Криптокити виявляють інтерес до передпродажу Launchpad XYZ, натякаючи на майбутній потенціал стартапу. / Зображення за HappyWhaleAdobe Stock

Останнім часом криптокити непомітно беруть участь у передпродажі криптовалюти Launchpad XYZ, стартапу, який зосереджується на торгівлі штучним інтелектом у сфері криптовалют.

У 2023 році планується запуск комплексної платформи, і компанія вже зібрала понад 1,88 мільйона доларів США на поточному передпродажі. Це діяльність китів підняв питання про те, що ці великі інвестори можуть знати або очікувати про майбутній потенціал платформи.

Відвідайте Launchpad XYZ зараз

Багатогранні пропозиції Launchpad XYZ

Описується як «всеохоплююча екосистема web3», Launchpad XYZ готується обслуговувати як новачків, так і ветеранів у криптоспільноті.

За словами генерального директора Теренс Рібаудо, платформа функціонуватиме як «гуманізований, керований портал» у блокчейн. Освітні курси та навчальні матеріали будуть надаватися через програму під назвою LearnWithLaunchpad, орієнтовану на новачків на ринку криптовалют.

Токен $LPX, який займає центральне місце в екосистемі Launchpad XYZ, пропонує різні переваги, зокрема прибутковість ставок, доступ до білого списку та партнерські знижки. Маркер утиліти розроблений, щоб надати користувачам більше, ніж просто базовий доступ до платформи; він побудований таким чином, щоб запропонувати набір додаткових стимулів, які потенційно можуть полегшити продажний тиск коли токен зрештою буде розміщено на основних біржах.

Розширені інструменти для досвідченого трейдера

Для досвідчених криптоінвесторів Launchpad XYZ розробляє Торговий інструмент на основі ШІ який матиме високорівневу аналітику та торгові сигнали. Цей інструмент буде доповнюватися щоденним інформаційним бюлетенем під назвою Trading Edge, який, за словами компанії, надаватиме «лідируючу на ринку альфа-версію».

Платформа явно прагне задовольнити різноманітні потреби спільноти web3, пропонуючи широкий спектр інструментів і ресурсів.

Амбіції Launchpad XYZ виходять за межі торгівлі та освіти. Платформа також планує розгорнути одноранговий ринок NFT, децентралізовану біржу та інші проекти web3, включаючи нові монетні двори NFT та ігри «грай, щоб заробити».

Додатково інтегрована гаманець web3 знаходиться в стадії розробки для захисту та оптимізації активів користувачів. Ці функції узгоджуються з ширшими цілями платформи, щоб запропонувати широкий спектр послуг web3, що робить її універсальним центром для криптоентузіастів.

Інтерес, виявлений криптокитами до передпродажу Launchpad XYZ, дає можливість зазирнути в те, що може бути успішним криптостартапом.

Відвідайте Launchpad XYZ зараз

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.