Bitcoin впав нижче позначки в 20 000 доларів США вперше з початку січня після значного розпродажу, який почався пізно в четвер і продовжився до ранку п’ятниці. Це ширше криптовалюта ринок пережив розпродаж, спричинений головним чином негативними новинами.

У зв’язку з тим, що в п’ятницю біткойни торгуються нижче значного рівня в 20 000 доларів, багато хто може задатися питанням, які криптовалюти сьогодні краще купувати в нинішньому ведмежому кліматі.

Зниження пояснюється розпродажем на фондовому ринку США та крахом Silvergate Capital, великого криптокредитора, який згортає свою діяльність і ліквідує свій банк. Silicon Valley Bank продав свої активи на суму 21 мільярд доларів зі збитками в 1,8 мільярда доларів, що також вважається суттєвою причиною нинішнього спаду.

Silicon Valley Bank інвестував у казначейські облігації США, які знецінилися через підвищення процентних ставок Федеральним резервом. У результаті банк був змушений збитково продати свої облігації, щоб зміцнити своє фінансове становище.

Протягом 24 годин ринок криптовалюти втратив у вартості понад 70 мільярдів доларів, тоді як біткойн та Ethereum втратили понад 6% на свічковому закритті у четвер. Раніше сьогодні біткойн досяг внутрішньоденного мінімуму в 19 559 доларів, і на момент написання статті він коливається трохи нижче позначки в 20 000 доларів на рівні 19 990 доларів із втратою 1,75% сьогодні. Ethereum зараз торгується на рівні 1409 доларів із втратою 1,90%.

Враховуючи поточну невизначеність ринку, інвесторам рекомендується бути обережними та ретельно розглядати свої варіанти інвестування. Рекомендується виконувати як фундаментальний, так і технічний аналізи перед прийняттям будь-яких інвестиційних рішень. На основі цих аналізів LHINU, KAVA, FGHT, ATOM, METRO, KLAY і CCHG є одними з найкращих криптовалют для покупки сьогодні.

Love Hate Inu запускає платформу для голосування на базі блокчейну з криптовалютними винагородами

Love Hate Inu (LHINU) представляє нову платформу для голосування на основі блокчейну з фокусом «Голосуй, щоб заробити». Ця платформа стимулює анонімне голосування на низку тем, включаючи політику, соціальні проблеми та розваги, з винагородою в криптовалюті. LHINU — це монета-мем, мета якої — запровадити технологію блокчейн в онлайн-опитування та голосування.

Побудована на блокчейні Ethereum, система голосування забезпечує безпечний і прозорий процес, знижуючи ризик маніпуляцій і спаму. Платформа дозволяє користувачам купувати токени за допомогою фіатної або криптовалюти. Кумедні ілюстрації персонажів LHINU привернули значну аудиторію на різних платформах соціальних мереж.

Передпродаж LHINU проводиться поетапно, кожен з яких триває сім днів і поступово підвищує ціну токена. Під час початкового етапу 90% токенів розподіляються для прихильників ініціативи, а решта 10% будуть зарезервовані для розміщення на біржі. На даний момент попередній продаж зібрав понад 259 тисяч доларів із цільових 956 250 доларів.

Метою платформи для голосування є заохочення конструктивних розмов щодо поточних питань, забезпечуючи безпечне та анонімне голосування. Використовуючи технологію розподіленої книги, голосування на основі блокчейну зберігає записи, захищені від підробки, забезпечуючи прозорий і чесний процес голосування. Запуск платформи для голосування LHINU свідчить про значний прогрес у напрямку голосування на основі блокчейну, що робить її однією з найкращих криптовалют на сьогодні.

Відвідайте Love Hate Inu зараз

кава (КАВА)

Незважаючи на нещодавню ведмежу тенденцію криптовалютного ринку, KAVA продемонстрував стійкість, ставши найбільшим щоденним зростанням з волатильністю понад 9% і зрештою зростанням на 2,52% у четвер.

Нещодавні зміни ціни токена можна віднести до запуску валідаторів. Ці кошти екосистеми підвищили ціну токена, оскільки більше валідаторів запускають свої вузли в блокчейні KAVA.

Крім того, валідаторам було запропоновано стимул перенести свою хмарну інфраструктуру на Akash, що призвело до збільшення активності мережі.

Технічні індикатори KAVA свідчать про те, що криптовалюта може продовжити зростання в найближчому майбутньому. 20-денна EMA зараз становить $0,8607, 50-денна EMA — $0,8832, а 100-денна EMA — $0,9406.

Зараз KAVA намагається вирватися з 20-денної та 50-денної EMA. Незважаючи на те, що в довгостроковій перспективі все ще спостерігається спад, успішний прорив 20-денної та 50-денної EMA є показником відновлення.

