Хоча попередні продажі криптовалюти дозволяють інвесторам купувати криптовалюту за дуже зниженою ціною, знайти проект, у який варто інвестувати, може бути складно. 

У цьому посібнику Костянтин Кривопуст розглянув найкращі передпродажі криптовалют для інвестування в 2023 році. Отже, переглянемо найкращі майбутні криптовалютні проекти та пояснимо, як інвестори можуть вибрати найкращі нові цифрові активи для свого портфеля. 

Найкращі попередні продажі криптовалют, у які можна інвестувати сьогодні

У наших пошуках найкращого попереднього продажу криптовалюти для інвестування в 2023 році ми виявили наступне найпривабливішим:

 1. Fight Out – загалом найкращий передпродаж криптовалюти для інвестування з бонусною схемою 67%.
 2. C+Charge – нещодавно запущена екологічно чиста передпродажна винагорода для водіїв електромобілів
 3. Metropoly – ринок NFT, який децентралізує світовий ринок нерухомості
 4. RobotEra — попередній продаж P2E і Metaverse із кількома потоками винагород
 5. Calvaria – захоплююча гра P2E, яка тепер розміщена на багатьох біржах
 6. EstateX – криптопроект для інвестицій у нерухомість
 7. WeSendit – децентралізована служба передачі файлів
 8. ASTL – інфраструктурний проект на основі блокчейну
 9. Bet2ken – мережа однорангових ставок на спорт
 10. Minero – гра-симулятор майнінгу криптовалюти, щоб заробити
 11. Avoteo – краудфандингова платформа, що підключає інвесторів до проектів
 12. Entice – повна крипто екосистема

Прочитайте наші повні огляди цих проектів нижче, щоб прийняти обґрунтоване рішення. 

Найкращі передпродажні криптовалюти для покупки в 2023 році – повні огляди

Попередні продажі криптовалют пропонують інвесторам можливість ознайомитися з новим багатообіцяючим проектом до того, як він буде представлений широкому загалу. 

Тим не менш, перш ніж ризикувати грошима на новій криптовалюті, інвесторам слід особливо уважно ознайомитися з проектом і його масштабами. Крім того, чи знаєте ви, що попередні продажі криптовалют є кращою альтернативою як крипто ETF, так і найкращим криптоіндексним фондам ? 

Нижче ми включили огляди найкращих попередніх продажів криптовалюти, які варто перевірити прямо зараз. Більшість із цих цифрових активів також включено до нашого списку найкращих криптовалют, які можна купувати на падіннях .

1. Боротьба – загалом найкраща передпродажна криптовалюта для інвестування з бонусною схемою 67%

Fight Out — це наш найкращий попередній продаж криптовалюти, і інвестори, схоже, погоджуються з цим: зараз проект залучив понад 4,25 мільйона доларів США, оскільки він наближається до дати закриття.

Інвестори та аналітики так оптимістично налаштовані щодо нового проекту через його дуже амбітні плани, які просунуть технологію переходу до прибутку (M2E) далі, ніж це було раніше.

Ті, хто інвестує на ранній стадії, також можуть скористатися іншими важливими перевагами. включаючи до 67% у вигляді бонусних токенів і без періоду набуття права.

Бонусні токени нараховуються залежно від того, скільки FGHT було придбано та як довго інвестор вирішив заблокувати свої токени. Тепер на другому етапі передпродажу вартість жетонів буде збільшуватися кожні 12 годин до максимальної суми $0,0333 31 березня 2023 року.

У той час як більшість попередніх проектів M2E зосереджено на кроках, алгоритм Fight Out використовуватиме низку ключових даних, включаючи відстеження рухів і зусиль, а також сну та харчування, щоб створити профіль фізичної форми користувача, а потім забезпечити індивідуальне тренування. програми.

Нативний токен FGHT використовуватиметься для доступу до програми та підтримки протоколу, тоді як інший токен – REPS – буде валютою проекту в програмі.

Користувачі отримають REPS за завершення тренувань і участь у щоденних, щотижневих і щомісячних змаганнях, обмінюючи їх на цілий ряд винагород, включаючи знижки на членство, персональні тренування, одяг, тренажерне обладнання та добавки.

Fight Out, яка також є нашою найкращою криптовалютою для покупки на 2023 рік , забезпечує величезний потенціал для зростання для ранніх інвесторів у недостатньо розвинений клас активів. У той час як попередні проекти M2E, такі як STEPN і Sweat Economy, мали значні інвестиції під час запуску, власники токенів відійшли, оскільки база користувачів скоротилася через величезні початкові витрати, необхідні для початку роботи, і недоліки системи винагород.

Fight Out прагне уникнути цих пасток завдяки надійній системі винагород, яка дає користувачам чудові призи, і додатку, який не потребує великих інвестицій для початку.

Додаток міститиме високоякісні відео з інструкціями, заняття в реальному часі та доступ до професійних тренерів, а користувачі також отримають прив’язаний до душі (тобто ним не можна обмінювати) аватар NFT, який виступає як їхній цифровий фітнес-профіль. Повністю настроюваний аватар можна використовувати, щоб протиставити користувача іншим за призи.

Проект також веде переговори з різними зірками боксу та MMA світового класу, а також професійними борцями, щоб вони виступали в якості амбасадорів – не лише представляючи проект, але й пропонуючи контент у стилі майстер-класів для користувачів і доступ за лаштунки до тренувальних таборів.

Саванна Маршалл, яка билася з Кларессою Шилдс у найпопулярнішому жіночому боксерському поєдинку за всю історію, пара UFC Тайла Сантос і Аманда Рібас, які обидві входять до десятки найкращих у своїй ваговій категорії, і американський воїн-ніндзя Тремейн Дортч вже підписали контракт.

