У той час як альткоїни вибухають на фоні вражаючого зростання біткойна до 25 000 доларів, Cryptonews перебирає наративи, щоб знайти альткоїни з найкращою потенційною прибутковістю на сьогоднішньому ринку.

Ринки цього тижня характеризуються зміною напрямку в галузі.

Щойно після FUD від SEC, яка, здавалося б, оголосила регуляторну війну проти криптовалютних фірм, приносячи припинення ставки на кількох платформах і відкриття an розслідування Паксоса (команда, що стоїть за Binance BUSD).

Новий китайський криптовалютний наратив захопив серця та викачав китайські монети, такі як NEO і Filecoin (FIL).

Це сталося в той час, коли Гонконг переходить до зеленого дозволу на криптовалютну торгівлю для роздрібних інвесторів – і a Оголошено інвестиційний фонд у розмірі 50 мільйонів доларів (гонконгських доларів). щоб допомогти розробити криптохаб.

Оголошення про те, що Народний банк Китаю почав кількісне пом’якшення, ще більше підігріли протести.

Це було підтверджено в п’ятницю, коли Китай випустив на світові ринки ліквідні кошти на суму 92 мільярди доларів.

Багато хто припустив, що величезна ін’єкція ліквідності може стати початком наступного зростання криптовалюти.

Отже, на тлі позитивних китайських новин – ринки заблоковані та навантажені кити зараз накопичуються – це може бути чудовий час для покупки.

Команда Cryptonews була зайнята аналізом найкращих проектів у просторі, і наведені нижче проекти є найпотенційнішими на ринку сьогодні.

Fight Out (FGHT)

Минулого року Move-2-Earn набув популярності завдяки таким проектам, як STEPN, спрямованим на монетизацію простих видів діяльності, таких як ходьба. Але інтерес впав, коли стала очевидною нежиттєздатність економіки STEPN.

Fight Out

Fight Out планує змінити це та відновити інтерес до простору Move-2-Earn. Щоб впоратися з цим викликом, Fight Out потрясає світ можливого, надаючи повну систему моніторингу, яка може записувати будь-яку вправу від часу, проведеного в тренажерному залі, до годин, проведених у додзьо.

Зібравши понад 4,5 мільйона доларів під час передпродажу, запущеного ближче до кінця четвертого кварталу 2022 року. Fight Out сподівається усунути бар’єри для входу, які постають у формі знань Web3 і дорогих початкових NFT, пов’язаних із такими платформами, як STEPN.

Основний підхід полягає в тому, щоб відкрити галузь Web3, щоб кожен міг отримати користь, ведучи здоровий спосіб життя.

Додаток Fight Out діє як платформа фітнес-центру, яка дозволяє користувачеві відстежувати, планувати та точно налаштовувати свої розпорядки дня, сон і дієту – у межах монетизованої економіки програми.

Завдяки цьому користувачі, які приєднаються до цієї нової екосистеми, отримають доступ до коучингів у прямому ефірі, навчальних занять, PVP-битв і мережі фізичних тренажерних залів по всьому світу.

Команда Fight Out нещодавно оголосила про запуск прибуткової програми реферальних промо-посилань. Це дає користувачам можливість отримувати 5% комісії за реєстрацію своїх друзів.

Все, що потрібно зробити користувачам, це перейти на домашню сторінку Fight Out, підключити дійсний крипто-гаманець, а потім натиснути кнопку 5% реферального посилання.

На цьому етапі буде створено унікальне реферальне посилання, щоб отримати комісію.

Поділіться посиланням з друзями та родиною або опублікуйте його у своїх соціальних мережах.

Це означає, що кожного разу, коли хтось купує токен $FGHT, ви отримуєте 5% від суми покупки!

Більше того – ця передпродажна суперзірка роздає 250 тисяч доларів! Введіть тут.

Fight Out винагороджує всі типи вправ – і справді платить за допомогою рідного токена $FGHT, що розширює весь ринок фізичних і цифрових винагород. Оскільки передпродажні ціни на токени зростають кожні 12 годин, не пропустіть майбутнє M2E!

Відвідайте Fight Out Now

1 дюйм (1 ДЮЙМ)

Цей провідний проект DEX спостерігав стрибок уваги на фоні позитивного тижня для внутрішньої діяльності проекту.

Вчора 1Inch досяг вражаючої кількості активних користувачів мережі Polygon у 1,4 мільйона.

Це сталося після нового партнерства, яке передбачає співпрацю 1Inch із Bloktopia Metaverse на базі Polygon.

На даний момент 1inch, здається, глибоко зосереджений на розвитку екосистеми. Раніше цього місяця 1inch виявив a Розподіл токенів 10 млн до своєї програми заохочення делегатів.

Очевидно, що вся ця робота окупається: протягом 2023 року 1 дюйм зріс на 81%.

Зараз торгується за $0,65 (24-годинна зміна на -4,8%).

TradingView / 1 ДЮЙМ USDT

У понеділок відбувся величезний сплеск, коли ринки піднялися на 1 ДЮЙМ +18,10%.

Цей раптовий рух швидко вдарив по опору, що призвело до того, що токен похитнувся в локальному відкаті на -7%.

Незважаючи на те, що ціна, здається, консолідується з великою силою біля 0,65 дол. США, ще одне підвищення, ймовірно, підштовхне 1 дюйм до історичного опору 0,745 дол. США (рух на +14,5%).

Тим не менш, ризик зниження заслуговує на увагу – падіння може впасти ціну до локальної зони підтримки близько 0,55 долара (зміщення на -15,5%).

Оскільки RSI сигналізує про ведмежу дивергенцію на рівні 60, а MACD лише забезпечує заспокоєння на рівні 0,0001 – все, здається, стоїть на місці.

