, дозволяючи користувачам платити за допомогою ексклюзивного токена CCHG. Технологія блокчейн, на якій працює CCHG, забезпечує швидку та прозору обробку платежів.

Окрім спрощених платежів, власники електромобілів, які використовують C+Charge, також отримають вуглецеві кредити за допомогою рідних токенів Goodness (GNT). Ці токени символізують підтверджені добровільні вуглецеві кредити та можуть зберігатися в додатку C+Charge для обміну.

Перший етап передпродажу C+Charge був розпроданий, і наразі проект зібрав понад 1,2 мільйона доларів. Ціна токена зросте далі на етапі 3, що робить це чудовим часом для покупки CCGH, однієї з найкращих криптовалют, які можна купити сьогодні.

Відвідайте C+Charge зараз

Filecoin (FIL)

Filecoin — це децентралізована мережа зберігання, яка розроблена, щоб запропонувати безпечну, ефективну та децентралізовану альтернативу традиційним рішенням для зберігання. Filecoin дозволяє користувачам зберігати, отримувати та ділитися цифровою інформацією, і він працює в мережі блокчейн, яка включає рідну криптовалюту FIL.

Наразі FIL торгується на рівні 7,782 доларів і піднявся на 44% за день. Це сталося після того, як криптовалюта торгувалася в бік протягом останніх 25 днів. Цей поточний рух подолав два значні діапазони опору від $5,683 до $5,893 і $6,560 до $6,981.

Наступною потенційною ціллю для криптовалюти є психологічний рівень 9 доларів, який збігається з іншим значним діапазоном опору від 8,410 до 8,901 доларів.

Calvaria (RIA): Duels of Eternity змінюють гру Web3

Представляємо Calvaria: Duels of Eternity, майбутню бойову карткову гру, яка має змінити наше уявлення про ігри та криптовалюту. Гра пропонує гравцям можливість змагатися в стратегічних турнірах, використовуючи низку унікальних персонажів і здібностей, кожен зі своїми сильними та слабкими сторонами.

Calvaria прагне до децентралізації, надаючи гравцям справжнє право власності на свої внутрішньоігрові ресурси та активи, а також свободу купувати, продавати та торгувати, як їм заманеться. Це, разом із захоплюючим геймплеєм, відрізняє Calvaria від інших подібних ігор.

Серцем екосистеми Calvaria є токен $RIA, який є основною валютою економіки гри.

Гравці можуть заробляти жетони, виграючи турніри у версії гри «Play-to-Earn» або беручи участь у ставках.

Створена на основі мережі Polygon, Calvaria пропонує швидкі, доступні та безпечні транзакції в грі, усуваючи різноманітні перешкоди та проблеми, з якими доводиться стикатися гравцям у мережі Ethereum.

Команда розробників Calvaria має великі плани щодо гри, включаючи сезонні змагання та великі призові фонди, завдяки чому вона добре підходить для кіберспорту. Завдяки підходу, керованому спільнотою, команда прагне створити розумний баланс між попитом і пропозицією та оптимізувати стимули для всіх учасників проекту.

Коротше кажучи, Calvaria: Duels of Eternity готова стати головним гравцем у світі блокчейн-ігор. Вона пропонуватиме захоплюючий геймплей, реальне володіння ігровими ресурсами та передові технології, які відрізнятимуть її від усіх інших ігор у своєму класі. Бажаючі зайняти позицію в RIA можуть зробити це на BKex, LBank і Uniswap.

Купуйте RIA від Calvaria зараз