Як і найкращі попередні продажі криптовалют, FightOut має надійну токеноміку з максимальною пропозицією FGHT у 10 мільярдів, із яких лише 9% виділяється на попередні продажі. Ще 4,5% буде виділено на бонусний пул і 10% на ліквідність на біржах.

Решта токенів фінансуватимуть розвиток проекту та забезпечуватимуть його довгострокове зростання, а також будуть надані та розблоковані протягом п’яти років.

Fight Out було розроблено командою доксхедів із генеральним директором, який є співвласником боксерського тренажерного залу, і старшою групою, яка має досвід роботи з фітнес-додатками. Вони вже розкрили, як будуть витрачені кошти, 70% яких піде на придбання та реконструкцію спортивних залів, 18 % на маркетинг і партнерство та 12 % на розробку продукту.

Щоб отримати повну інформацію про Fight Out, прочитайте офіційний документ проекту або приєднайтеся до групи Telegram .

Передпродаж розпочато12 грудня
Методи купівлі ETH, USDT, Transak
ланцюгEthereum
Мінімальні інвестиції$1
Максимальна інвестиціяN/A

 

2. C+Charge – нещодавно запущена екологічно чиста передпродажна винагорода для водіїв електромобілів

C+Charge — це нещодавно запущений попередній продаж, який пропонує екологічну криптовалюту, яка дозволяє водіям електромобілів (EV) використовувати її як спосіб оплати для зарядки своїх автомобілів.

Водії також отримують винагороду за підзарядку своїх електромобілів, отримуючи вуглецеві кредити під час очікування.

Зараз на третьому етапі передпродажу токени CCHG оцінюються в $0,016, але ціна буде зростати через вісім етапів.

На четвертому етапі ціна підвищиться до 0,017 доларів США, а на останньому етапі вони коштуватимуть 0,0235 доларів США – на 47% більше, ніж ціна на момент написання статті.

C+Charge встановив жорстке обмеження в розмірі 6,85 мільйонів доларів США та виділив 40% від загальної кількості токенів на попередній продаж без періоду набуття права на токени попереднього продажу.

Один криптокит, безумовно, побачив величезний потенціал проекту, витративши понад 100 000 доларів США на одну транзакцію для забезпечення CCHG під час етапу 1.

ФазаЦіна% передпродажних токенівКількість жетонівВартість $Дата закінчення етапу
10,0130 доларів США1560 000 000780 000 доларів США8 лютого
20,0145 доларів США1560 000 000870 000 доларів США15 лютого
30,0160 доларів США1560 000 000960 000 доларів США22 лютого
40,0170 доларів США1560 000 0001 020 000 доларів США1 березня
50,0180 доларів США1040 000 000720 000 доларів США8 березня
60,0190 доларів США1040 000 000760 000 доларів США15 березня
70,0200 доларів США1040 000 000800 000 доларів США22 березня
80,0235 доларів США1040 000 000940 000 доларів США29 березня
РАЗОМзбільшення на 80%.100%400 000 0006,85 мільйонів доларів 

Токени CCHG зберігаються в крипто-гаманці, представленому в мобільному додатку C+Charge. Після того, як водії сплатять за свій заряд токенами CCHG, вони отримають винагороду вуглецевих кредитів. Обидва активи відстежуються програмою.

Вуглецеві кредити — це дозволи, які дозволяють власнику викидати вуглекислий газ в атмосферу, оскільки він компенсує свій вуглецевий слід шляхом заснування екологічних проектів. Один вуглецевий кредит дорівнює одній тонні CO2.

Демократизуючи вуглецеві кредити, C+Charge заохочує водіїв, які працюють на викопному паливі, переходити на електромобілі, оскільки вони мають стимул — місія цієї екосистеми полягає в тому, щоб збільшити впровадження електромобілів у широкому масштабі.

Користувачі також можуть використовувати додаток, щоб знаходити поруч зарядні станції, при цьому він надаватиме такі дані, як ціна кожної станції за свої послуги та час очікування. Раніше ця інформація була недоступна, що робило водіння електромобілем незручним і неефективним.

Команда C+Charge пройшла перевірку doxx і KYC і вже співпрацює з Flowcarbon для надання вуглецевих кредитів і Perfect Solutions Turkey. Перший отримав 70 мільйонів доларів інвестицій у травні 2022 року від великих компаній венчурного капіталу, таких як a16z і Samsung Next, а другий вже володіє та керує 20% зарядних станцій у Туреччині.

Ця екосистема має в обігу 1 мільярд токенів, і C+Charge виділив лише 8% з них для обміну ліквідністю. Найбільша частка розподілу пов’язана з передпродажем, який пропонує токени $CCHG за ціною, яку навряд чи можна побачити знову.

Офіційний документ C+Charge і група Telegram містять більше інформації про CCHG і проект.

Передпродаж розпочато16 грудня
Методи купівліBNB, USDT, Transak
ланцюгBinance
Мінімальна покупкаN/A
Максимальна покупкаN/A

 

3. Metropoly – ринок NFT, який децентралізує світовий ринок нерухомості 

Нерухомість – одне з найкращих інвестицій. Це безпечно, надійно та надзвичайно прибутково, адже дах над головою потрібен кожному. Але чи доступно це? Не зовсім. Якщо у вас немає активів на мільйони доларів, володіння нерухомістю, яка приносить дохід, може бути не в ваших найсміливіших мріях. 

Але Metropoly вважає, що інвестиції в нерухомість не повинні обмежуватися багатими. Він децентралізує ринок, щоб надати всім чудові можливості для інвестицій у нерухомість.

