У четвер криптовалютний ринок пережив значний спад після сигналів лиха від Silvergate Capital, відомого банкіра в індустрії цифрових активів. Ціна біткойна впала на 1,99% за останні 24 години і зараз становить 23 269 доларів.

Екзистенційна загроза, з якою стикається Silvergate, застрахований федеральним банком США, створює ризик для фінансової системи та викликає нові заклики до SEC правила крипто. З такими потрясіннями на ринках, які найкращі криптовалюти купувати сьогодні?

Silvergate затримав подання свого річного звіту до Комісії з цінних паперів і бірж і нещодавно продав цінні папери за низькими цінами, щоб запобігти витоку банків. Як наслідок, у четвертому кварталі вона зафіксувала збиток у 1 мільярд доларів. Як запобіжний захід, Coinbase Global припинив здійснювати будь-які платежі в Silvergate та з нього.

Ця криза в Silvergate може сильно вплинути на крипторинок, враховуючи роль банку як посередника для важливих переказів між біржами та маркет-мейкерами. Багато альткойни є основною причиною падіння, з EthereumCardano і Polygon на 2,3%, 3,5% і 3,8% відповідно.

Враховуючи недавній спад на крипто-ринку, важливо оцінити фундаментальні та технічні характеристики криптовалют, розглядаючи варіанти інвестування. Виходячи з такого аналізу, FGHT, MKR, CCHG, CFX і TARO є одними з найкращих криптовалют для покупки сьогодні.

Fight Out надає потужний удар завдяки персоналізованим аватарам NFT і жетонним нагородам

Майбутній проект Move-to-Earn Fight Out приносить цікавий поворот на ринок додатків для фітнесу з передовою технологією Web3 і move-to-earn (M2E). Індустрія фітнесу бореться з високим відсотком відсіву та відсутністю мотивації, за даними IHRSA, половина нових відвідувачів тренажерного залу кидає протягом шести місяців. Пандемія COVID-19 лише посилила ці проблеми.

Fight Out прагне вирішити ці проблеми, надаючи персоналізовані аватари NFT, які відображають фітнес-статистику, індивідуальні плани тренувань і мотивацію за допомогою винагород жетонів REPS, які можна обміняти на сувеніри, абонементи в тренажерний зал і підписки на програми.

У четвертому кварталі 2023 року компанія планує запустити свій перший тренажерний зал, обладнаний технологією Web3, з цифровими дзеркалами, що демонструють профілі користувачів, і датчиками, що відстежують тренування для персоналізованих порад.

Крім того, Fight Out має домінувати Web3 ринок бойових видів спорту з його фентезійною платформою ставок. Користувачі можуть створювати власні фантастичні бойові склади та отримувати прибуток від ставок на матч проти однолітків або незнайомців.

Платформа Metaverse від Fight Out також дозволить уболівальникам змагатися між собою та провідними спортсменами, створюючи всеохоплююче рішення для фітнес-додатків.

Інвестори можуть отримати до 63% бонусів під час передпродажу, при цьому токен FGHT вже зібрав понад 5 мільйонів доларів. Завдяки багатогранному підходу, включаючи M2E, засоби масової інформації, майстер-класи та посібники з тренувань, Fight Out може стати провідним гравцем на криптовалютному ринку, що робить його одним із найкращих криптовалют на сьогодні.

Відвідайте Fight Out Now

MakerDAO (MKR)

MakerDAO, провідний протокол DeFi, запропонував дозволити користувачам позичати його стейблкойн DAI, використовуючи його токен управління MKR як заставу. Ця пропозиція, яка є частиною плану «Завершення» Руна Крістенсена, викликала занепокоєння серед деяких членів криптоспільноти. Незважаючи на це, MakerDAO залишається найкращим протоколом кредитування DeFi із загальною заблокованою вартістю понад 6 мільярдів доларів. У разі успіху пропозиція може збільшити ліквідність і впровадження MKR. MakerDAO планує представити новий модуль управління, щоб користувачі могли голосувати за пропозицію.

Незважаючи на ведмежу ринкову тенденцію, яка вплинула на більшість криптовалют, токен управління MKR від MakerDAO зріс на 19% за останні сім днів, випереджаючи світовий ринок криптовалют та інші криптовалюти на основі Ethereum. За останній місяць ціна MKR зросла більш ніж на 40%.

Нещодавнє застосування нижчих комісій за запозичення 1 березня компанією Maker DAO підвищило обсяг торгів MKR більш ніж на 200%, що привернуло більший інтерес до пропозицій запозичень Maker і збільшило активність у мережі. На момент написання MKR торгується на рівні 888 доларів, що на 4,12% менше за день, з обсягом торгів у 168,27 мільйонів доларів, що становить 164,32% зростання за останні 24 години.

Незважаючи на ведмежу тенденцію, MKR намагається зберегти свій тижневий приріст і виходить у число лідерів тижневого зростання в поточному розпродажі. У короткостроковій перспективі очікується, що криптовалюта продовжить відкат, причому підтримка, можливо, буде знайдена в діапазоні від 822 до 838 доларів США, а безпосередній опір – у 930 доларів.

Від ват до гаманця: інноваційне рішення C+Charge EV робить його одним із найкращих криптовалют для покупки сьогодні

C+Charge — це нова платформа на основі блокчейну, яка пропонує інноваційне рішення для зарядки та оплати для власників електромобілів (EV). Зі зростанням попиту на альтернативні джерела енергії, які відповідають зростаючому поширенню електромобілів у всьому світі, потреба в надійній зарядній інфраструктурі стала гострою проблемою. Новаторська платформа C+Charge має на меті вирішити цю проблему та забезпечити оптимальний досвід для власників електромобілів.