Поточний ризик 1inch: Структура коефіцієнта винагороди становить 0,93 – не дуже привабливий запис.

Можливо, варто дочекатися кращого входу після більш тривалого періоду консолідації. Якщо RSI зможе ще більше охолонути, а MACD залишиться на підвищенні, це може сигналізувати про наступну частину цього підйому.

Купуйте 1 дюйм тут

Метрополія (METRO)

Огляд Metropoly Crypto Presale – чи є METRO гарною інвестицією?
Джерело / Митрополія

Метрополія — це перспективний криптопроект нерухомості, який прагне стати головною платформою для токенізації нерухомості.

Платформа створює повністю децентралізований ринок нерухомості, заснований на блокчейні, з метою демократизації доступу до проектів нерухомості, дозволяючи навіть часткові частки в інвестиціях у нерухомість.

Платформа використовує технологію NFT для надання доказів власності та дозволяє інвесторам претендувати на частку потоків пасивного доходу.

Metropoly прагне зменшити бар’єри для входу в інвестиції в нерухомість, дозволяючи навіть найменшим роздрібним інвесторам отримати доступ до нерухомості.

Платформа також скорочує середній час купівлі нерухомості з 60 днів до 20 секунд і допомагає усунути капітальний бар’єр для входу з невеликими інвестиціями в розмірі 100 доларів США замість 15% депозиту.

Metropoly вже залучила 500 тис. доларів США в якості фінансування через попередній продаж, і його токенономіка є сприятливою з егалітарним початковим розподілом токенів.

$МЕТРО токен служить основним засобом розрахунків на платформі Metropoly, який використовується для купівлі та продажу нерухомості на ринку та для виплати потоків пасивного доходу від нерухомості, що належить.

Платформа збирається запустити свої перші властивості в наступному місяці з планами щодо лістингу CEX, підключення до GameFi та запропонованої функції кредитування в майбутньому.

Купуйте Metropoly тут

SingularityNET (AGIX)

У лютому цього року AGIX вибухнув на фоні ажіотажу навколо ChatGPT і Google Bard.

Ажіотаж на ринку призвів до приголомшливого зростання на 250%.

Однак, оскільки наратив заспокоївся, заспокоїлися і ціни. За останні два тижні спостерігалося глибоке локалізоване відновлення (-41%).

Але сонце все ще світить для цієї перлини старої школи. Лише цього тижня на SingularityNET Twitter набрало 100 тисяч підписників, демонструючи безперервне зростання популярності.

З моменту відновлення AGIX провів два тижні у вузькому діапазоні, поки ринки оцінюють величезні прибутки.

Двотижнева боротьба за консолідацію на рівні 0,40 доларів США призвела до того, що AGIX бореться за те, щоб утриматися від 20-денної MA за місцеву підтримку.

Зараз торгується за 0,39 дол. США (24-годинна зміна на -6,97%).

Цінова дія AGIX, здається, має намір продовжувати консолідацію.

TradingView / AGIX USDT

Трейдери чекають, чи відскочать ринки, коли повільно зростаюча 200-денна MA нарешті зійдеться з ціною.

Є надія, що це забезпечить рівень консолідації з підтримуючими ногами, які могли б каталізувати відскок.

Оскільки RSI значно охолодився за останні два тижні, зараз він показує бичачу позначку 41. Це сигнал перепроданості.

MACD, навпаки, становить -0,00116. Ця незначна ведмежа дивергенція відображає постійні нижчі максимуми, які спостерігаються в процесі консолідації. І це може вказувати на необхідність перевірити підтримку конвергенції між нижньою лінією тренду та зростаючою 200-денною MA.

Загалом AGIX все ще орієнтується на стійкий опір на рівні 0,65 долара (перехід на +65%).

У той час як ризик зниження мінімальний, з неминучою конвергенцією 200-денної середньої, що формує мережу безпеки нижче поточної ціни. Це дає ризик зниження до $0,325 (-17%).

Співвідношення «ризик: винагорода» тоді вражає — 3,88 — дуже хороший вихід, оскільки консолідація, здається, готова до незабаром прориву.

Купуйте AGIX тут

C+Charge (CCHG)

C+Charge ($CCHG) — це нова криптовалюта, яка струсить індустрію вуглецевих кредитів.

Цей інноваційний стартап має на меті скористатися прогнозованим зростанням галузі на 2,4 трильйона доларів США до 2027 року. І вам не потрібно шукати далеко, щоб переконатися в його актуальності.

На дорогах ми бачимо, як зарядні станції для електромобілів з’являються для парків блискучих Tesla. І C+Charge пропонує шанс звичайним людям отримати шматок пирога.

Компанія пропонує платіжну систему Peer-2-Peer (P2P) для зарядки електромобілів (EV) за допомогою технології блокчейн.

Завдяки цій системі водії електромобілів можуть заробляти вуглецеві кредити та отримувати прибуток від зростання галузі.

Зараз лише такі великі виробники електромобілів, як Tesla, користуються вуглецевими кредитами. Чому ці прибутки повинні концентруватися в руках небагатьох?

C+Charge має на меті вирівняти умови гри та надати ці винагороди власникам електромобілів.

Попередній продаж токена CCHG вже триває, що дає першим інвесторам шанс потрапити на перший поверх цього екологічного проекту. Також існує роздача в розмірі 50 тисяч доларів для інвесторів, які починають пташку.

Приєднуйтесь до революції C+Charge сьогодні та станьте частиною проекту, який змінює навколишнє середовище.

Не пропустіть цю можливість підтримати багатообіцяючий проект, який має потенціал для великих прибутків.

Купуйте CCHG тут

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.