Це стало можливим завдяки ручному відбору прибуткових властивостей з усього світу, токенізації їх у NFT, а потім розподілу на часткові NFT. Потім вони продаються через перший у своєму роді ринок, бета-версія якого вже доступна, за ціною всього 100 доларів США за штуку. NFT накопичуватимуть пасивний дохід у вигляді орендної плати та довгострокової вартості, подібної до РЕАЛЬНОЇ нерухомості. 

 • Додаток блокчейн скорочує час, зусилля та кошти, які витрачаються на інвестиції в нерухомість. 
 • Це допоможе вам позбутися головного болю, пов’язаного з документацією, обслуговуванням і роботою, і це лише деякі з них. 
 • Якщо інвестування в нерухомість на традиційному ринку займає два місяці, ви можете торгувати Metropoly NFT у будь-який час за дві хвилини або менше. 
 • Провідні проекти, такі як ChainAdoption і Tenset, співпрацювали з Metropoly. Tenset відомий підтримкою таких високовартісних проектів, як Metahero та Everdome Coin, які після запуску приносили більш ніж 20-кратний прибуток першим інвесторам.

METRO — це рідний токен Metropoly, який буде підтримувати її системи платежів і винагород. Завдяки вічнозеленому характеру ринку нерухомості та передовому рішенню, запропонованому проектом, інвестори призводять до передпродажу METRO до раннього розпродажу. Привабливі знижки на ранніх стадіях додають привабливості передпродажу. (Використовуйте бонусний код Launch20, щоб отримати додаткові 20% на покупки.)

ТокенМЕТРО
Блокчейн Ethereum (ERC-20)
Постачання 1 мільярд
Підтримувані валюти USDT, ETH, BNB
Мінімум інвестицій 100 доларів США
Запуск маркера Після розпродажу передпродажу або 1 квітня 2023 року

Якщо ви брали участь у передпродажі Metropoly, ви можете отримати шанс виграти квартиру Burj Khalifa вартістю 1 000 000 доларів США , виконавши завдання, наведені в конкурсі. На момент розіграшу у вашому гаманці має бути 100 доларів США в METRO. Квартира в Бурдж-Халіфа заробляє до 100 000 доларів на рік від оренди протягом усього життя.

 

4. RobotEra — попередній продаж P2E і Metaverse з кількома потоками винагород

RobotEra — це нещодавно запущений проект передпродажу криптовалюти, який поєднує в собі ігри «грай, щоб заробити», володіння NFT, а також будівництво та монетизацію земельних ділянок метавсесвіту.

Проект, запущений у листопаді 2022 року, все ще перебуває на стадії 1 передпродажу та пропонує свій рідний токен, $TARO, за низькими цінами, і наразі зібрано понад 885 000 доларів США.

Інвестори можуть придбати токени TARO на першому етапі передпродажу всього за 0,02 долара, перш ніж на другому етапі ціна підвищиться до 0,025 долара.

До третього, останнього етапу, TARO подорожчає на 60% – на суму 0,032 долара.

Під час передпродажу доступні обмежені токени, і із загальної кількості 1,8 мільярда токенів RobotEra виділила лише 90 мільйонів токенів на кожен етап попереднього продажу.

Це лише 270 мільйонів токенів (15% пропозиції), доступних зараз до того, як токени будуть розміщені на біржах.

Етап 190 мільйонів токенів0,02 долара США1 800 000 доларів США
Етап 290 мільйонів токенів0,025 доларів США2 250 000 доларів США
Етап 390 мільйонів токенів0,032 доларів США2 880 000 доларів США

Попередній продаж матиме жорсткий ліміт у розмірі 6,93 мільйона доларів, і періоду набуття права на токени попереднього продажу не буде.

Решта пропозиції TARO розподіляється між кількома категоріями, причому найбільші частки надходять до децентралізованого автономного органу (DAO) для цілей голосування (33%), а ще 25% – для ігрових винагород і пулу «грай, щоб заробити».

Команда отримує 10%, а решта пропозиції розподіляється між ECO-фондом (9%), ліквідністю (3%), радниками (3%) і першим інституційним інвестором (2%), LBank.

У RobotEra є команда, яка повністю перевірена на докс і CoinSniper KYC, а смарт-контракт токена пройшов аудит SharkTeam.

Гравці використовують токени TARO, щоб купувати та налаштовувати аватари роботів NFT і реконструювати зруйновану планету Таро, купуючи та будуючи на них ділянки землі в метавсесвіті — цей проект, який підтримує LBank Labs, дає гравцям змогу заробляти токени кількома способами. 

Гравці RobotEra можуть будувати на землі метавсесвіту все, що завгодно, включно з інфраструктурою та будівлями, а також мати можливість приймати інших гравців, проводити концерти та заходи, а також монетизувати події чи рекламні щити.

RobotEra, яку ми назвали найкращою грою метавсесвіту , також винагороджує гравців за видобуток корисних копалин на їхній землі та створення роботів-компаньйонів, причому винагороди також надаються за створення та продаж NFT.

Гравцям не знадобляться знання програмування, щоб створювати гру, оскільки RobotEra використовує спеціальні інструменти, які дозволяють створювати 3D-сцени, платежі, фізику, взаємодію з користувачем, звук тощо.

Інший спосіб заробітку гравців — це блокування своїх монет і отримання винагороди за ставку. 

Монети TARO також отримують винагороду для гравців, які керують незалежними континентами, згідно з документом RobotEra.

Інвестори можуть отримати більше інформації про цей попередній продаж, приєднавшись до Telegram-каналу RobotEra.

