Джерело: Reddit

Аналітик даних Pledditor виявив, що три модератори, пов’язані з криптовалютним форумом Reddit, продали понад 100 000 Жетони MOON перед закриттям програми Community Point.

За даними Reddit’s оголошення 17 жовтня платформа оприлюднила свої плани припинити свою довготривалу службу винагород «Бали спільноти» на основі блокчейну до 8 листопада.

Ці бали спільноти є токенами ERC-20, викарбуваними в ланцюжку Ethereum, але пізніше масштабованими до мережі масштабування Arbitrum Nova. Учасники могли викупити токени, щоб придбати значки, GIF-файли та інші функції на Reddit.

Причина припинення Reddit межує з проблемами регулювання та масштабованості.

Хоча бали спільноти відкривали величезні можливості, не було можливості широко розповсюдити їх у своїй екосистемі.

Однак дані від Pledditor показують, що три модератори діяли на основі інсайдерської інформації, продаючи значну кількість MOON, рідного токена спільноти r/CryptoCurrency.

За даними Pledditor, понад 100 000 MOON було переведено модератором «u/Mcgillby» через різні транзакції в Arbitrum Nova Blockchain, що перетворило їх на ETH на суму понад 23 000 доларів США.

Криптофорум Reddit падає, оскільки токени MOON падають

Інший модератор, «u/Rider_of_the_storm», нібито скинув 345 422 MOON, вартість яких на момент передачі оцінювалася в 71 963 долари на адресу обміну, яку ще не було пов’язано з користувачем.

Модератор “/u/IHaventEvenGotADog” зробив невстановлена ​​сума передачі MOON до Arbitrum Nova.

До аналітичних аналізів даних у ланцюжку крипто-спільнота Reddit висловила розчарування через припинення «Очок спільноти», назвавши це клопотом.

Оскільки Reddit припинив підтримку балів спільноти, токен MOON впав приблизно на 84% з $0,25 до $0,04 на момент публікації.

Незважаючи на суперечки навколо величезного розпродажу та можливого розриву, група Cryptocurrency subreddit заявив що модератори отримали сповіщення раніше.

Як зазначено в заяві, адміністратори форуму отримали повідомлення про припинення програми Community Points за годину до оприлюднення оголошення.

Однак це не сприйняли багато учасників спільноти на форумі. Вони вважають, що закриття програми нарахування балів було зроблено для того, щоб уникнути судових процесів з боку регулятора Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).