C+Charge планує співпрацювати з існуючими зарядними станціями під час будівництва нових, що дозволить клієнтам швидко знаходити найближчі зарядні станції та платити за допомогою токена CCHG. Технологія блокчейн, що лежить в основі CCHG, забезпечує прозору та ефективну обробку платежів. Додаток платформи також пропонує інформацію в реальному часі про місцеві варіанти зарядки та діагностику автомобіля.

Крім того, власники електромобілів, які використовують C+Charge, отримають токени Goodness Native Tokens (GNT) як вуглецеві кредити, що представляють собою перевірені добровільні вуглецеві кредити, якими можна торгувати в додатку. Ці токени користуються підтримкою великих компаній венчурного капіталу, таких як a16z Crypto та Invesco.

Завдяки партнерству з Flowcarbon C+Charge дозволяє власникам електромобілів отримувати вуглецеві кредити у вигляді GNT щоразу, коли вони заряджаються. Платформа пропонує універсальну, просту в доступі платіжну систему, яка не потребує дорогого обладнання для точки продажу. Водії можуть просто використовувати токен CCHG для оплати, надаючи менеджерам автопарків можливість контролювати та вирішувати проблеми з певними платіжними станціями.

Додаток C+Charge надає водіям електромобілів надійний спосіб пошуку станцій, які працюють і доступні для використання, разом із відстеженням вуглецевих кредитів, забезпечуючи безперебійну оплату за кілька варіантів інтеграції платформ і геолокаційні станції легкого доступу.

Очікується, що до 2027 року галузь вуглецевих кредитів досягне 2,4 трильйона доларів, а платформа C+Charge розширить доступ до водіїв електромобілів. Оскільки зміна клімату продовжує залишатися критичною глобальною проблемою, платформа C+Charge прагне зменшити вплив викидів вуглецю та зробити внесок у пом’якшення впливу зміни клімату.

C+Charge розділила свій попередній продаж на вісім етапів, кожен з яких триває тиждень. На даний момент проект зібрав понад 2 мільйони доларів США, і менш ніж за 5 днів ціна зросте. Це чудовий час, щоб захопити кілька токенів і утвердити CCHG як одну з найкращих криптовалют, які можна купити сьогодні.

Відвідайте C+Charge зараз

Conflux (CFX)

Токен CFX від Conflux Network зріс на 22,43% під час свічкового закриття в середу, завдяки раунду фінансування DWF Labs у розмірі 10 мільйонів доларів. Інвестиційна компанія купила значну кількість токенів CFX у Conflux Foundation, які з часом будуть розблоковані для задоволення потреб у зростанні проекту. Це фінансування дозволить мережі блокчейнів рівня 1 розширити свою базу користувачів і вдосконалити свій технологічний набір.

Зараз CFX торгується на рівні 0,222 долара США, а рівень Fib 0,382 на рівні 0,2458 долара виступає опором протягом останніх кількох днів. Вчорашнього кроку виявилося недостатньо, щоб подолати опір, і сьогоднішнє відновлення може призвести до того, що криптовалюта повторно перевірить Fib 0,5 на рівні 0,2083 долара, а 20-денна EMA також відстає як потенційна підтримка на рівні 0,1956 долара.

У зв’язку з нещодавнім падінням ринку криптовалют трейдерам рекомендується дочекатися зміни ціни, щоб отримати підтримку, перш ніж укладати будь-які угоди.

Партнерство Conflux з China Telecom і Little Red Book також могло сприяти зростанню. Компанія співпрацює з China Telecom для створення SIM-карти з підтримкою блокчейну, яка може стати найбільшим апаратним продуктом блокчейну в усьому світі, вміщуючи велику кількість користувачів і додатків.

Увійдіть у RobotEra: нову еру ігор

RobotEra, незабаром метавсесвіт криптопроект має намір підняти планку в ігровому просторі Web3 за допомогою метавсесвіту, схожого на пісочницю. Маючи свободу співпрацювати з іншими гравцями, щоб створювати все, що вони можуть собі уявити, RobotEra прокладає шлях до нової ери інтерактивних, захоплюючих ігор.

Платформа пропонує спільний світ, який об’єднує унікальні землі гравців, відкриваючи безмежні можливості для тематичних парків, концертів, музеїв тощо.

Передісторія RobotEra розгортається в галактиці Альфа на Таро, де гравці стануть роботами з людськими думками та емоціями. Коли останній абориген, що вижив, зникне, роботи створять нову цивілізацію та світле майбутнє, повернувши планеті колишню славу.

Метавсесвіт складається з семи різних фракцій, кожна зі своїм власним набором атрибутів і переваг. Гравці можуть налаштовувати свою землю, видобувати ресурси та створювати власних роботів-компаньйонів, які допоможуть їм досліджувати та процвітати в цьому новому світі. Роботи-компаньйони мають унікальний зовнішній вигляд, який можна налаштувати за допомогою редактора роботів, і кожен робот-компаньйон є NFT, і ними можна вільно торгувати або здавати в оренду.

Зараз RobotEra проводить передпродаж для свого майбутнього криптопроекту метавсесвіту. Гравці, які беруть участь у передпродажі, отримають можливість придбати роботизовані NFT і земельні NFT, які можна використовувати в екосистемі гри. Передпродаж дає гравцям шанс потрапити на перший поверх цього захоплюючого нового проекту та бути одними з перших, хто дослідить метавсесвіт і створить у ньому власний унікальний світ.

Не пропустіть шанс інвестувати в попередній продаж токенів TARO від RobotEra — він швидко досягає позначки в 1 мільйон доларів, але у вас ще є час отримати свої токени зі знижкою, перш ніж він перейде на етап 2 і ціни зростуть.

Відвідайте RobotEra зараз