Крипторинок показав, що токени P2E зберігають більшу цінність, ніж інші криптовалюти, завдяки внутрішньому елементу винагороди. 

Оскільки RobotEra робить лише 15% від загальної пропозиції токенів, доступних для передпродажу, інвестори повинні отримати цей цінний актив до того, як його вартість зросте на 60%.

Передпродаж розпочатолистопад 2022 р
Методи купівліETH, USDT
ланцюгEthereum
Мінімальні інвестиції1000 ТАРО
Максимальна інвестиціяN/A

5. Calvaria – захоплююча гра P2E, яка тепер розміщена на багатьох біржах

Calvaria — майбутня бойова карткова гра NFT, яка, за прогнозами, перевершить топові криптоігри, такі як Gods Unchained і Alien Worlds у 2023 році.

Стрімкий попередній продаж RIA був розпроданий на початку лютого, зібравши понад 3 мільйони доларів, причому токени зараз розміщені на багатьох біржах, а в майбутньому їх буде більше.

Токени RIA зараз котируються на BKEX і LBank, а Changelly Pro і Uniswap з’являться найближчими днями та тижнями.

Гра дозволяє гравцям отримувати винагороди та керувати екосистемою за допомогою рідного токена RIA.

Токени RIA використовуються для управління та ставок. Calvaria дозволяє власникам RIA переконатися, що екосистема функціонує належним чином, і голосувати за важливі питання щодо платформи, щоб вирішити її майбутнє. Токени RIA також використовуються для стекінгу. Інвестори закривають їх і отримують щоденні винагороди. 

Зосередженість Calvaria на геймплеї та доступності виділяє її на бурхливому ринку блокчейн-ігор. Ключовою особливістю гри є яскрава тема, зосереджена навколо загробного життя. Це відкриває багаті творчі можливості, оскільки загробне життя рідко досліджується в іграх. 

Duels of Eternity, найочікуваніша карткова гра NFT проекту, проводитиме турніри, де гравці б’ються зі своїми суперниками, використовуючи індивідуальні стратегії в обмін на винагороди та покращення. 

Для гри їм знадобиться колода карт, кожна з яких представляє вражаючих персонажів з унікальними наборами здібностей. (Дізнайтеся більше про захоплюючу ігрову механіку в офіційному документі .) 

Приголомшливий дизайн персонажів у грі

Крім того, Calvaria запускає як безкоштовну версію гри, так і версію гри, щоб заробити. Хоча безкоштовна версія має менші технічні та фінансові бар’єри, версія «грай, щоб заробити» дає користувачам можливість монетизувати свої ігрові навички. 

Завдяки такому унікальному підходу Calvaria дає гравцям можливість вибирати. 

Мета полягає в тому, щоб з часом перетворити традиційних геймерів на криптографічних гравців, навчивши їх про переваги вибору P2E. Це дуже важливо для формування лояльної бази користувачів, чого зараз бракує більшості криптоігор. 

Екосистема також включає DAO та стипендії для стимулювання залучення та участі. 

Приєднуйтеся до розіграшу Calvaria на Gleam , щоб отримати шанс виграти до 100 тис. доларів США, і слідкуйте за Calvaria у Twitter і Telegram , щоб дізнаватися про останні оновлення про передпродаж. 

 

6. Meta Masters Guild – перша спеціальна ігрова платформа Web3 для бірж

Meta Masters Guild нещодавно завершила попередній продаж криптовалют, досягнувши жорсткого капіталу в 4,97 мільйона доларів лише за п’ять тижнів, оскільки інвестори поспішили отримати токени.

Він уже довів, що це одна з найкращих криптовалют для покупки в 2023 році , коли перші інвестори купують токен, який вже побачить значний прибуток до моменту, коли він досягне бірж.

Інвестори також будуть купувати токени з надійною токеномікою та суворим запасом лише 1 мільярда MEMAG, з яких 35% буде продано під час передпродажу та ще 15% для розміщення на біржі та ліквідності.

Через швидкість передпродажу не було підтверджено жодних списків бірж, але, ймовірно, буде оголошено найближчими днями – приєднуйтесь до групи Telegram , щоб дізнатись новини першими.

Розробники Meta Masters Guild пройшли перевірку doxx і перевірені KYC компанією CoinSniper, а смарт-контракт токенів MEMAG перевірено компанією SolidProof.

Інші 50%, які розподіляються на 36-48 місяців, призначені для розвитку екосистеми (15%), резерву (10%), ринку платформи (15%) і команди (10%).

MEMAG буде більш цінним, ніж інші криптовалюти «грай, щоб заробити», оскільки він фактично не використовується для винагород у грі, і тому не буде піддаватися постійному тиску з боку гравців, які грають в ігри лише заради прибутку.

Meta Masters Guild прагне створити колекцію ігор лише для мобільних пристроїв, які зосереджені на розвазі та можливості повторного відтворення, а в офіційному документі зазначено, що залишатиметься пріоритетом перед токенізацією чи механізмами заробітку, описуючи себе як грати й заробляти, а не грати , щоб заробляти . .

З цією метою Meta Masters Guild матиме окремий токен (коштовні камені), який існує поза мережею та лише на платформі, яка використовується для винагороди – потім їх можна буде обміняти на MEMAG.

Проект зосереджується не на розробці ігор з рейтингом AAA, виробництво яких є дорогим і трудомістким, а на веселих і захоплюючих мобільних іграх, пов’язаних MEMAG, і також запрошує інших розробників створювати на їхній платформі. 

Meta Masters Guild також має потенціал стати одним із найкращих криптопроектів AI у 2023 році.

