© Марина Путілова

ПРЕС-РЕЛІЗ

Женева, Швейцарія, вівторок, 21 березня 2023 р. За словами Джеймса Кумбса, головного виконавчого директора та співзасновника вантажної платформи Raft, розумні технології, що забезпечують автоматизацію операцій і кращий обмін даними, допоможуть експедиторам побудувати більш ефективні та стійкі ланцюги поставок.

Експедитори мають унікальну можливість запропонувати своїм клієнтам-вантажовідправникам кращі послуги за допомогою нових технологій, сказав він делегатам на зустрічі в штаб-квартирі FIATA вчора.

«Ми перебуваємо на критичній точці перелому, коли недостатньо бути просто експедитором транзакцій», — сказав Кумбс.

«Це унікальний момент часу, коли технологія автоматизації нарешті досягла того місця, де вона може вплинути на традиційно орієнтовану на людину роботу експедитора.

«Майбутнє експедирування вантажів залежить від людського досвіду, доповненого технологіями та програмами штучного інтелекту, ставлячи автоматизацію та прозорість на перший план».

Raft використовує рішення штучного інтелекту (ШІ) для вирішення операційних проблем, з якими стикаються експедитори, шляхом автоматизації трудомістких завдань протягом усього життєвого циклу вантажу, починаючи від операцій, митниці та фінансів, а також завдань, пов’язаних із клієнтами, таких як звітність про викиди.

«Ми бачили, що компанії з оперативним ноу-хау не мали інженерів машинного навчання, і навпаки», — сказав Кумбс.

«Ми створили платформу автоматизації операцій за підтримки штучного інтелекту, щоб дозволити експедиторам будь-якого розміру відповідати мінливим очікуванням клієнтів економічно ефективним і масштабованим способом.

«Наша клієнтська база зростає, і ми вже розгортаємо нашу технологію для великої кількості експедиторів, допомагаючи революціонізувати спосіб їх роботи, щоб змінити ландшафт на краще».

Кумбс виступив на панелі, присвяченій тому, як технології та штучний інтелект можуть допомогти експедиторам на заході FIATA в Женеві, Швейцарія.

«FIATA допомагає своїм членам сприймати цифровізацію у своєму власному темпі за допомогою своєї цифрової стратегії, водночас представляючи новітнє інноваційне програмне забезпечення через серію вебінарів Digital Lab», — поділився д-р Стефан Грабер, генеральний директор FIATA.

«FIATA заохочує своїх членів досліджувати рішення Raft, яке інтегрується з платформами TMS експедиторів, щоб зробити весь процес доставки більш видимим».

Зустріч у штаб-квартирі FIATA досліджувала потребу експедиторів у створенні стійкості у світлі пандемії, війни в Україні, зростання цін на енергоносії та інших кліматичних катаклізмів, які створюють проблеми для глобальних ланцюгів поставок і сталого розвитку.

«FIATA вітає такі інноваційні інструменти, як той, що надає Raft, який дозволяє середнім і малим транспортно-експедиторським компаніям скористатися перевагами нових технологій», – додав доктор Іван Петров, президент FIATA.

Джеймс Кумбс і Нісарг Мехта, головний технічний директор, заснували Raft у 2017 році з метою використання передових технологій для радикального покращення робочих процесів експедиторів.