Девід Маркус стверджує, що передова нормативно-правова база та зростаючий інституційний інтерес до біткойна відрізняють його від інших цифрових активів.
Зображення автора Візуальна генераціяAdobe Stock

У середу Девід Маркус, колишній президент PayPal і колишній віце-президент Facebook, заявив, що біткойн залишається єдиною формою «нейтральних інтернет-грошей» під час епізоду Подкаст What Bitcoin Did.

Сильна позиція Девіда Маркуса щодо біткойна

Під час подкасту Маркус висловив «непохитне переконання», що Біткойн займає унікальну позицію в порівнянні з іншими цифровими активами. Він наголосив на передовій нормативно-правовій базі біткойна, сказавши: «Біткойн має більшу нормативну чіткість, ніж будь-який інший криптовалютний актив».

Він також зазначив, що кілька регульованих фінансових організацій, таких як Fidelity Investments, виявили інтерес до біткойнів.

Fidelity Investments пропонує 401 тис. біткойнів, а кілька біткойн-спотових ETF очікують на дозвіл регулятора. Маркус вважає, що такий розвиток подій неминучий, заявляючи: «Врешті-решт це станеться».

Глобальні фінансові установи та біткойн

Окрім Сполучених Штатів, Маркус підкреслив це банки в усьому світі все більш відкриті для інтеграції біткойнів у свої системи. Він зазначив, що ці установи прагнуть використовувати можливості, які пропонує біткойн. За словами Маркуса, такий рівень глобального інтересу з боку регульованих фінансових установ відрізняє біткойн від інших криптовалют.

З точки зору довгострокової життєздатності, Маркус упевнений, що біткойн перевершив «точку екзистенціальної загрози».

Хоча він не повністю виключає можливість майбутніх викликів, він стверджував, що біткойн «значно, і, мабуть, на порядок, краще підготовлений, щоб протистояти всім цим типам атак і викликів».

Точка зору Девіда Маркуса ставить питання про те, як нормативна чіткість та інституційні інтереси можуть служити факторами диференціації криптовалют загалом. Хоча його коментарі стосуються біткойна, вони також непрямо закликають інші криптовалюти та фінансові технології відповідати цим стандартам або перевищувати їх, якщо вони сподіваються отримати подібний рівень довіри та впровадження.