 

7. EstateX – криптопроект для інвестицій у нерухомість 

EstateX — це криптопроект, запущений з наміром революціонізувати інвестиції в нерухомість і власність. Платформа планує інвестувати в нерухомість і запустити токени безпеки , які представляють право власності на цю нерухомість. 

Таким чином, інвестори можуть отримати вигоду від безпроблемного володіння нерухомістю та отримувати щоденний пасивний дохід. Проект уже розпочав попередній продаж свого рідного токена $ESX. Однак це не публічний продаж. 

Натомість інвесторам потрібно буде потрапити в білий список, щоб отримати право на попередній продаж токенів. Головною перевагою тут є те, що токени $ESX пропонуються зі знижкою 50% під час передпродажу. 

Це означає, що перші інвестори матимуть найкращі шанси націлити прибутки, якщо вартість $ESX зросте в майбутньому. 

$ESX також виступатиме як маркер управління в екосистемі EstateX. Власники токенів попереднього продажу також матимуть доступ до ексклюзивних NFT та інших щедрих винагород. 

У майбутньому платформа також додасть послуги стекінгу. Зважаючи на це, майте на увазі, що EstateX подасть заявку на отримання ліцензії ЄЕЗ лише після завершення передпродажу. 

Тому, зрештою, інвестори ризикуватимуть, вкладаючи свої гроші в цю монету, як і в будь-який інший попередній продаж криптовалюти. 

8. WeSendit – децентралізована служба передачі файлів

WeSendit дещо відрізняється від інших криптопроектів, які запускаються сьогодні. Це не нове підприємство; натомість WeSendit — добре відома компанія з більш ніж 10-річним досвідом ведення бізнесу. 

За даними платформи, WeSendit вже обслуговує понад 3,5 мільйона користувачів із 150 країн. Ця швейцарська компанія, заснована в 2013 році, надає надійну службу обміну файлами. 

Тепер WeSendit робить наступний крок, щоб стати децентралізованою службою та запускає версію своєї платформи Web 3.0. 

Це допоможе компанії використовувати технологію блокчейн для захисту конфіденційності передачі даних, транзакцій та інших дій. 

Щоб увімкнути це, платформа створила процес краудфандингу, у якому вона продає свій рідний токен WESENDIT. Новий веб-сайт запропонує користувачам два способи доступу до послуг WeSendit. 

Вони можуть увійти, надавши особисту інформацію, і оплатити через PayPal, щоб здійснити переказ. Крім того, вони можуть здійснити анонімний переказ, підключивши свій крипто-гаманець і сплативши за допомогою токенів WESENDIT, отримавши при цьому знижку 60%. 

Окрім цього, власникам токенів WESENDIT також будуть запропоновані додаткові винагороди. Попередній продаж токенів WESENDIT стартує 1 вересня 2022 року. 

9. ASTL – Проект інфраструктури на основі блокчейну 

Як і WeSendit, проект токена ASTL також запускає існуюча компанія. Astol Advanced Limited – це інфраструктурна компанія з Гонконгу, яка інвестує в майнінг різних криптовалют. 

Цей проект має на меті надати інвесторам можливість отримувати постійний фіксований дохід за рахунок підтримки майнінгу нових типів цифрових токенів. Компанія має диверсифікований портфель криптовалют, який допомагає компенсувати втрати від коливань на ринку криптовалют. 

Кожен токен ASTL підтримується частиною обчислювальної потужності майнінгового парку проекту. У двох словах, інвестори зможуть отримувати прибуток від майнінгу без необхідності купувати або орендувати обладнання для майнінгу. 

Також немає необхідності мати будь-які технічні знання, щоб отримати прибуток від майнінгу криптовалют таким чином. Крім того, винагорода пропонується в USDT із загального пулу. З огляду на це, токени ASTL продаються дещо іншим способом порівняно з більшістю інших попередніх продажів криптовалюти. 

Токени ASTL доступні в трьох пакетах під час попереднього продажу: легкий, класичний і насичений. Ціни на них коливаються від 100 до 5000 доларів. Чим вища сума інвестицій, тим кращий ROI. 

10. Bet2ken – рівнозначна мережа ставок на спорт

Bet2ken — це провідна платформа онлайн-ставок на всі основні професійні та студентські види спорту. Як можна собі уявити, платформа підтримує ставки через криптовалюти. Bet2ken пропонує не тільки ставки на спорт, але й ігри «грай, щоб заробити» та ринок прогнозів. 

Він також пропонує ставки на курс P2P, надаючи гравцям безліч способів виграти гроші. Оскільки платформа розгортає смарт-контракти, гравці можуть бути впевнені в чесних і прозорих результатах. Bet2ken є рідним маркером екосистеми. 

Інвестори цього токена можуть не тільки отримати доступ до винагород спільноти, але й отримають права управління платформою. 

Bet2ken також розподілить 25% усіх прибутків своїм інвесторам, які зробили програшні ставки. В кінці кожного місяця прибуток буде перерозподілятися на рахунки гравців з негативним балансом ставок. 

На додаток до цього, Bet2ken також підтримує ставку своїх токенів. Цю звичайну передпродажну криптовалюту можна придбати безпосередньо на веб-сайті проекту. Запуск токена збігається з Чемпіонатом світу з футболу в Катарі. 

11. Minero – гра-симулятор майнінгу криптовалюти, щоб заробити

Сьогодні не бракує ігор, щоб заробити. З тієї ж причини нові проекти GameFi повинні винайти інноваційні способи залучення гравців на свою платформу. І Minero планує зробити саме це. 

