Найкращі криптовалюти

Основні криптовалюти різко відступили від попередніх денних максимумів, але бичачий тренд останніх кількох днів залишається незмінним, а біткойни, подібні до біткойна, долають основний опір до зростання та відкривають двері для подальшого зростання в найближчі дні та тижні. .

Зокрема, у вівторок біткойн подолав ключовий рівень опору в 25 000 доларів США, піднявшись до середини 26 000 доларів, а потім повернувся до поточних рівнів у середині 24 000 доларів. Це означає, що тепер двері відкриті для повторного тестування опору в районі 28 000 доларів.

Американські фондові ринки продовжують боротися через занепокоєння щодо передбачуваної крихкості банківської системи США та на тлі очікувань того, що ФРС, незважаючи на це, продовжуватиме посилювати ризики, продовжуючи підвищення ставок, навіть якщо зараз очікується менше підвищення. Це може бути зустрічним вітром для криптовалюти.

Але наративи про переваги криптовалюти над існуючою фіатною/банківською фінансовою системою можуть підтримувати біткойн як своєрідну «безпечну гавань», подібно до того, як очікується, що золото буде добре працювати (інвестори переходять у тверді гроші).

Інвестори, які шукають альтернативи основним монетам, можуть захотіти розглянути деякі з перерахованих нижче альткойнів, які були або, ймовірно, будуть дуже хорошими в майбутньому.

Conflux (CFX) – Ймовірний повторний тест лютневих максимумів

У той час як криптовалюта різко відступила від попередніх максимумів сесії в $0,33 с за токен, Conflux (CFX) продовжує вражаючий прогрес у напрямку до максимумів минулого місяця в районі $0,367.

На поточних рівнях близько $0,29 у вівторок CFX зріс ще на 11%, збільшивши свій приріст після минулого тижня від 50-денної ковзної середньої в районі $0,1450 до понад 110%. Бики продовжуватимуть націлюватися на короткострокове випробування лютневих максимумів.

Love Hate Inu (LHINU) – Новий вірусний попередній продаж

Love Hate Inu (LHINU) — нова вірусна монета-мем, натхненна собаками, яка незабаром стане джерелом соціальної платформи Vote-to-Earn (V2E) під такою ж назвою, яка незабаром буде випущена. Щоб профінансувати розробку своєї нової платформи, Love Hate Inu проводить попередній продаж своїх токенів LHINU, і попередній продаж уже є одним із Найспекотніший 2023 рік.

Стартап мемів у соціальних мережах уже зумів зібрати колосальні 600 000 доларів менш ніж за тиждень після запуску передпродажу. Це свідчить про те, як проект став вірусним у соціальних мережах – після першого твіту @LoveHateInu менше тижня тому сторінка зібрала 34,3 тисячі підписників.

Інвестори в захваті від потенціалу проекту, враховуючи, що наразі це одна з небагатьох існуючих платформ для голосування, щоб заробити, і вона поєднує в собі вірусність мемів та обговорення найвірусніших/суперечливих тем у світі.

Відвідайте Love Hate Inu зараз

Synthetix (SNX) – можливий новий сплеск на 50%.

Synthetix (SNX), яка наразі торгується близько $3,0 за токен і зросла приблизно на 50% порівняно з мінімумами минулого тижня близько $2,0 за токен, здається, знаходиться на порозі великого прориву. Якщо він зможе піднятися вище рівня опору в районі $3,30, схоже, на карті буде швидкий сплеск до підтримки, яка перетворилася на опір в районі $4,40. Це може призвести до швидкого зростання в районі 50%.

Fight Out (FGHT) – зібрано понад 5,4 мільйона доларів

Fight Out — це абсолютно новий фітнес-додаток і мережа тренажерних залів web3, які винагороджують своїх користувачів за тренування, виконання завдань і змагання в першому у своєму роді фітнес-метавсесвіті.

У той час як існуючі додатки M2E, такі як STEPN, відстежують лише кроки та вимагають дорогих бай-інів для невзаємозамінних токенів (NFT), щоб взяти участь, Fight Out використовує більш цілісний підхід до відстеження та винагороди своїх користувачів за їхні вправи та діяльність, і не потрібні будь-які дорогі бай-іни для участі.

Наразі Fight Out проводить попередній продаж токена FGHT, який буде підтримувати екосистему Web3, і вже зібрав колосальні понад 5,4 мільйона доларів. Планується, що токен буде розміщено на централізованих біржах у квітні за ціною 0,033 долара за токен.

Інвестори повинні діяти швидко, оскільки якщо вони зараз забезпечать токени, вони можуть отримати майже 30% прибутку до того моменту, коли криптотокени будуть представлені на біржах на початку 2 кварталу. Інвестори повинні знати, що залежно від того, скільки токенів вони купують і на який термін вони вирішать їх передати, вони можуть отримати величезний бонус до 67%.

Інвестори також можуть отримати додатковий 5% бонус на всі токени, придбані тими, хто використав реферальне посилання. Fight Out також проводить розіграш на 250 000 доларів.

Відвідайте Fight Out Now

Оптимізм (OP) – незабаром може випробувати рекордні максимуми

Optimism (OP), токен, який забезпечує високоефективне рішення для масштабування рівня 2 Ethereum Optimism, може бути на межі досягнення рекордних значень. Криптовалюта зросла приблизно на 50% від мінімумів минулого тижня в зоні 1,80 долара за токен і зараз переходить з рук в руки близько 2,70 долара.

Нещодавно він повернувся на північ від своїх 21 і 50 DMA, відкривши двері для повторного тестування рекордних максимумів, досягнутих у лютому в районі $3,25. Прорив вище тут може відкрити двері для швидкого стрибка до $3,50.

Metropoly (METRO) – крипто-стартап, який прагне трансформувати ринок нерухомості

Metropoly має амбітну мету – трансформувати ринок нерухомості шляхом демократизації доступу до інвестицій у нерухомість. як? Створивши перший у світі ринок для незамінних токенів нерухомості (NFT).

І ці NFT не для цифрової нерухомості в якомусь метавсесвіті. Ці токени представляють реальну частку власності в нерухомому майні, яке Metropoly також буде здавати в оренду, щоб власники могли отримувати пасивний дохід.

Наразі Metropoly проводить попередній продаж для фінансування свого поточного розвитку, і зараз зібрано понад 825 000 доларів США. Стартап вже випустив a бета-версія своєї платформи, яка вже виглядає чудово та стає дуже популярною.

Перешкоди для традиційних інвестицій у нерухомість у всьому світі величезні. Metropoly сподівається, що її платформа зможе вирівняти умови гри, за допомогою яких інвестори зможуть почати володіти нерухомістю всього за 100 доларів. Передпродажні інвестори повинні мати на увазі, що мають шанс виграти частину масштабної, провідної в галузі роздачі 1 мільйон доларів від Metropoly.

Відвідайте передпродаж Metropoly тут