Глобальний банківські потрясіння продовжує зростати, оскільки Credit Suisse, одна з найбільших фінансових установ світу, загрожує крахом. Акції банку впали більш ніж на 24% за день, а Національний банк Саудівської Аравії, найбільший акціонер Credit Suisse, оголосив, що не надаватиме додатковий капітал для допомоги банку.

Оскільки занепокоєння щодо безпеки сучасної банківської системи поширюється по всьому світу, ми розглянемо, як ці нещодавні події можуть вплинути на найкращі криптовалюти для покупки сьогодні.

Падіння акцій Credit Suisse було настільки швидким, що швейцарський ринок пережив автоматичну паузу в торгівлі, оскільки повідомляє УПІ. Недавнє закриття SVB і Signature Bank у Сполучених Штатах також сприяло вищезазначеним банківським проблемам.

У відповідь адміністрація Байдена пообіцяла створити нову установу, яка буде позичати гроші банкам, яким потрібен додатковий капітал для продовження роботи. Вкладникам запевнили, що вони отримають повну компенсацію.

Поки все це відбувається, Bitcoin досяг річного максимуму, коли його ціна піднялася з 19 559 доларів США до 26 534 доларів США в один момент лише за кілька днів. Ідея про те, що біткойн може вирішити традиційні банківські проблеми, схоже, набирає популярності через те, що минулого тижня в усьому світі зросла кількість пошукових запитів «банк біткойнів».

Згідно з даними CoinMarketCapціна BTC знизилася до 24 425 доларів на момент написання статті, що є падінням на 2,74% за останні 24 години після досягнення річного максимуму.

Ситуація Credit Suisse підкреслює нестабільність сучасної банківської системи, а зростання популярності біткойнів відображає занепокоєння людей. Хоча ціна біткойна нестабільна, його децентралізована та самодостатня структура може усунути недоліки традиційного банківського обслуговування.

Враховуючи останні події та занепокоєння щодо безпеки сучасної банківської системи, інвесторам рекомендується бути обережними та ретельно розглядати свої варіанти інвестування.

Перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення, рекомендується виконати як фундаментальний, так і технічний аналіз. Виходячи з цих аналізів і поточної невизначеності ринку, одні з найкращих криптовалют для покупки сьогодні це LHINU, AGIX, FGHT, STX, METRO і TARO.

Система Love Hate Inu дозволяє анонімне голосування

Love Hate Inu (LHINU), а мем монета крипто, нещодавно представила нові функції для своєї платформи для голосування через блокчейн. Платформа дозволяє користувачам анонімно голосувати за низку тем, таких як соціальні питання, розваги та політика, а також надаючи можливість заробляти винагороди в криптовалюті за допомогою підходу «Голосуй, щоб заробити».

Платформа для голосування LHINU, побудована на блокчейні Ethereum, отримала значну кількість прихильників у соціальних мережах завдяки унікальним ілюстраціям персонажів. Користувачі можуть придбати токени LHINU за фіатну або криптовалюту.

Передпродаж токена триває, і LHINU розділив процес на семиденні етапи, поступово підвищуючи ціну токена. На початковому етапі 90% токенів розповсюджується серед прихильників, а решта 10% будуть виділені для лістингу на біржі. Наразі попередній продаж зібрав понад 771 тисячу доларів США, а ціль – 956 250 доларів США.

Метою LHINU з платформою для голосування є заохочення змістовних розмов щодо поточних питань, забезпечуючи при цьому безпечний і прозорий процес голосування. Використовуючи технологію розподіленої книги, голосування на основі блокчейну гарантує, що процес залишається захищеним від втручання та справедливим.

Останні оновлення платформи для голосування LHINU спрямовані на покращення взаємодії з користувачем шляхом впровадження нових функцій, таких як покращена доступність, спрощені процедури голосування та покращені заходи безпеки. Ці оновлення гарантуватимуть, що платформа й надалі буде надавати користувачам надійний і надійний простір для обміну думками з різних тем.

Загалом, прихильність Love Hate Inu створювати безпечну та привабливу платформу для голосування на блокчейні зробила її однією з найкращих криптовалют, які можна купити сьогодні.