Ця стратегічна гра «грай, щоб заробити» пропонує токен RIO як винагороду. Щоб просунутися вперед у грі, гравцям потрібно буде купувати Майнер NFT, орендувати склади, оплачувати електропостачання та інші комунальні послуги. Як можна собі уявити, мета полягає в тому, щоб створити найвищий хеш-рейт. 

Таким чином, гравцям доведеться впроваджувати правильні стратегії, щоб якнайкраще використовувати наявні ресурси. 

Незважаючи на те, що Minero функціонує як гра, гравці фактично зможуть майнити токени RIO таким чином. Ці токени також можна реінвестувати для придбання внутрішньоігрових активів, щоб покращити досвід гравців. 

Інвестори токенів RIO також можуть отримувати додаткові винагороди, ставлячи ставки. Поки що неможливо придбати токени RIO через біржі. Токен все ще знаходиться на стадії передпродажу, і його можна придбати безпосередньо на веб-сайті Minero. 

12. Avoteo – краудфандингова платформа, що підключає інвесторів до проектів

Avoteo функціонує як міст між новими криптовалютними проектами та інвесторами. Однак тут власники токена AVO мають право голосувати за проекти, які будуть представлені на платформі. 

Інвестори можуть переглянути та оцінити проекти та віддати свій голос. Власники токенів AVO також зможуть брати участь в управлінні стратегією компанії. 

На додаток до цього, вони також зможуть отримувати частку будь-якого прибутку, отриманого від фінансованих проектів на Avoteo. 

З 1 мільярда токенів AVO 500 мільйонів монет будуть продані протягом трьох етапів ICO. На момент написання статті проект знаходиться на третій фазі передпродажу. 

Непродані токени з двох попередніх етапів було передано на наступний, а після третього етапу все, що залишилося, буде спалено. 

13. Entice – повна крипто екосистема 

Entice — це ще один проект, який на момент написання статті проходить етап передпродажу криптовалюти. Цей проект спрямований на створення повної криптоекосистеми, яка включає біржу, ринок NFT та ігри «грай, щоб заробити». 

У майбутньому команда розробників навіть сподівається створити криптобанк, доступний для всього світу. 

Крім того, в екосистемі Entice буде представлена ​​не лише одна гра, щоб заробити, а скоріше їх колекція. 

Іншими словами, користувачі зможуть взаємодіяти з платформою різними способами, що може зробити їхній досвід більш захоплюючим. Токен Entice є основою цього проекту. 

Інвестори також можуть розглянути Entice NFT, щоб розблокувати ексклюзивні винагороди на платформі. Це включає 5% усіх прибутків, отриманих платформою, а також доступ до Entice Elite Club. 

Що таке Crypto Presale?

Передпродажі криптовалют пропонують інвесторам можливість придбати цифрові активи перед первинною пропозицією монет (ICO) . Для команди розробників основною метою попереднього продажу криптовалюти є залучення капіталу. 

Однак це також подвоюється як спосіб провести ринковий тест перед ICO. Однак для інвестора попередні продажі криптовалют мають величезний потенціал зростання. 

Пояснити – 

Під час передпродажу криптотокени, ймовірно, продаватимуться за дуже зниженою ціною – часто через веб-сайт платформи. 

Коли токен буде розміщено на біржі, його ціна може зрости. Інвестор може негайно продати монету для отримання прибутку, або він може продовжувати тримати токен і сподіватися, що ціна продовжить рости. 

Зрештою, стратегія залежатиме від проекту та схильності інвестора до ризику. На додаток до цього, деякі проекти винагороджують перших інвесторів преміум-членством, додатковими токенами та доступом до ексклюзивних функцій.  

Залежно від проекту передпродажі криптовалюти можуть бути приватними або публічними. Деякі майбутні платформи вимагають від зацікавлених інвесторів попередньої реєстрації, щоб отримати доступ до попереднього продажу криптовалюти. 

З іншого боку, існують також попередні продажі криптовалюти, які доступні для широкої публіки.

Як знайти найкращі попередні продажі криптовалюти для інвестування в 2023 році

Криптовалюти більше не борються в глушині фінансів. Деякі з найкращих крипто зимових токенів показали стійкість серед поточної волатильності ринку.

Але оскільки більшість інвесторів поділяють ведмежі настрої, багато людей шукають найкращі криптовалюти для покупки під час ведмежого ринку .

Сьогодні цифрові активи стали частиною основних ринків, і, таким чином, щомісяця запускається багато нових цифрових токенів, деякі з яких котируються на найкращих криптобіржах P2P .  

З точки зору інвестицій це означає більше можливостей. Однак у той же час дуже важливо знати, як оцінити нові криптопроекти, щоб визначити, чи варто купувати токен чи ні. 

З огляду на це, ось деякі фактори, які можуть допомогти інвесторам визначити найкращі попередні продажі криптовалют у 2023 році. 

Знайте, де шукати

Перше, що потрібно розглянути, це де шукати, щоб знайти майбутні попередні продажі криптовалюти. 

Хоча такі посібники, як наші, можуть допомогти, інвестори також повинні розширити свої дослідження на інших платформах, щоб дізнатися більше про нові цифрові токени. 

Це включає:

 • Криптоагрегатори, такі як Coinmarketcap і CoinGecko
 • Веб-сайти соціальних мереж, як-от Twitter і Facebook
 • Інтернет-форуми, такі як Reddit і Quora 

Оскільки попередні продажі криптовалюти відбуваються перед лістингом ICO та IDO, інвестори можуть не знайти їх на біржах. 

Тим не менш, було б гарною ідеєю стежити за платформами, пов’язаними з криптовалютою, щоб побачити, які нові цифрові токени з’являються в мережі. 

