Джерело / ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У міру того як он-чейн повертається до життя, останній стелс-токен, який стрімко зріс, — це токен Refund (REFUND), який різко збільшився на +1000%.

Останніми тижнями спостерігається величезна тенденція до вибухонебезпечних токенів, запущених DEX, з незліченною кількістю місячних пострілів, у тому числі ДІ, APX, МЕГА, Блінкі, DRS і СНОР.

Підкріплений обіцянкою винагороди за стейкинг Ethereum, ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ схоже, зріс на тлі зростаючого інтересу до так званих «токенів відображення», які прагнуть винагородити власників часткою комісії за транзакції.

Аналіз ціни ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ: чи витримає повернення Token Skyrocket?

Оскільки прайс-екшн починає відкат і консолідацію, REFUND зараз торгується на рівні a ринкова ціна 0,0 дол63207 (що становить 24-годинну зміну +198,84%).

Проте рівень підтримки, що з’являється, становить 0,0 дол62808 тепер забезпечив зону консолідації на 6 годин, що свідчить про те, що цінова дія знайшла точку опори, яка може спровокувати серйозний відскок.

DEXtools / ПОВЕРНЕННЯ ДОЛАРІВ США

Це сталося після того, як REFUND було запущено лише о 21:00 14 жовтня, перші 24 години торгів спостерігали стабільне зростання з добре встановленою нижчою підтримкою на рівні 0,0 дол.61020.

О 22:00 15 жовтня, через 25 годин після початку торгів, REFUND досяг локального історичного максимуму в 0,0 доларів США.66120 – який зараз формує верхню ціль для цінової дії.

Сенсаційний пробіг був викликаний понад 2 мільйонами доларів за 24-годинний обсяг торгів у шаленій кількості понад 7,9 тисяч транзакцій, керованих майже 930 власниками.

Оскільки ринкова капіталізація REFUND зараз становить 1,15 мільйона доларів, перспективи зростання виглядають непоганими після успішної консолідації, оскільки за останні тижні капіталізація багатьох подібних токенів відображення зросла до 3 мільйонів доларів.

Це свідчить про те, що REFUND все ще може здійснити 2-3-кратний крок від входу тут, якщо ціна зможе пробитися з локалізованого нащадкового торгового каналу.

Але в той час як трейдери в ланцюжку оцінюють пізнє входження, інші новини, що з’являється попередній продаж хмарного майнінгу біткойнів, привертає увагу.

Bitcoin Minetrix (BTCMTX): попередній продаж переходить у стадію 2 фінансування, оскільки зібрано +1,5 млн доларів

Джерело / BTCMTX

Пориньте в інноваційний світ Bitcoin Minetrix і його піонерська система від ставки до видобутку – коли стрімкий передпродаж розбиває +1 582 617 доларів США.

Пропонуючи привабливий APY ставки в 1224%, Bitcoin Minetrix надає платформу, де користувачі можуть купувати, робити ставки, а потім спостерігати, як починають накопичуватися винагороди.

Справжня суть пасивного доходу в криптосвіті ніколи не була такою доступною.

Завдяки підходу Bitcoin Minetrix минули часи великого початкового капіталу та складних контрактів на майнінг.

Основні особливості переваги BTCMTX:

  • Відмінна перевага на ринку: У галузі, наповненій численними платформами для хмарного майнінгу, Bitcoin Minetrix займає для себе нішу. Будучи першою в історії токенізованою ініціативою хмарного майнінгу біткойнів, вона пропонує автоматизовану систему, яка призначена для хмарного майнінгу біткойнів, встановлюючи новий стандарт для галузі.
  • Безпека перш за все з Ethereum Blockchain: Bitcoin Minetrix працює на перевіреному та надійному блокчейні Ethereum. Це забезпечує першокласну безпеку та надійність, дозволяючи користувачам уникнути ризиків, пов’язаних із зовнішніми пулами майнінгу, і пропонуючи захист від потенційних шахрайських служб хмарного майнінгу.
  • Відстоювання справжньої децентралізації: За своєю суттю Bitcoin Minetrix підтримує дух децентралізації. У епоху, коли централізація часто створює вразливі місця, Bitcoin Minetrix руйнує шаблон, перерозподіляючи прибутки від майнінгу від великих корпорацій до окремих роздрібних інвесторів через свою нову систему Stake-to-Mine.
  • Використовуйте можливість зменшення біткойна вдвічі: ідеально готовий отримати максимум від майбутнього халвінгу біткойнів, Bitcoin Minetrix надає інвесторам чудову можливість. Майбутній халвінг може здатися страшним для майнерів через зменшення винагороди за блок, але історично такі події призвели до підвищення вартості біткойна. Bitcoin Minetrix забезпечує платформу для інвесторів, щоб скористатися цим потенційним сплеском без пов’язаних ризиків капіталу.
  • Можливість попереднього продажу BTCMTX: Триваючий передпродаж BTCMTX уже викликав значний інтерес: було зібрано понад 1 582 617 доларів США для досягнення цільових 3 мільйонів доларів. За конкурентоспроможною ціною лише $0,011 за токенперші інвестори мають унікальний шанс бути в авангарді цієї еволюції від ставок до видобутку.

Підсумовуючи, Bitcoin Minetrix збирається переосмислити біткойн-ландшафт, завдяки своїм інноваційним методологіям, суворим заходам безпеки та величезному потенціалу механізму від ставки до майнінгу, він приваблює як вигідну можливість для перших інвесторів.

Забезпечте свою позицію в цій трансформаційній подорожі, приєднавшись до передпродажу BTCMTX сьогодні.

Купуйте BTCMTX тут

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.