Відвідайте Love Hate Inu зараз

SingularityNet (AGIX)

У вівторок AGIX пережив сплеск на 24,05% через ажіотаж навколо випуску OpenAI ГПТ-4що спричинило ралі криптовалют на основі штучного інтелекту в цілому.

OpenAI оголосила, що остання версія їхньої мовної моделі, ChatGPT-4, є достатньо складною, щоб перевершити більшість людей за балами SAT, забезпечуючи точніші відповіді та здатність обробляти зображення.

Раніше сьогодні AGIX досяг внутрішньоденного максимуму в $0,56220, що є найвищим показником з початку лютого. Однак приріст був недовгим, оскільки більш широкий ринок криптовалют, включаючи біткойн, зазнав розпродажу, що призвело до того, що AGIX зараз переживає спадний тренд. На даний момент поточна ціна AGIX становить $0,45265, що становить зниження на 6,29% від ціни закриття попереднього дня.

Аналізуючи рівні підтримки та опору, AGIX SingularityNET може зустріти опір на рівні корекції Фібоначчі 0,786, розташованому на рівні 0,56065 доларів США. І навпаки, AGIX може знайти підтримку на рівні корекції Фібоначчі 0,5, розташованому на рівні 0,41622 долара, що збігається з 20-денною EMA. Трейдери повинні уважно стежити за ціновою діяльністю AGIX, щоб визначити, чи є на горизонті продовження поточного спадного тренду чи потенційний розворот.

Зростання цін на AGIX відображає зростаючий інтерес до ринку криптовалют ШІ. Інвестори позитивно оцінюють потенціал додатків на основі ШІ, які використовують технологію блокчейн. SingularityNET є одним із головних конкурентів на цьому ринку. Якщо AGIX продовжить рости, покупці можуть націлитися на максимум за минулий рік у $0,66778, який було встановлено 8 лютого.

Fight Out запускає ігрову екосистему Play-to-Earn із моделлю Train-to-Earn

Новий додаток для фітнесу та фантастичних видів спорту Fight Out виходить у простір «грай, щоб заробити» зі своєю ігровою екосистемою, яка включає модель «тренуватися, щоб заробити».

Fight Out надає користувачам настроюваний аватар NFT, який представляє їх в ігровій екосистемі, дозволяючи гравцям оновлювати свої аватари на основі навчання та отримувати нагороди, беручи участь у змаганнях проти інших користувачів. Модель «тренуватися, щоб заробити» дозволяє користувачам заробляти REPS, валюту в додатку, виконуючи тренування та виклики, які можна обміняти на тренувальне обладнання, одяг і знижки на щомісячне членство.

Чотири представники елітних спортсменів Fight Out створюватимуть вміст у програмі. Команда пройшла перевірку KYC компанією CoinSniper, а контракт токенів FGHT перевірено компанією Certik. Під час передпродажної події 9% із максимальних 10 мільярдів токенів FGHT будуть доступні для покупки. 4,5% токенів підуть до бонусного пулу, а 10% будуть зберігатися в резерві для цілей ліквідності обміну. Токени, які залишаться, матимуть період набуття прав протягом п’яти років.

Оновлена ​​схема винагороди надає можливість отримати додаткові бонусні токени до 67% при покупці на суму понад 50 000 доларів США з періодом утримання 36 місяців. Еірдроп у розмірі 10% також буде надано попереднім інвесторам.

Максимальна передпродажна ціна становить 0,0333 дол. США, щотижня збільшується на 28% із реферальною програмою 5% USDT. З інвестованими понад 5,5 мільйонами доларів США попередній продаж токенів FGHT на платформі став одним із найкращих криптовалют, які можна купити сьогодні.

Відвідайте Fight Out Now

Стеки (STX)

Stacks (STX) продемонстрували бичачий імпульс, закривши вчорашню свічку з приростом на 21,20%. STX продовжив цю висхідну тенденцію раніше сьогодні, коли досяг свого багатомісячного максимуму в $1,0890. Однак з тих пір біткойн пережив спад, що вплинуло на STX разом із більшістю більш широкого ринку криптовалют.