Дослідіть проект

Відсутність кількісних даних ускладнює визначення того, чи варто інвестувати в новий криптопроект. Зрештою, існує багато криптовалютних шахраїв. 

Ось чому дослідження відіграють вирішальну роль у кожному інвестиційному рішенні. Після створення короткого списку найкращих передпродажів криптовалют, у які можна інвестувати, було б доцільно проаналізувати, про що йде мова. 

Почніть із ознайомлення з офіційним документом проекту, який розкриває таку інформацію, як цілі платформи, стратегії та плани на майбутнє. 

Окрім цього, було б доцільно поглянути на дорожню карту та побачити, коли проект має на меті виконати різні етапи. 

Якщо певний криптопроект не має технічної документації чи дорожньої карти, це червоний прапорець, який інвестори не повинні ігнорувати. 

З огляду на це, не кожен проект із офіційним документом є хорошим вибором. Натомість інвестори повинні розглянути, в чому полягає унікальна пропозиція щодо цінності проекту та чому він стане переконливою можливістю. 

Подивіться на команду розробників 

Команда, яка стоїть за криптопроектом, є одним із важливих аспектів, які визначатимуть його довголіття. 

У двох словах, найкращі проекти мають досвідчених членів команди, які знають відповідну галузь. 

Наприклад, для проектів «грай, щоб заробити» було б доцільно, щоб члени команди були знайомі з технологією блокчейн, а також з концепціями GameFi. 

Перегляньте токеноміку 

Під час пошуку найкращих криптовалютних пресейлів також слід звернути увагу на токеноміку проекту. 

Це інформує інвесторів про загальну пропозицію токена та дає зрозуміти, чи може монета стати більш цінною в майбутньому. 

У той час як багато передпродажів криптовалюти починаються з жорсткого обмеження в мільярди токенів, більшість проектів спалюють монети після запуску проекту. 

Ця «дефляційна» система може зменшити пропозицію, таким чином підвищуючи вартість токена – принаймні теоретично. 

Зрештою, інвесторам слід спробувати дізнатися все, що вони можуть про новий криптопроект, перш ніж ризикувати грошима. 

Зосередьтеся на соціальних мережах

Сьогодні платформи соціальних медіа та онлайн-форуми мають можливість створювати або зламувати криптовалюту. 

Випадок з Dogecoin є чудовим прикладом цього. Ціну цього токена підвищили твіти Ілона Маска разом з обговореннями в субредітах. 

Зважаючи на це, соціальні мережі можна легко вважати цінним джерелом, яке може допомогти інвесторам визначити наступну криптовалюту для вивчення. 

Однак інвесторам не варто сліпо стежити за такими форумами. Тому важливо провести дослідження, щоб зрозуміти життєздатність проекту. 

Використовуйте оцінку Dash 2 Trade

Як зазначено вище, Dash 2 Trade запропонує своїм користувачам нову спеціальну систему підрахунку й рейтингу – Dash Score – для відстеження нових крипто-проектів перед продажем.

Оцінка буде виставлена ​​зі 100 балів за різними критеріями, включаючи корисність, токеноміку, аудит токенів, повноваження команди розробників і дорожню карту проекту.

Інструмент дозволить користувачам Dash 2 Trade впевнено інвестувати в нові крипто-проекти перед продажем.

Dash 2 Trade також дозволить своїм користувачам знаходити нові монети, які вже були запущені, пропонуючи сповіщення про нові списки токенів і IEO.

Dash Score зараз проходить бета-тестування та отримав надзвичайно позитивні відгуки від спільноти тестувальників, а токен D2T, який надає доступ до протоколу, тепер доступний для покупки на багатьох біржах.

Чи гарна ідея інвестувати в попередні продажі криптовалюти?

Як і будь-яке інше інвестування, попередній продаж криптовалюти має як переваги, так і ризики. 

Нижче ми окреслили кілька причин, чому інвестори можуть захотіти інвестувати в найкращі попередні продажі криптовалют цього року. 

Високий ціновий потенціал

Оскільки попередні продажі проводяться перед ICO, токени продаватимуться за зниженою ціною. 

Це надає першим інвесторам миттєву перевагу, оскільки вони зможуть купувати монети за нижчою ціною та потенційно продавати їх із прибутком, коли токен буде розміщено на біржі. 

І якщо проект розвиватиметься, вартість токена може зрости. Крім того, завдяки низькій ціні пропозиції інвестор також матиме можливість придбати більший запас монет під час запуску. 

Заробляйте пасивний дохід

Також для криптопроектів стає звичним винагороджувати перших інвесторів пасивним доходом. 

Це може проявлятися в багатьох формах. Наприклад, для криптопроектів стало звичним пропонувати інвесторам винагороди за статус, що розподіляє податки, зібрані через транзакції. 

Наприклад, власникам токенів Avoteo буде запропоновано 3% від кожної транзакції на платформі. Так само багато криптопроектів також мають вбудовану функцію стекінгу, яка дозволяє інвесторам отримувати додатковий прибуток, просто заблокувавши свої токени. 

Тому, намагаючись визначити найкращий передпродаж криптовалюти для інвестування, можливо, варто ознайомитися з додатковими перевагами, які пропонує проект, і можливістю отримання пасивного доходу. 

Отримайте переваги для перших інвесторів 

Ще одна перевага полягає в тому, що інвестори можуть отримати унікальну ідею на початковому рівні, перш ніж вона стане основною. 

Наприклад, коли Dogecoin був запущений, концепція мем-монет ще тільки зароджувалася. Однак перші інвестори були винагороджені значними прибутками через кілька років.

