Launchpad XYZ поєднує інструменти штучного інтелекту та чутливі до часу стимули в передпродажі криптовалют LPX

Зібравши 1,92 мільйона доларів під час поточного попереднього продажу токенів LPX, Launchpad XYZ залучає різноманітних інвесторів у криптовалюту, пропонуючи як корисні, так і обмежені за часом стимули. Виручка від попереднього продажу призначена для розробки платформи, орієнтованої на різноманітні додатки Web 3.0, включаючи децентралізований обмін і часткове володіння цінними активами.

Відвідайте Launchpad XYZ зараз

Динамічний підхід до стимулів перед продажем криптовалюти

Спочатку Launchpad XYZ запропонував 20% бонус на попередній стадії попереднього продажу токенів LPX. З часом цей бонус зменшується на 1% кожні сім днів. Зараз бонус становить 12%, залишилося ще 4 дні.

Функціональність є основою пропозиції Launchpad XYZ. Після завершення попереднього продажу криптовалюти LPX платформа планує представити a децентралізований обмін для обміну токеном і Торгівля NFT. До цінних активів, таких як нерухомість і розкішні автомобілі, також можна буде отримати доступ через часткове володіння.

Щоб скористатися перевагами цих функцій, користувачам потрібно буде поставити свої токени LPX щонайменше 90 днів.

Інструменти ШІ для криптоінвесторів

Криптостартап Launchpad XYZ інтегрується штучний інтелект на свою платформу для допомоги інвесторам. Їхній інструмент штучного інтелекту під назвою Launchpad Quotient аналізує дані з понад 400 точок, щоб надати криптоінвесторам інформацію про співвідношення ризику та винагороди. Крім того, вікно пошуку за допомогою ШІ на інформаційній панелі компанії запропонує пропозиції щодо які криптовалюти ідеально підходять для інвестицій на основі запитів користувачів.

Команда, що стоїть за криптостартапом, включає Генеральний директор Теренс Рібаудоякий має понад десятирічний досвід роботи в галузі Web 3.0.

Прозорість проекту підвищують загальнодоступні профілі LinkedIn для всі члени основної команди. Заглядаючи вперед, Launchpad XYZ має чітко визначену дорожню карту, яка включає розгортання гаманця Web 3.0 у 2023 році разом з іншими пропозиціями, такими як каталог токенів і освітній центр до кінця року.

Оскільки нові гравці, такі як Launchpad XYZ, приєднуються до дедалі більш конкурентного ринку криптовалютних стартапів, їхня зосередженість на функціональності, прозорості та інструментах, що керуються штучним інтелектом, дозволяє зазирнути в нові тенденції інвестиційних платформ Web 3.0. Незважаючи на те, що попередній продаж токенів LPX продовжує привертати увагу та капітал, він створює прецедент того, як комунальні послуги та ШІ можуть об’єднатися в галузі.

Відвідайте Launchpad XYZ зараз

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.