Джерело: Adobe/shevtsovy

Ринок криптовалюти зріс на 1% за останні 24 години після тижня, коли його загальна капіталізація впала з приблизно 1,18 трильйона доларів у вівторок до 1,1 трильйона доларів у суботу. Проте, завдяки сьогоднішньому невеликому відновленню, ринок зараз становить 1,123 трильйона доларів, що означає падіння на 3% за тиждень і зростання на 35,6% з початку року.

Незважаючи на те, що загальний ринок сьогодні не сильно змінився, є кілька монет, які за останні 24 години продемонстрували приріст вище середнього. Ця стаття підсумовує їх, а також включає кілька цікавих токенів перед продажем, які можуть мати потенціал для стабільного зростання після їх запуску та котирування на біржах.

Стеки (STAX)

STAX зріс на вражаючі 24% за останній день, піднявшись до $0,942498 і завершивши зростання на 58% за останній тиждень. Його поточна ціна також означає, що він зріс на 215% за останні 30 днів, а його графік вказує на дуже сильний імпульс прямо зараз.

Джерело: TradingView

Дійсно, його індекс відносної сили (фіолетовий) піднявся понад 80, а його 30-денне ковзне середнє (червоне) різко піднімається вище 200-денного (синє). Це сигналізує про дуже сильний імпульс купівлі прямо зараз, хоча це може бути лише питанням часу, коли монета стане перекупленою та викличе падіння.

Останнім тижнем ціна STAX зросла через відновлення інтересу до смарт-контрактів і програмних додатків на основі біткойнів. У свою чергу, це було спричинено запуском Ordinals, протоколу для розгортання невзаємозамінних токенів (NFT) у блокчейні Bitcoin.

Будучи найбільшою мережею другого рівня для біткойнів, Stacks має надзвичайно хороші можливості, щоб скористатися перевагами зростання NFT на основі біткойнів. І враховуючи, що BTC залишається найважчим заробітком в екосистемі з найнадійнішою мережею блокчейнів, здається, що люди все більше цікавляться NFT на основі біткойнів, а це означає, що вони цікавляться Stacks.

Таким чином, навіть якщо STAX може стати свідком невеликої корекції в найближчі дні, це пов’язано з подальшим зростанням протягом року.

Нео (NEO)

За 13,23 долара NEO зріс на 7% за останні 24 години та на 27% за останній тиждень. Він також зріс на 59% за останні 30 днів, чому сприяла новина про те, що Гонконг легалізує торгівлю криптовалютою та право власності.

Джерело: TradingView

30-денне ковзне середнє NEO також рішуче піднімається вище свого 200-денного, сигналізуючи про чіткий прорив до нового середньострокового або довгострокового рівня. У той же час відрадно відзначити, що його RSI знову почав зростати до 70 після падіння внаслідок руху майже до 90.

Як згадувалося вище, NEO, швидше за все, зростає через регулювання вхідної криптовалюти в Гонконзіщо викликало на ринку «китайський наратив» і «гонконгський наратив». І оскільки NEO є одним із найбільших китайських токенів і платформ на ринку, він, здається, найбільше виграє від цієї новини.

Neo також є завантаженою мережею першого рівня, зі стабільним (хоча і невражаючим) зафіксована загальна вартість і достатньою кількістю програм. Таким чином, він, мабуть, недооцінений прямо зараз і через поправку на втрати минулого року.

Fight Out (FGHT)

The Fight Out (FGHT) попередні продажі зібрали трохи більше 4,7 мільйона доларів, причому ціна токенів FGHT тепер зростає кожні 12 годин, коли продаж досягає свого фіналу. Той факт, що його загальна сума зростає так швидко, свідчить про значний ринковий інтерес до платформи Move to Earn Web3, яка планує винагороджувати користувачів за участь у різноманітних тренуваннях, заходах і курсах, коли її запустять у другому кварталі. року.

Оскільки продаж має завершитися 31 березня, Fight Out був зайнятий забезпеченням підтримки лістингу від зростаючого списку бірж. Насправді, Обмін LBankXT.com і BKEX мають усі підтверджені списки FGHT, а ще буде більше.

Крім того, що Fight Out буде єдиним магазином для фітнесу на основі винагороди, він також матиме сильний соціальний елемент, що дозволить користувачам ділитися своїми останніми тренуваннями та результатами, обговорювати новини, стежити один за одним і публікувати оновлення статусу. Ймовірно, це мотивуватиме користувачів і повертатиметься за новими, а оскільки FGHT буде використовуватися для оплати підписки на додаток, попит на нього, ймовірно, зросте після запуску платформи.

Відвідайте Fight Out Now

C+Charge (CCHG)

Працює в мережі BNB, C+Charge (CCHG) — однорангова платіжна мережа для зарядних станцій електромобілів (EV). Зібравши понад 1,7 мільйона доларів у свою пропозицію токенів, він прагне використовувати блокчейн і криптографію для демократизації доступу до вуглецевих кредитів, а свій рідний CCHG використовуватиме в мережі власники електромобілів для оплати зарядки своїх транспортних засобів.

C+Charge винагородить користувачів вуглецевими кредитами на основі NFT за зарядку своїх електромобілів на своїх станціях, що дасть людям стимул бути екологічними. Цікаво, що нещодавно компанія почала спалювати непродані токени CCHG на кожному етапі передпродажу, а це означає, що її фіксована пропозиція в 1 мільярд вже скорочується.

Відвідайте C+Charge зараз

Метрополія (METRO)

Розпочавшись нещодавно, попередні продажі Metropoly вже зібрали понад півмільйона доларів США, а децентралізований ринок нерухомості досягає 1 мільйона доларів, перш ніж перейти до наступного етапу продажу.

Metrpoloy вже запустив бета-версію (наприкінці 2022 року), дозволяючи користувачам купувати нерухомість — і навіть часткову нерухомість — як незамінні токени. На ознаку того, наскільки доступними це зробить інвестиції в нерухомість для роздрібних інвесторів, покупці можуть перебувати в будь-якій точці світу, їм не потрібно звертатися через банки, і вони можуть купувати частки нерухомості всього за 100 доларів США.

Це робить Metropoly однією з найцікавіших нових платформ на основі Ethereum в екосистемі криптовалют. І оскільки 1 токен METRO наразі продається за 0,0625 доларів США, перші інвестори все ще мають шанс придбати трохи дешевше.

Відвідайте Metropoly зараз