Поточна ціна STX становить $0,8786 із втратою 9% на сьогодні. Незважаючи на сьогоднішнє відновлення, ціна STX все ще торгується вище 20-денної, 50-денної та 100-денної EMA на рівні $0,7286, $0,5870 і $0,4720. Це вказує на те, що коротко-довгострокове зміщення для STX все ще є бичачим. Індекс відносної сили (RSI) зараз становить 61,32, що свідчить про те, що STX знаходиться в нейтральній зоні.

Індикатор MACD для STX також демонструє ознаки бичачого імпульсу. Гістограма MACD попереднього дня була на рівні -0,0042, а гістограма MACD поточного дня – 0,0010. Це вказує на те, що між MACD і сигнальною лінією існує бичачий перехід.

Безпосередній опір знаходиться на рівні фібо 0,786 на рівні 0,9660 долара, за яким слідує максимум протягом дня в 1,0869 долара. З іншого боку, безпосередня потенційна підтримка знаходиться на рівні Fib 0,618 на рівні 0,8711 долара. Інвестори можуть захотіти стежити за цими рівнями для потенційних точок входу та виходу.

Metropoly запускає NFT Marketplace для інвестицій у нерухомість

Metropoly представила новий ринок NFT для інвестицій у нерухомість, який представляє вигідну можливість для інвесторів у криптовалюту. Використовуючи фракціоновані NFT, Metropoly створила альтернативне інвестиційне рішення для традиційних перешкод, включаючи кредитні чеки, документи та іпотеку.

Інвестори можуть отримувати пасивний дохід від оренди через платформу, яка також надає аналітику в реальному часі для управління інвестиціями. Вони можуть або миттєво продати свої активи, або брати участь в аукціонах, щоб отримати найвищу ставку.

NFT пропонують мінімальний вклад у розмірі лише 100 доларів США, що робить його життєздатним варіантом для інвесторів диверсифікувати свої портфелі. Крім того, NFT підтримуються нерухомістю, захищаючи інвесторів від інфляції, одночасно генеруючи щомісячний дохід від оренди, вартість якого з часом може зрости.

Metropoly наразі зібрав 837 тисяч доларів під час передпродажу, причому ціни зростали в дев’ять етапів. Компанія уклала партнерські відносини з більш ніж двадцятьма криптовалютними особами, ChainAdoption і Tenset, тим самим зміцнивши свою позицію на арені криптовалютних інвестицій.

Бета-версія платформи тепер доступна для громадськості, пропонуючи унікальну можливість криптоентузіастам вийти на ринок нерухомості.

Відвідайте Metropoly зараз

Robotera стає одним із найкращих криптовалют, які можна купити сьогодні, завдяки функціям Metaverse Play-To-Earn

The метавсесвіт Ігровий проект від RobotEra (TERA) взяв на себе лідерство в конкурентному просторі метавсесвіту, надаючи досвід «грай, щоб заробити», який поєднує в собі розваги, створення, взаємодію, дослідження та децентралізоване управління.

Однією з видатних особливостей RobotEra є використання криптовалюти та цифрових активів, що дозволяє гравцям отримувати прибуток від своїх внутрішньоігрових внесків. Платформа також містить елементи віртуальної та доповненої реальності та інтуїтивно зрозумілі інструменти побудови, що сприяє інноваціям і творчості.

Прихильність RobotEra до управління спільнотою та децентралізації є ще одним аспектом, який відрізняє її від інших метавсесвітніх ігор, надаючи гравцям можливість пропонувати або вирішувати реалізацію планів своєї фракції та використання їхніх жетонів скарбниці.

RobotEra також створює середовище, яке сприяє співпраці гравців, обміну та комерції, створюючи чудове середовище, де гравці можуть зв’язувати свої індивідуальні властивості для створення пов’язаних місць, парків розваг, музеїв та додаткових соціальних закладів.

Останнім часом токен TARO від RobotEra отримав сплеск популярності, і наразі перед продажем TARO було зібрано понад 1 мільйон доларів.

Відвідайте RobotEra зараз