Скріншот відео Youtube / Yahoo Finance

США Комітет палати з нагляду та підзвітності виніс попередження Гері Генслерголови Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), попросивши його співпрацювати або зазнати дисциплінарних стягнень.

В лист, адресований ГенслеруДжеймс Комер, голова Комітету з нагляду та підзвітності, наголосив на необхідності повної співпраці Gensler.

У листі говорилося, що комітет розгляне можливість застосування примусового процесу, якщо Gensler не почне співпрацю.

«Я очікую не менше, ніж повну співпрацю з нашим розслідуванням, яке починається з того, що SEC надасть документи, які насправді відповідають нашим запитам», — сказав Комер.

Gensler не зміг розкрити документи, пов’язані з SEC

У листі було підкреслено, що Генслер не розкрив певні документи, пов’язані з участю SEC у розробці європейських ініціатив соціальної інженерії.

Комер назвав ці ініціативи «прихованими» директивами щодо розкриття інформації та належної обачності, створеними Європейським Союзом (ЄС).

Комер звинуватив Генслера в нехтуванні своїм зобов’язанням співпрацювати з комітетами Конгресу, стверджуючи, що як голова SEC він «перешкоджав і продовжує перешкоджати нагляду Конгресу».

Комітет чекав майже чотири місяці, поки SEC надасть запитувану інформацію.

Комер стверджував, що SEC постійно затягувала процес, що призвело до зростання розчарування.

Генслер став ворожим після того, як став головою SEC

Після того, як Гері Генслер обійняв посаду голови Комісії з цінних паперів і цінних паперів, застосував більш скептичний підхід, використовуючи аналогію «покерних фішок» для опису криптовалют.

Він попередив Конгрес у жовтні 2021 року про зростаючий ринок стейблкойнів, наголошуючи на пов’язаних із ним системних ризиках.

«Я справді думаю, що якщо цей показник продовжуватиме зростати – а за останній рік він зріс приблизно в десять разів – це може становити системні ризики», – сказав Генслер.

Генслер посилив свої криптографічні репресії після крах криптовалютної біржі FTXякий висунув звинувачення в недбалості SEC і самого Генслера.

Крах FTX також викликав критику з боку законодавців, а конгресмен США Річі Торрес вважав Генслера єдиним відповідальним за катастрофу.

Здавалося б, це стало переломним моментом для Генслера, оскільки він став більш жорстким щодо криптовалюти.

Окрім судових позовів проти FTX, Gensler ініціював судові позови проти відомих гравців галузі.

Ще в червні SEC подали до суду на обидва Binanceнайбільша у світі біржа криптовалют, і Coinbase, найбільша американська криптовалюта.

Варто зазначити, що хоча підхід Генслера до крипторегулювання привернув значну увагу, він також брав активну участь у введенні нових правил у традиційний фінансовий сектор.

За даними Комітету з регулювання ринків капіталу, Gensler ввів більше нових правил і нормативних пропозицій для фінансового сектору, ніж будь-який з його попередників після фінансової кризи 2008 року.