Інвестування в криптопроект на етапі попереднього продажу дозволяє інвесторам стати частиною основної спільноти. 

Це дає їм можливість спілкуватися з однодумцями та створювати міцну спільноту. 

Ризики Crypto Presales

Шукаючи найкращий передпродаж криптовалюти для інвестування, необхідно враховувати пов’язані з цим ризики. Якщо обраний проект зазнає невдачі, інвестори можуть виявитися власниками марних токенів. 

На додаток до цього, залежно від ширших ринкових умов, вартість монет може швидко знизитися після ICO. 

Це означає, що інвестори можуть не отримати прибутку від своїх інвестицій. 

Це ризик, який інвестори повинні враховувати, коли вони хочуть скористатися перевагами попереднього продажу криптовалюти. 

Як інвестувати в Crypto Presales – FGHT

Як ми згадували раніше в посібнику, визначити найкращі продажі криптовалюти нелегко. Хоча великі списки нових монет доступні на різних веб-сайтах, потрібен час і дослідження, щоб відсіяти найкращі.

Однак час від часу з’являються проекти, які створюють ажіотаж на ринку. Проекти зазвичай запускають попередні продажі на рідних веб-сайтах перед розміщенням на більших біржах, де вони залучають більше обізнаності та ліквідності.

Fight Out — це новий крипто-проект перед продажем, який уже забезпечив інвестиції в розмірі 4,25 мільйона доларів і дозволяє покупцям перед продажем отримати до 67% додаткових токенів FGHT у вигляді бонусів.

Для інвесторів, яким цікаво, як купити токени FGHT , процес простий: 

 • Створіть гаманець MetaMask . Щоб взяти участь у передпродажі, потрібен некастодіальний гаманець. І MetaMask, і Trust Wallet є надійними постачальниками. 
 • Купуйте ETH або USDT – токени FGHT можна придбати за допомогою ETH або USDT. Ці активи можна придбати в такого брокера, як eToro, або безпосередньо на веб-сайті Fight Out, який підтримує Transak. Під час цього процесу важливо пам’ятати про плату за газ, тому знадобиться трохи ETH.  
 • Підключіть гаманець  – перейдіть на веб-сайт Fight Out і зв’яжіть гаманець за допомогою кнопки «Підключити».
 • Придбайте токени FGHT і виберіть передачу прав . Далі виберіть відповідну опцію «Купити за» та визначте, скільки токенів придбати (мінімальні інвестиції не потрібні) і підтвердьте транзакцію. Потім вирішіть, на який час блокувати токени, активуючи різні бонуси. З’явиться окреме вікно для підтвердження комісії за газ ETH.
 • Вимагайте токени FGHT. Щойно попередній продаж завершиться 31 березня 2023 року, придбані токени FGHT можна буде вимагати на веб-сайті. До того часу вони зберігатимуться на сайті.

 

Висновок

Передпродажі надають інвесторам можливість ознайомитися з новим перспективним криптопроектом. Вони також зможуть отримати вигоду від знижених цін на токени, а також отримати додаткові стимули через ставки та винагороди від спільноти. 

Зважаючи на це, може бути важко знайти найкращий передпродаж криптовалюти для інвестування, особливо коли щомісяця запускаються десятки нових проектів. 

Fight Out — наш загалом найкращий передпродажний проект криптовалюти, оскільки проект M2E має намір зробити революцію у світі фітнесу завдяки своєму додатку. 

Він також щойно оновив свою схему бонусів перед продажем, дозволивши першим інвесторам заробляти до 67% на додаткових бонусних токенах, залежно від того, як довго вони вирішать використовувати свої токени FGHT.

Поширені запитання

Що таке передпродаж криптовалюти? 

Попередні продажі крипто є ідеальним способом для інвесторів купити цифрові токени за зниженою ціною. Нові криптовалюти можуть пропонуватися інвесторам у попередньому продажу, перш ніж вони будуть запущені через ICO або розміщені на біржі. Нові передпродажні токени можуть бути оголошені в соціальних мережах, на новинних платформах блокчейну або на агрегаторах криптовалютного ринку. 

Як отримати передпродажну криптовалюту?

У більшості випадків передпродажну криптовалюту можна придбати безпосередньо на веб-сайті проекту. Це включатиме підключення цифрового гаманця до веб-сайту та здійснення криптопереказу. Деякі платформи також дозволяють інвесторам купувати передпродажну криптовалюту за допомогою кредитних/дебетових карток.

Чи є передпродажі крипто ICO?

Ні, попередній продаж криптовалюти проводиться перед ICO. Однак ці два терміни часто використовуються як взаємозамінні, не в останню чергу тому, що вони пропонують ранній доступ до нового криптопроекту. 

У який криптовалютний передпродаж зараз найкраще інвестувати? 

Ми виявили, що найкращий передпродаж криптовалюти для інвестицій у 2023 році – проект M2E Fight Out, який залучив 4,25 мільйона доларів США інвестицій і пропонує до 67% бонусних токенів інвесторам перед продажем.

Чи завершився передпродаж криптовалют LunaOne?

LunaOne — це проект Web 3.0, який дозволяє користувачам підключатися, грати, жити, робити покупки, працювати, навчатися та відвідувати спеціальні заходи. Передпродаж криптовалюти проекту був розпроданий у липні 2022 року. Токен XLN незабаром можна буде придбати через ICO. 

Наскільки успішним був попередній продаж Crypto Vault?

Crypto Vault був успішно запущений і був одним із найкращих передпродажних криптовалют у 2022 році. Однак після ICO вартість токена зазнала надзвичайної волатильності на ринку.