Зараз RSI становить 52,68. Хоча це не на території перекупленості, це все одно позитивний знак, оскільки він свідчить про те, що існує потенціал для подальшого зростання. Індикатор MACD також показує позитивний знак.

Гістограма MACD попереднього дня становила -0,002, тоді як гістограма MACD поточного дня становить 0,003, що вказує на нещодавно сформований бичачий кросовер. Це вказує на те, що KAVA може набирати позитивну динаміку.

Обсяг також є важливим фактором у визначенні сили тренду. Поточний обсяг KAVA становить 13,683 мільйона, а минулого дня – 19,831 мільйона. Ковзне середнє за обсягом становить 6,927 мільйона, що говорить про те, що тенденція набирає сили.

Поточна ціна KAVA становить 0,887 долара США з приростом на 3,99% сьогодні. Це говорить про те, що існує потенціал для зростання, оскільки рух ціни є позитивним.

Безпосередній опір для KAVA знаходиться на 100-денній EMA на рівні $0,9406, що збігається з горизонтальною областю опору від $0,951 до $0,975. Якщо KAVA зможе подолати цей опір, він зможе продовжити свій висхідний імпульс.

Безпосередня потенційна підтримка для KAVA знаходиться на горизонтальній підтримці від $0,753 до $0,791. Трейдери повинні стежити за ціновою діяльністю KAVA, щоб приймати обґрунтовані торгові рішення.

Додаток Fight Out Fitness змінює гру за допомогою віртуальних ставок на спорт

Любителі фітнесу, які шукають новий спосіб залишатися мотивованими та залученими до тренувань, незабаром зможуть скористатися Fight Out, фітнес-додатком, який справляє шум у фітнес-індустрії. Fight Out поєднує в собі фітнес і фантастичні види спорту, пропонуючи користувачам унікальний віртуальний досвід ставок на спорт.

Додаток дозволяє користувачам створювати команди реальних бійців і робити ставки на їхні бої проти інших користувачів, забезпечуючи безпрецедентний рівень взаємодії, з яким не можуть зрівнятися традиційні фантастичні види спорту.

Окрім ставок на віртуальні види спорту, Fight Out пропонує комплексне рішення для фітнесу. Проект включає в себе плани запровадження в усьому світі тренажерних залів на базі Web3 із найсучаснішим обладнанням та інструментами з підтримкою Web3, такими як електронні дзеркала та детектори, які пропонують користувачам вказівки та знання.

Користувачі можуть заробляти токени REPS, виконуючи тренування та змагаючись з іншими любителями фітнесу. Ці токени можна використовувати для знижок на членство в додатках, доступу до тренувальних центрів, індивідуальних тренувань із фітнес-професіоналами та товарів.

Fight Out також запропонує вражаючий вибір ігор PVP і PVE, які дозволять користувачам розкрити своїх внутрішніх бійців. Користувачі можуть брати участь у лігах, турнірах або ексклюзивних змаганнях, щоб виграти дивовижні призи, заплативши $FGHT. Вони навіть можуть битися з аватарами NFT, беручи участь у віртуальних битвах, пов’язаних із їхнім реальним прогресом у фізичній формі.

Попередній продаж токенів Fight Out від Fight Out був успішним і входить у наступний етап через 6 днів, наразі інвестувавши понад 5,396 мільйона доларів. Це зробило його однією з найкращих криптовалют для покупки сьогодні.

Відвідайте Fight Out Now

Космос (ATOM)

ATOM від Cosmos набирає популярності на ринку, оскільки все більше розробників і підприємств застосовують його технологію для вирішення однієї з найважливіших проблем, з якими стикається технологія блокчейн: нездатність різних мереж блокчейну обмінюватися даними та спілкуватися одна з одною.

В умовах ширшого розпродажу криптовалюти Cosmos (ATOM) вдалося втриматися на плаву.

Дивлячись на технічні індикатори, Cosmos (ATOM) наразі торгується на рівні 11,167 доларів із зміною ціни попереднього дня на 0,68% і поточною денною зміною ціни на 1,23%. Зараз RSI становить 32,97, що вказує на те, що актив все ще знаходиться на території перепроданості.

Індикатор MACD демонструє невелике покращення: гістограма MACD попереднього дня становить -0,199, а гістограма MACD поточного дня -0,186. Це свідчить про те, що криптовалюта може відчувати розворот ведмежого тренду, що може бути обнадійливим знаком для трейдерів.

Що стосується рівнів підтримки та опору, ATOM стикається з негайним опором на горизонтальному рівні опору від 11,230 до 11,328 доларів. Якщо актив зможе пробити цей рівень опору, він може відчути значний висхідний імпульс до наступного рівня опору в 12 доларів. З іншого боку, безпосередня потенційна підтримка становить від 10,493 до 10,647 доларів США, що може служити подушкою проти будь-яких подальших падінь.

