Джерело: Adobe/Studio_East

Буквально через день після судді уповноважений збанкрутілий криптокредитор Voyager Digital продати свої активи криптобіржі Binance.USМіністерство юстиції США (DOJ) звернулося із закликом заблокувати продаж, подавши заяву звернення що може зірвати це.

Апеляцію, зареєстровану в суді США з питань банкрутства Південного округу Нью-Йорка, подало Управління опікунів США, яке є філією департаменту, якому доручено наглядати за адмініструванням справ про банкрутство та приватними довіреними особами.

Раніше цього місяця американський суддя у справах про банкрутство Майкл Вайлз дав зелене світло плану реструктуризації Voyager на слуханнях у Нью-Йорку, дозволивши збанкрутілому кредитору продати свої активи Binance.US за угодою, вартість якої оцінюється приблизно в 1,3 мільярда доларів. Уайлз схвалив план реструктуризації, незважаючи на заперечення, подані регулятором ринків цінних паперів США, Комісією з цінних паперів і бірж (SEC). Суддя відхилив протидію агентства запланованій угоді, проігнорувавши стурбованість SEC щодо того, що Binance.US керує незареєстрованою біржею цінних паперів.

Після завершення продажу клієнтам «Вояджера» буде дозволено виводити кошти з орієнтовним відсотком повернення 73% від вартості їхніх депозитів на момент банкрутства кредитора.

Якщо угода буде скасована і Voyager не знайде іншого покупця на свої активи, компанія, що зруйнувалася, також може прийняти рішення про самоліквідацію. Однак, за словами Офіційного комітету незабезпечених кредиторів Voyager, це, швидше за все, призведе до значно менших прибутків для кредиторів.

«Трансакція Binance.US призведе до більшого відшкодування для кредиторів, ніж самоліквідація», — йдеться в заяві комітету. твіт минулого січня.

«Binance.US погодився внести низку важливих змін. Підводячи підсумок, криптовалюта буде перенесена з Voyager на http://Binance.US лише тоді, коли кредитори зможуть її негайно вилучити, і перекази відбуватимуться щотижня», – повідомляє комітет.

Проблемний криптокредитор подав заяву розділ 11 банкрутство минулого липня. Цей крок спровокував війну ставок між основними біржами Binance і конкурентна платформа FTX. У жовтні 2022 року обмін Сема Бенкмана-Фріда отримано схвалення судом у справах про банкрутство США плану придбання активів Voyager. Однак крах FTX невдовзі після цього завадив їй завершити угоду та проклав шлях для повернення біржі Changpeng ‘CZ’ Zhao за стіл переговорів. У результаті в середині грудня 2022 року Binance.US оголосив про придбання активів Voyager. Комісія з цінних паперів і цінних паперів (SEC) висловила свою позицію проти угоди в січні минулого року.