Трейдери повинні уважно стежити за рівнями підтримки та опору, а також за індикатором MACD для потенційних торгових можливостей.

Metropoly представляє Real Estate NFT Marketplace для криптоінвесторів

Metropoly запустила NFT-ринок нерухомості, який пропонує криптоінвесторам вигідну та доступну можливість інвестувати. Використовуючи фракціоновані незамінні токени (NFT), Metropoly забезпечує вирішення традиційних інвестиційних бар’єрів, таких як перевірка кредитоспроможності, оформлення документів та іпотека.

Інвестори можуть отримувати пасивний дохід від орендних платежів через платформу, яка спрощує управління інвестиціями за допомогою аналітики в реальному часі. Інвестори також мають можливість негайно продати свою нерухомість або взяти участь в аукціонах за найвищу ставку.

Інвестори можуть диверсифікувати свої портфелі за допомогою NFT від Metropoly, які мають точку входу лише в 100 доларів США. NFT, забезпечені нерухомістю, забезпечують захист від інфляції та щомісячний дохід від оренди, вартість якого з часом може зрости.

Попередній продаж Metropoly вже зібрав майже 645 тисяч доларів США, причому ціни швидко зросли дев’ятьма кроками. Компанія уклала стратегічні партнерства з більш ніж 20 крипто-інфлюенсерами, ChainAdoption і Tenset, які зміцнили її присутність у спільноті криптовалютних інвестицій.

Бета-версія платформи вже доступна.

Відвідайте Metropoly зараз

Клайтн (KLAY)

Klaytn — це блокчейн-платформа, яка пропонує розробникам і творцям метавсесвіту необхідні інструменти для створення віртуальних інфраструктур і програм. Він інтегрує стейблкойни та розробку ринку NFT, одночасно надаючи різні пакети, такі як рішення IPFS, дослідники ланцюжків і бібліотеки смарт-контрактів, щоб допомогти розробникам створювати високофункціональні програми.

KLAY увійшов до списку найбільших криптовалют у четвер, опублікувавши зростання на 4,74%, незважаючи на ширший розпродаж криптовалюти. Сьогодні Klaytn (KLAY) зазнає зростання ціни на 0,75% при поточній ціні 0,2161 долара США.

Технічні індикатори показують, що KLAY наразі перебуває у фазі зниження, RSI становить 40,18, що вказує на умови перепроданості. Гістограма MACD попереднього дня становила -0,0109, тоді як гістограма MACD поточного дня становить -0,0099, що вказує на негативну тенденцію.

KLAY торгується нижче своєї 20-денної EMA в $0,2434, 50-денної EMA в $0,2344 і 100-денної EMA в $0,2211, що вказує на те, що ведмеді мають перевагу. Безпосередній рівень опору знаходиться на 100-денній EMA в 0,2211 долара, яку потрібно було б подолати, щоб відбулося будь-яке зростання.

Дивлячись на потенційні рівні підтримки, психологічний рівень 0,20 долара є ключовою областю підтримки, яка зливається з горизонтальною зоною підтримки від 0,2016 до 0,2048 долара. Якщо KLAY впаде нижче цього рівня, це може призвести до зниження до наступної потенційної підтримки в $0,19, що вказує на подальший ведмежий імпульс.

Платформа C+Charge для покращення досвіду заряджання електромобілів як одна з найкращих криптовалют для покупки сьогодні

C+Charge це платформа, яка використовує технологію блокчейн для визначення місцезнаходження зарядних станцій і здійснення прямих платежів.

C+Charge планує побудувати нові зарядні станції, а також співпрацювати з існуючими мережами, щоб досягти своєї мети зробити зарядку електромобілів доступнішою та простішою.

Інтеграція технології блокчейн забезпечує безперебійний і прозорий процес оплати за допомогою токенів CCHG, а супровідний додаток надає оновлення в режимі реального часу щодо регіональних варіантів оплати та діагностики зарядки транспортних засобів.

Власники електромобілів, які використовують платформу, також отримають жетони Goodness Nature Tokens (GNT) як винагороду, якими можна торгувати в додатку. Ці токени представляють перевірені вуглецеві кредити та підтримуються великими компаніями венчурного капіталу.

Передпродаж C+Charge складається з восьми етапів, кожен з яких триває тиждень до того, як вартість токена знову зросте.

Під час попереднього продажу вже було зібрано понад 2,675 мільйона доларів, і ціна токена зросте ще на наступному етапі попереднього продажу, що зробить його одним із найкращих криптовалют, які можна купити сьогодні до наступного підвищення ціни.

Відвідайте C+Charge зараз